Lehekülg 201, kokku 781 EsimeneEsimene ... 101151191197198199200201202203204205211251301701 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 001 kuni 4 020, kokku 15619
    Dr. Phljuh Kasutaja phljuh avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

no Gomez-i hattrik pani nüüd Mario dissiatel suu kinni ?
    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas phljuh Vaata postitust
    Vaevalt. Eelmine hooaeg kui Müller oli hulgam väravaid ja väravasööte jaganud peeti teda ka ju mingiks olematuks puujalaks.

Adm¡nistraator Kasutaja Teiresias avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas HSQ Vaata postitust
    Kuigi ma itaalia taset väga ei tea, aga silma jäi, et Rooma võideti ära.
    Mõningad võidud saksa klubide üle, mõned viigid ka ja noh, kaotused ka, aga ei ole nii ülekohtune. Nooo ikka tuleb ette xD
    PALUN VÄGA VABANDUST KUI SEE ON OFF-TOPIC AGA MUL JÄI ÜKS NALJAKAS ASI SILMA ::!!
    kle.. sa ise toetad BAYERnit ju aga miks sul on FCB ehk FC BARCELONA allkirjas ilutsemas? hehheeee

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Vaevalt. Eelmine hooaeg kui Müller oli hulgam väravaid ja väravasööte jaganud peeti teda ka ju mingiks olematuks puujalaks.
    Ma pole siiani veel tema fenomeni mõistma hakanud

Asjahuviline Kasutaja -meeelis- avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Gomez üllatas küll positiivselt

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Ma pole siiani veel tema fenomeni mõistma hakanud
    Tulid kapist välja vist. Bayerni fännitar

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas killerbug Vaata postitust
    Lugesin goal.com ülevaadet sellest, kuidas Bayern võiks tagasi vormi jõuda. Seal oli üks päris huvitav tähelepanek. Nimelt kirjutati sellest, et mõned Bayerni ületasid oma tavapärast taset ja see oligi eelmise hooaja edu võti.

Ma ei taha öelda, et Bayerni mängijatel oleks midagi viga, aga ehk nende keskmine (usual performance) tase ongi selline, et sähvatuse korral on kõik super ja keskmisel tasemel mängides on tulemused sellised nagu praegu.

Seega peaks tooma sisse võimalikult hea keskmise tasemega stabiilseid mängijaid ja mitte lootma mingitele sähvatustele.
    Ise ka saad aru mida jahud ? Kuidas saab ületada oma "tavapärast" taset peaaegu terve hooaja (välja arvatud esimesed voorud) ??? Kas see ei ole hoopis märk kõrgemast tasemest ? Pigem mängitakse praegu alla oma võimete.
    Tuua keskpärase tasemega mängijaid suurklubisse nagu Bayern ??? Keskpärased mehed võivad mängida sul mingites midtable meeskondades, aga Bayernisse mingeid keskpäraseid vendi küll vaja osta pole.

Tsitaat Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    On arutatud küll, et miks Gomez väravaid pole löönud. Öeldi et stuttgardis oli mäng tema peale üles ehitatud. Ehk suudab bayern nüüd sama teha, kui ka ründes vähe variante on. Tänane mäng näitas et see on võimalik ja ei usu ise ka et seda ütlen, aga ehk suudab Gomez meid kõige hullemast päästa, niikaua kuni põhimehed tagasi.
    Kelle peale oleks üldse ründefaasi üles ehitada ? Kui Gomez ainukene terve ründaja ongi ? Ei ole ka just suurim Gomezi austaja, aga täna tegi õnneks hea mängu. Võiks samas vaimus jätkata ja tõestada, et ma eksin.

Tsitaat Algselt postitas phljuh Vaata postitust
    Eks muidugi üks mäng kompenseerib need kümned kehvasti mängitud mängud mida mina tema osalusel olen näinud. (kui keegi aru ei saanud siis see oli irooniliselt öeldud).
    Aga tore, et keegi suudab praegu skoorimise enda õlule võtta. Nüüd peaks Gomez näitama selliseid mänge stabiilselt, siis suudab tõestada, et ma teda hinnates eksinud olen.
    Muide enne teist väravat võttis ta palli selgelt käega maha. Aga pean kahjuks tunnistama, et mängu ei näinud eile. Ainult videot parimate hetkedega.

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Tuua keskpärase tasemega mängijaid suurklubisse nagu Bayern ??? Keskpärased mehed võivad mängida sul mingites midtable meeskondades, aga Bayernisse mingeid keskpäraseid vendi küll vaja osta pole.
    Ma nii trollimise mõttes mainin ära, et praegu on bayern suhteliselt "midtable" meeskond :P Mis ei tähenda muidugi seda, et nad mingisuguseid keskmisi mehi kokku peaks ostma hakkama, nad on seda juba minevikus küllaga teinud, oleks aega kaalutletult poodlema hakata hoopis

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ise ka saad aru mida jahud ? Kuidas saab ületada oma "tavapärast" taset peaaegu terve hooaja (välja arvatud esimesed voorud) ??? Kas see ei ole hoopis märk kõrgemast tasemest ? Pigem mängitakse praegu alla oma võimete.
    Saan kõigest väga hästi aru, vastasel korral ei oleks ma seda üleüldse kirjutanud (blink-blink). Kõik oleneb ju sellest, kellega Bayerni mängijaid võrrelda. Kui sa võrdled, keda on viimastel aastatel ostetud (v.a Robben ja Ribery, mingil määral ka Gomez), siis võid ju tähele panna, et need ei ole võrreldavad teiste tippklubide mängijatega (Pranjic, Braafheid jne). Tervitatav on olnud see, et Ribery ja Robbeni näol on meeskonda toodud maailmaklassi mängijad.

Isegi ajakiri Kicker ei nimeta kõiki Bayerni mängijaid weltklasse taseme mängijateks (ja Bayern on ainus meeskond, mille mängijatest osa selle reitingu tavaliselt saab). Ühelt poolt mõjutab kogu seda protsessi meedia ning seetõttu tunduvad ehk teiste (Eestis tuntumate) tippliigade mängijad alateadlikult "paremad".

Muidugi mängitakse praegu alla oma keskmise taseme, kuid kui see tase oleks kõrgem, siis oleks hälve keskmisest tasemest ehk ka väiksem. Kui aga vaadata tagasi lähima viie aasta mänge väljaspool BL-i, saad ehk isegi aru, et Bayernil on arenguruumi

Kärbes Kasutaja CD7 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

MMil kolmas meeskond... ja palju nendest meestest mängivad meie meeskonnas?

Eesti koondislane Kasutaja boobek avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

And Now For Something Completely Different

DON'T FORGET KIDS ... THE MORE POSTS YOU HAVE, THE LONGER YOUR PENIS IS

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas killerbug Vaata postitust
    Isegi ajakiri Kicker ei nimeta kõiki Bayerni mängijaid weltklasse taseme mängijateks (ja Bayern on ainus meeskond, mille mängijatest osa selle reitingu tavaliselt saab). Ühelt poolt mõjutab kogu seda protsessi meedia ning seetõttu tunduvad ehk teiste (Eestis tuntumate) tippliigade mängijad alateadlikult "paremad".
    Laseks sellest argumendist veidi õhku selle välja, sest Kicker on viimasel üheksal hinnetelehel (st 2006. aasta suvest) andnud Weltklasse-tiitli välja vaid 13 korral ehk väga-väga harva. Ühteteist messit või robbenit ei suuda ükski meeskond kokku ajada ega ülal pidada.

Viimasel kuuel aastal on CL-i finaali jõudnud kas keegi Albioni nelikust, Barca või üks kahest Milano klubist... ja lõpuks ka Bayern. Tekib küsimus, kas Müncheni kröösustelon piisavalt musklit ja sarmi, et nimetatutega Weltklasse-meeste pärast rabeleda (Ribery ja Robbeni puhul õnnestus) - kolmega neist ilmselt mitte. Bayern suudab osta kõike, mis on BuLis, kuid rajataguste tähtedega läheb juba eeskätt jaburate palkade ning klubi teistsuguse omandivormi tõttu raskemaks (see oli ju kuni viimaste aastateni liiga üldine nõrkus).

Muidugi närib iga puna-valget tõesti kahtlus, et kas Hoeness, Rummenigge & Co. (unusta Beckenbauer, ta on Õhtulehe kirjasaatja) on veidi liiga palju koonerdanud ja rahuldunud koduõuel kõva kuti mängimisega. Samas saatis neid rahvusvaheline edu üle pika aja alles siis, kui LvG näol oli kaptenisillal keegi, kes julges noortele, kaasaegse väljaõppega (ja odavatele) mängijatele panustada.

Aga andke tuld, huvitav arutelu.

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Täna siis kodus UEFA Champions League mäng Cluj -ga.

Kindlasti tuleb raske mäng ja samas on huvitav vaadata kuidas Bayern ilma põhimeesteta hakkama saab, kes vaevlevad vigastusutega. Kindel on see, et palli hakatakse selge ülekaaluga valdama, aga palli ründetsoonis töötlemine võib osutuda probleemiks. Koosseisu ennustaks samasugust nagu oli see nädalavahetusel koduliigas H96 vastu.

Tänase mängu peakohtunik on Martin Atkinson (ENG)

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tänane koosseis siis selline:

Butt 1, Hamit Altintop 8, Ottl 16, Lahm 21, Pranjic 23, Müller 25, Badstuber 20, Schweinsteiger 31, Gomez 33, Kroos 39, Tymoshchuk 44

LvG ei usalda ikka Demit , igal võimalusel proovib kedagi teist kaitsesse panna.

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Ja siin tänase ML mängu link

http://www.stadium-live.com/Channel1.html

Poolaeg 2-1 meile,seal juures kõigi väravate autorid kylalised,mängujoonis sama liigutame liigutame,liigutame ,aga midagi suurt ei juhtu,kylalistel kaks suurepärast võimalust ,millest üks realiseeriti standardist,kus Müller lasi oma valvataval tyybil ära minna,teine kylaliste kindel viigistamise võimalus esimesepoolaja viimastel sekunditel,aga õnneks suutis Butiga 1vs1 silmitsi olles kylaliste ründaija posti tabada.
    Olen see kes olen

Eesti koondislane Kasutaja boobek avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Räme eba-jopp ikka Rumeenia klubil. Meetrilt üle lüüa ja siis teist korda paarilt meetrilt väravavahist mööda ja posti. Badstuberit pole platsil, ukrainlane on saast nagu ka Lahm kes ainult rünnakule ronib. Ja nagu ikka veeretatakse palli ja siis üritatakse kümne vastase vahelt mingit ime-giga-super-kaval-seina-söödu-punnitus mängida.
    DON'T FORGET KIDS ... THE MORE POSTS YOU HAVE, THE LONGER YOUR PENIS IS

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Nujh pole midegi teha,aga oluline,et selle koosseisu ja mänguga Euroopas puhaste paberitega.
    Olen see kes olen

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Eh Gomez päästis taaskord Bayerni.

Väga postiviine. Gomez on just siis hakanud väravaid lööma, kui bayern on neid väga vajab.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Gomezi värav oli jah ,huvitav vähemalt.