Lehekülg 803, kokku 806 EsimeneEsimene ... 303703753793799800801802803804805806 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 16 041 kuni 16 060, kokku 16115
    Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma tegelikult ei oota üldse lihtsat mängu ja vabalt võib lõpuvile kõlades olla tablool seis 2:1 või 3:1 aga eks juba varsti paistab.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    vabalt võib lõpuvile kõlades olla tablool seis 2:1 või 3:1
    Ikkagi inimesed

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Dramatiseerid üle ning Lokomotiv ei kaota.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Dramatiseerid üle ning Lokomotiv ei kaota.
    *ükskõik mis naerav Bayerni mängija*.gif

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Keegi võiks Goretzkale numbri suurema särgi tuua, biits ei mahu praegusesse enam ära 😂

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Keegi võiks Goretzkale numbri suurema särgi tuua, biits ei mahu praegusesse enam ära 😂
    Mõtlen ka, et kas juba ei piisa.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ikkagi inimesed
    No mis ma ütlesin vaevaline 3:1 või 2:1 - tunnen seda meeskonda juba läbi ja lõhki.
    Lokolt väga viisakas esitus, häbi küll ei pea tundma.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

No mis ma ütlesin vaevaline 3:1 või 2:1 - tunnen seda meeskonda juba läbi ja lõhki.
    Lokolt väga viisakas esitus, häbi küll ei pea tundma.
    Ikkagi inimesed... 😁

Klassivahe on meeletu. Seda oli näha... et Bayern andis võimalusi. Aga Loko ründajad... Noh nad on põhjusega meil.

Palju õnne! Meeldiv teie vastu pallida.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Mis pendla olukorras toimus? Oligi keegi ennem sulus? Jäi korra kahe silma vahele moment ja ei näidatud ka.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Mis pendla olukorras toimus? Oligi keegi ennem sulus? Jäi korra kahe silma vahele moment ja ei näidatud ka.
    Lewandowski tuli sulust välja jep. Ma mobla ei saa pilti attachida, aga twitters ringles.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

See hetk kui Kimmich oma värava lõi, mõtlesin miskipärast sellist asja, et tema puhul on tegu nagu mingi Lahmi, Bastiani ja Effenbergi seguga.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

See hetk kui Kimmich oma värava lõi, mõtlesin miskipärast sellist asja, et tema puhul on tegu nagu mingi Lahmi, Bastiani ja Effenbergi seguga.
    Üsna tabav võrdlus, sest Kimmichi väravad on juba mitu olulist mängu otsustanud ja tegemist on korraliku liidriga.

Aga selliseid vaevalisi mänge võime näha episoodiliselt veel kuu/kaks, seni kuni kõik mehed(Sane/Costa/Roca) vormi jõuavad, et Müller saaks taas enda lemmik rollis pallida. Tolisso on sümpaatne mängija ning korralik supersub aga kolmikust Kimmich-Goretzka-Müller ta kedagi välja ei puksi praegu. Hetkel tundub olevat eesmärk kevadeni vastu pidada ja siis loodetavasti veel konkurentsis olla.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ikkagi inimesed... ��

Klassivahe on meeletu. Seda oli näha... et Bayern andis võimalusi. Aga Loko ründajad... Noh nad on põhjusega meil.

Palju õnne! Meeldiv teie vastu pallida.
    Ääred küll "põlesid" teil aga muidu jätsite sümpaatse mulje: head liikumised, distsiplineeritud ja polnud asjatut lõhkumist. Tänane mäng oli hea näide, et kahvatu liigavorm ei näita midagi (suutis kunagi ELis isegi Köln 1:0 Arsenali alistada, ise olles liigas püsimajäämise eest võitlemas).

Edu RPLis ja küll juba varsti madistame taas.
    Corlukale ka kiiret paranemist muidugi.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Lewandowski tuli sulust välja jep. Ma mobla ei saa pilti attachida, aga twitters ringles.
    Nõme, et seda kordusest ei näidatud muidugi. Meil Dannariga oli wtf-moment ülekande ajal.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Müller ja Goretzka vahetati eile välja mitte taktikalistel põhjustel vaid see oli ettevaatusabinõu.
    Müller tundis kuskil lihases ebamugavust ja Goretzkal oli hüppeliiges hell, parem karta kui kahetseda.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Nõme, et seda kordusest ei näidatud muidugi. Meil Dannariga oli wtf-moment ülekande ajal.

Minu meelest ka väga nõme, et mängu ajal ei näidata üsna suure kaaluga otsuse põhjusest kordust. Ei tahaks uskuda, et ülekande re˛issöör ei saanud teada, milles teema oli. Aga kes ka teab.

PS: muidugi on Goretzka liiges hell, kui ühtäkki nii palju liha peab õhku viskama. Mitte nagu Schalke 0:4 päevil.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Minu meelest ka väga nõme, et mängu ajal ei näidata üsna suure kaaluga otsuse põhjusest kordust. Ei tahaks uskuda, et ülekande režissöör ei saanud teada, milles teema oli. Aga kes ka teab.

PS: muidugi on Goretzka liiges hell, kui ühtäkki nii palju liha peab õhku viskama. Mitte nagu Schalke 0:4 päevil.
    Kuna ma see mäng keskendusin suuresti poolaka ilma pallita liikumistele ja positsioneerimisele (minu kiiks, et valin teatud mängudes üks-kaks mängijat või liini välja ning keskendun suuresti neile, mitte pallile), siis märkasin seda sulgu aga olin ka üllatunud, et kordust ei näidatud. Lewa mäng on aastatega oluliselt mitmekülgsemaks muutunud, metsikult teeb musta tööd, tõmbab mängu laiali ning töötab ennastsalgavalt kaitsesse - lausa lust on teda jälgida.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Kuna ma see mäng keskendusin suuresti poolaka ilma pallita liikumistele ja positsioneerimisele (minu kiiks, et valin teatud mängudes üks-kaks mängijat või liini välja ning keskendun suuresti neile, mitte pallile), siis märkasin seda sulgu aga olin ka üllatunud, et kordust ei näidatud. Lewa mäng on aastatega oluliselt mitmekülgsemaks muutunud, metsikult teeb musta tööd, tõmbab mängu laiali ning töötab ennastsalgavalt kaitsesse - lausa lust on teda jälgida.
    Ma vahest ka valin mõne mängija välja ja jälgin huviga seda, mida ta teeb. Olenemata palli asukohast. Aga see on pigem selline kord viie mängu jooksul. Viimati sai sedasi tehtud Thiago puhul tema lahkumismängul. Et veel viimast korda seda toorest talenti meie särgis näha.

Ilmselt tuleb järgmine selline juhus, kui Roca saab algkoosseisus peale.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma vahest ka valin mõne mängija välja ja jälgin huviga seda, mida ta teeb. Olenemata palli asukohast. Aga see on pigem selline kord viie mängu jooksul. Viimati sai sedasi tehtud Thiago puhul tema lahkumismängul. Et veel viimast korda seda toorest talenti meie särgis näha.

Ilmselt tuleb järgmine selline juhus, kui Roca saab algkoosseisus peale.
    Jep, sama siin ja siis kui kaitse lekkis sai silmad punnis ainult jälgitud, kuidas liikumised kaitsefaasis toimusid - kas pakuti kaitjatele tuge keskväljalt või mitte, kas ääred katsid ette tormavaid kaitsjaid, kuidas Neuer end positsioneeris jne. Muidugi on ka mänge, kus ma lihtsalt naudin esitust tervikuna, jälgin palli ja süvitsi ei keskendu.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud