Lehekülg 208, kokku 781 EsimeneEsimene ... 108158198204205206207208209210211212218258308708 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 141 kuni 4 160, kokku 15620
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Nu ma parem ei viitsi kommenteerida,mängujoonis oli natuke LVG jälle teine,arvan et viik oli õiglane tulemus,natukene jääb kripeldama kas viga oli kastis or not,mulle tundus,et ei olnud kastis,lihtsalt ründaja üritas sinna ennastkukutada ja see tal õnnestus,üldiselt norm vile.
    Olen see kes olen

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Bayerni mäng erineb BVBst minu arvates just seetõttu, et viimastel on keskel vennad, kes suudavad palli edumeelselt ettepoole mängida. Bayernil on põhiline puudus, mis väljendub sellest, et joostakse edasi kuni vastasmängija peale tuleb, siis söödetakse pall hirmuga edasi (enamjaolt siiski tagasi) ja nii otsast peale. Nii kui Bayern hakkab kiiremini mängima (nt ka BMG mängus), on vastastel üsna raske neid peatada. Sealt see 0-1 ka tuli. Kas siis tuleb väsimus, sh ajukurnatus, peale, ei oska öelda.

Gomeze puhul tuleb siiski laita tema võimet talle mängitud palle alla võtta ja edukalt hoida, nt Luca Toni oli sellel alal üsna tip-top (sai palli, lükkas keha vahele ja söötis siis tagasi). Kuidas LvG ei mõista, et Mülleri koht ei ole äärel. See rusub nii Müllerit kui ka kogu meeskonda. Huvitav on see, et LvG ei loo Kroosile eeldusi tema long-range löökidele. Ottl on lihtsalt kõige halvem kohatäide: jookseb-jookseb, aga edasi ei jõua (nagu tuuleveski ).

Sami kasti kukkumine oli übernaljakas, puude toimus selgelt (vähemalt) joonel ja siis oli tüüp järsku pmst kaks meetrit kastis seespool

Loodan, et Ribery hakkab mängima (mitte platsil vedelema, ta peab aru saama, et tema puudutus ei too kaasa kohest määdžikut) põhis, Ottl saab igaveseks kinga ning Kroos hakkab mängima Tymo kõrval. Mulle meeldiks muidugi skeem "4-4-2", kus Müller on teiseks ründajaks.

Eesti koondislane Kasutaja boobek avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

LvG eilne vahetusmeeste pink oli masendav. Ainult Ribery võtta ja toogi oli totaalne saast. Muidu oli täitsa oki-doki mäng. Võibolla kui van Bommel paraneb ja Ottl platsilt ära koristatakse siis läheb mängupilt veel paremaks.
    DON'T FORGET KIDS ... THE MORE POSTS YOU HAVE, THE LONGER YOUR PENIS IS

Asjahuviline Kasutaja -meeelis- avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

ma ei saa aru mida seda Ottlit seal Bayernis hoitakse võiks nagu maha müüa, nagunii temast platsil eriti kasu pole.

der Strümer Kasutaja sambo1 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Ottl on tore vahetus mees ja selline vahva duubli ja põhimeeskonna vahet vibreeriv vend, võiks tegelt sellisena ka Bayernisse edasiseks jääda peaasi et platsile ei saaks.

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Täna siis 21.45 algavas mängus peame lisaks vee hakkama saama ilma Bastianita. Keskväli on ikka super nutune

On Monday, the eve of their Champions League tie with Roma, Bayern Munich left for Italy. Missing from the German champions' squad are injured quintet Mark van Bommel, Holger Badstuber, Arjen Robben, Miroslav Klose and Ivica Olic, as well as suspended midfielder Bastian Schweinsteiger.
    Uudis siin: http://www.goal.com/en/news/15/germa...schweinsteiger

Algupärane

god damn, mu au ei luba seda, et see mäng countile kinkida, isegi sellise vigase lineupiga, mis täna on
    MIA SAN MIA!

Kärbes Kasutaja CD7 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Küll Ribery ja Müller selle ära teevad!

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    Küll Ribery ja Müller selle ära teevad!
    Nu mis sseal ikka teha,oluline oleks pingevabamängus oma enda mängu mängida.
    Olen see kes olen

Algupärane

väga ilus. lust lausa vaadata, poisid tahavad eelmist aastat korrata ilmselt. seekord ainult teise lõpplahendusega
    MIA SAN MIA!

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Suurepärane Gomeze 2kolli esimesel poolaajal,Timo ja Kroos keskel ikka head,peamine edasi mängida teinepoolaeg,kus esimene poolelei jäi,näha oli ja on et poisid mängivad nagu oleks sein vastu seina super,tahan lõpuni sellist mängu näha.
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Esimene poolaeg oli tõesti kena. Lisaks Gomeze väravatele jäi meelde Demi löök umbes 35-40 meetri pealt sai suu muigele

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Sõnasin ära ei suudetud sama ilusat jalgpalli pakkuda teinepoolaeg,käik võeti välja vms,igatahes taaskord lõppkokkuvõtteks pettunud teisepoolaja 45min is,aga vastased olid ka tublid võitlesid lõpuni ja eduka lõpuni,neile oli seda ädasti vaja.
    Olen see kes olen

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Muidu oli jama, aga lõpuga võis täitsa rahule jääda
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Lõpp tulemus nüüd küll tore ei ole, anti liiga kergelt mänguohjad romale teisel poolajal ja sealt ka tulemus..

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

noh doodek, saite pähe või ?

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    noh doodek, saite pähe või ?

Saime pähe jh:S,sest võtsime käigu välja teisel poolajal,kuna vastastel oli kolme p vaja. Tegelikkuses olid vastased lihtsalt paremad II poolajad,meie õnnetushunnikud väljakul.
    Olen see kes olen

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Nujah, esimese poolaja võitis Bayern, teise võitis Roma ja nagu ikka kipub olema, siis teise poolaja võitja võitis ka mängu . Igastahes väga nutune teine pool mängule. Esimene poolaeg oli jälle päris viisakas. Pärast esimest poolaega mõtlesin, et hakkan mõnd teist mängu vaatama, et siin nagunii sotid selged, aga ei viitsinud streami otsida ja vaatasin lõpuni... oleks pidanud ikka oma laiskusest üle saama, oleks natukene oma närve säästnud.

Kärbes Kasutaja CD7 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Ütleks selle peale et Bayern II ei oska 90 minutit mängida. Hiljuti päris mitu mängu nii olnud, et 1 poolaegadest antakse lihtsalt ära. Tundsime puudust Schweinist ja Buttist - Õnneks nad ei olnud vigastatud ja see ei olnud tähtis mäng ka.

Eesti koondislane Kasutaja boobek avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kui ma kahte hipit algrivistuses nägin oli selge, et midagi persse läheb. Esimene poolaeg oli veel ülatuslikult täitsa kobe. Teine aga kohutav. Nagu tselski juba. Paar põhimeest puudu ja ollakse nagu vaal kuival rannaliival. Tuleb vist jaanuari lõpuni oodata kui laatsaret tühjenenud ja mingigi vormikõvera suund ülesse saavutatud on. Kuigi ma kardan, et Hollandi päkapikk topitakse kohe peale karkude minemaviskamist platsile ja paar mängu hiljem on ta jälle katki.
    DON'T FORGET KIDS ... THE MORE POSTS YOU HAVE, THE LONGER YOUR PENIS IS

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud