320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas reio Vaata postitust
    See peab olema Ottl, sest see on ainuke seletes, miks teda veel maha müüdud pole



    Liiga hea tõesti

    Ma pakun et Robbeni & Ribery särgid. Samuti koondise staarid. Ei kujutagi ette kes saksa fännidele rohkem meeldivad.

    Kommentaar


      Algselt postitas reio Vaata postitust
      See peab olema Ottl, sest see on ainuke seletes, miks teda veel maha müüdud pole
      Mine metsa see on nagu liiga hästi öeldud .
      Vahelduseks väheke naeru ka sellisesse kurba päeva, mil selgus, et Veerpalu oma spotlaskarjääri lõpetab.

      Kommentaar


        Poolaeg Interi vastu San Sirol 0-0. Võib rahule jääda kuna domineerisime meie ja lõime ka võimalusi. Huvitav mis pärast Pranjic nii vara välja võeti? II poolaeg tuleb kõva andmine. Loodame parimat.

        Kommentaar


          see Luiz Gustavo on päris terav poiss
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Poolaeg Interi vastu San Sirol 0-0. Võib rahule jääda kuna domineerisime meie ja lõime ka võimalusi. Huvitav mis pärast Pranjic nii vara välja võeti? II poolaeg tuleb kõva andmine. Loodame parimat.
            Pranj vaevab vigastus,aga minujaoks on oluline vörav ära lüüa ja nu kindlasti kõige ohtlikum on makaronidel eto,viimsed 15 min oli jama meil essapoolajast.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Lati Patss

              Kommentaar


                Gomezzzzzzzzzzzzzzzzz on kunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn jA Kraft on Prinssssssssssssssssssssssssssssssssss,tänud mehed ilus a mängu eest ja head Vabariigi Aastapäeva EESTI:P
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Milline lõpp mängule! Keskkaitse oli ka tasemel, kuid mis kohta Badstuber mängis?
                  Võõrsil värav olemas.

                  Kommentaar


                    Yess super töö! Itaallastele oli see ikka mõru pill, aga õnne peab ka olema. Kraftilt väravas super töö, võiks ta valida koos Robbeniga MoM. Nüüd tuleb kodusel Allianz Arenal kindla peale minna ja vormistada edasiminek makstes eelmise aasta finaali eest kätte.
                    Lorenzole ütleks, et 15 milli eest väga sitta me klubisse ei too. Olude sunnil on pidanud mängima Gustavo vasakkaitses, aga kohe kui mees saab keskel näitab ennast.

                    Kommentaar


                      Supppppeeeerrrrr!!!!

                      Kommentaar


                        EEm unustasin ütlemata,et Ribery kokku võtaks,polnud see keda olen harjunud nägema,liiga palju pallikaotusi temakohta.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Lorenzole ütleks, et 15 milli eest väga sitta me klubisse ei too. Olude sunnil on pidanud mängima Gustavo vasakkaitses, aga kohe kui mees saab keskel näitab ennast.
                          paistis jah et poiss on päris pädev pea igal positsioonil mängima
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Kustotsast Gomez kunn on ? Tipuründaja peaks lihtsa tap-iniga ikka hakkama saama ju ! Robben oli see mees, kelle arvele värav eelkõige kirjutada tuleb. MoM oli Kraft, Robben oli ka terve mängu suht terav ja FoM oli minu jaoks samuti Ribery ma mõtlesin juba enne esimese poolaja lõppu, et kui ta tõesti ei suuda, siis võiks ju Altintopi sisse tuua. Ega midagi nii väga ka hõisata ei ole, teisel poolajal oli vahepeal Bayern ikka suht punes ja õige mitmel korral suutis Kraft seisu päästa. Tulemus muidugi igati hea, aga mängupilti annab veel tublisti parandada!

                            Kommentaar


                              Ja Robben tõigi selle võõrsil värava ja mis veel tähtsam, võõrsil võidu ära. Nagu ma kartsin. Hea põnev mäng oli. 90 minuti väravad on alati kõige valusamad.

                              Palju õnne.

                              Kommentaar


                                gomez on täielik töll. ime, et van Gaal teda platsile jättis
                                kuid ole õigel ajal õiges kohas ning kiidetakse
                                ribery oli täna täielik pask. kõik nurgalöögid ja tsenderdused ebaõnnestusid
                                positiivne, et vähemalt interile suhkamisse andsite
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X