Lehekülg 296, kokku 807 EsimeneEsimene ... 196246286292293294295296297298299300306346396796 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 901 kuni 5 920, kokku 16130
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    Ma vaidleks sellele vastu, et Ribery oli teine pool parem variant kui Robben. Esimene pool kyll, aga teine pool oli ta nähtamatu.

Nõustun sellega et vahetused tulid hilja.

Aga lõpuks võitis ikkagi parem meeskond. Mis nyyd tegema peame on lihtsalt kodus näitama kes kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond on.

Kaitse on meil ikka sitt. Mitte individuaalselt vaid meeskondlikult.
    Kus krdi otsast Basel parem oli,jh suutsid ühe ära lüüa aint sellepoolest.
    Olen see kes olen

U21 Kasutaja inward avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Enam ei tundugi nii tobe argument, et meil oli siis halb vorm ja Basel on nii hea lihtsalt

der Strümer Kasutaja sambo1 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

meeskondlikult on kaitse sitt sest liinde vahe on liiga suur ilma Schweinita, nii 3-2, kui ka 2-4 liinide vahe on liiga suur, sealt tuleb vabadus vastastel mängida, isegi Basel hoidis liine kaitses paremini. Ribery vähemalt proovis + ta leiab sööte, mida paar ka oli, Robbeni käsi kullas, perse mullas tüütab ära, jookseb ummikuse all the time + alandab kergete kukkumistega meeskonna mainet, Riberys on vähemalt seda tervaust, mis siis, et tehnikat pole prg, julgeb ette võtta ja ei proovi literally läbi meestest minna

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Enam ei tundugi nii tobe argument, et meil oli siis halb vorm ja Basel on nii hea lihtsalt
    Mida sa rott targutad siin?Olete aste madalamal ja lepi sellega.
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Dafuq are ya talkin 'bout ??
    täna Robben>Ribery. Ainukene, mida prantslane suutis teha oli nelja kaitsja vahele ennast kinni joosta. Okei, need Robbeni paar firmamärgi katsetust lendasid küll ülemisele tribüünile ja alguses jäi mäng seisma kui pall tema kätte jõudis, aga pärast mängis väga korralikult

aga jah, same dances in theese same old shoes... rünnakuteravust pole, aga ometigi istub Gomez seal ees nagu tukunui selleasemel et liikuvam ja mitmekülgsem Olic sisse panna, ainult et nüüd lisandus lohakus kaitses sellele kompotile.

Ausaltöeldes oli Basel seda tulemust täna väärt ka, nii palju teravaid võimalusi oli neil. Bayern võis küll palli hoida, aga kasu sellest ometigi ei sündinud.

Siiski, seis on 1:0 ja 90 minutit kodus veel ees, ma usun endiselt, et Bayern on meeskond, kes sellest paarist edasi läheb .
    krt võta oma Robbeni prillid eest lõpuks, essat poolaega mai näind, a teisel ei old kuidagi Robben parem, kerge surumine, mis meil oli, oli aint siis, kui rünnak läbi vasaku ääre käis.
    ofc loodame järgmisest mängust paremat!

Reservmängija Kasutaja arijenrobben avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Loodan Olicit näha põhikoosseisus! Kui kauaks Shweini väljas on?

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Mida sa rott targutad siin?Olete aste madalamal ja lepi sellega.
    Pool humooriga öeldud. Näost näkku oled ka nii "viisaka" eneseväljendusega ? Eks need hapud viinamarjad ole.

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Pool humooriga öeldud. Näost näkku oled ka nii "viisaka" eneseväljendusega ? Eks need hapud viinamarjad ole.
    Sinu tardi puhul kyll alakas,kao oma pedede teemasse.
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
    Loodan Olicit näha põhikoosseisus! Kui kauaks Shweini väljas on?
    Sama siin Ok olen rahunenud Aga kodus oleme paremad,aga endiselt on minu essapostituse sõnum jõus.
    Olen see kes olen

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Muide sakslaste ülekande andmetel olevat pärast lõppu Badstuber tülitsenud Boatengiga ja mõlemad omakorda Mülleriga. Kas seda ka keegi märkas, kuidas Ribery kõndis peale väljavahetamist treenerist mööda ilma tema poole vaatamata, ei mingit kätlemist ega muud?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
    krt võta oma Robbeni prillid eest lõpuks, essat poolaega mai näind, a teisel ei old kuidagi Robben parem, kerge surumine, mis meil oli, oli aint siis, kui rünnak läbi vasaku ääre käis.
    ofc loodame järgmisest mängust paremat!
    Täpselt sama targalt võiksin öelda, et võta oma Robbeni hateri prillid eest. Mida kuradit see Ribery II poolaeg kasulikku tegi ? See on nüüd küll ülikõva argument, et ta ÜRITAS. Üritas ennast ainult kaitsjate vahele kinni joosta ja kujutas ette et mängib üksinda terve kaitseliini üle.

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Badstruber hakkas enda lastud nurgaka ajal Neuriga ka hüppama, muidu oleks võind ta välja ka võtta, a sellel hetkel oleks vahetuse raisk old.
    Badstruberi kuke mängimine on enne ka üle visand + olen negatiivsust sel aadresil kuulnd ka teiste klubide fännidelt...

u fo Kasutaja AaviK avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

sisekliima käärib korralikult, tundub. Mõni mäng tagasi BL'is kohtas ka mängu lõpus olukorda, kus üks ei olnud rahul teise tegutsemisega. (Van Buyten ning Badstuber)

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Kaitz, CS-is läksid vihaseks ja elad ennast ühe vaese Manku fänni peal välja?

Pühapäeval Allianzil mäng Schalkega. Siiralt loodan, et Olic saab võimaluse alustada põhis. Kahjuks ise mängu suure tõenäosusega ei näe. Ehk olen mina see needus, kes vabastab meeskonna halvast vaimust. Praegu on seis ikka väga nutune.

Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Täpselt sama targalt võiksin öelda, et võta oma Robbeni hateri prillid eest. Mida kuradit see Ribery II poolaeg kasulikku tegi ? See on nüüd küll ülikõva argument, et ta ÜRITAS. Üritas ennast ainult kaitsjate vahele kinni joosta ja kujutas ette et mängib üksinda terve kaitseliini üle.
    Robbeni tegevusest jäi ette ntks, kui Kroos keskringis poolkiire ajal tantisi ja Robbenilt söötu ootas, Robeen proovis ise minna, jooksis kinni, andist tagasi mingi üli sita passi, Basel oli muidugi juba tagasi jõudnud + nad said kiirrünnaku...no mai tea..
    Ei heidi Robbenit, a ma olen seda mitu korda öelnd, et ei saa teda kätel kanda sada aastat, sest ta lõõõõi jube ilusa volley manule sisse 1kord..

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Ribery oli esimesel poolajal hea. Robben ühtlaselt nõrk. Väljaarvatud mõni sümpaatne episood, kus ta üritas kaitses palli hoida/võita. Müller oleks tulnud vahetusest kindlasti varem sissetuua ja Gomez on muidugi saamatu. Toetan ka seda Olici algkooseisu mõtet. Suurim probleem on meeskondliku kaitsetöö täielik puudumine(vähemalt tippmeeskonnale kohase kaitsetöö) ja Sigatiigri puudumine. Kahe nädala pärast kui Schweini tagasi ja vormis on saab teha vigadeparandust.

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Kaitz, CS-is läksid vihaseks ja elad ennast ühe vaese Manku fänni peal välja?

Pühapäeval Allianzil mäng Schalkega. Siiralt loodan, et Olic saab võimaluse alustada põhis. Kahjuks ise mängu suure tõenäosusega ei näe. Ehk olen mina see needus, kes vabastab meeskonna halvast vaimust. Praegu on seis ikka väga nutune.
    Mis krdi CS:d? Aga pühap ei õnnestu sammuti mängu näha,seega tuleb vaadata livescorist ja lugeda siinseid komme,aga ehk keegi riputab midagi üles kui on põhjust
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Mida sa keksid ja sõimad siin ? Saan aru, et kaotus on valus. Mingisugune elementaarne viisakus võiks siiski säilida, ka foorumikeskkonnas. Ära isegi vaevu vastama. Mina lõpetan.

Kärbes Kasutaja CD7 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Kus krdi otsast Basel parem oli,jh suutsid ühe ära lüüa aint sellepoolest.
    Ohtlikuid võimalusi meie väravale oli rohkem kui meil. Kaitse oli kindlam kui meil. See et me palli kontrollisime 59% ei tähenda et me paremad olime.

Nad tabasid 2 korda posti/latti vähemalt. Ütleks et need oleks pidand ka väravad olema. Selles mõttes ka olid nemad eile parem meeskond.

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Nad tabasid 2 korda posti/latti vähemalt. Ütleks et need oleks pidand ka väravad olema. Selles mõttes ka olid nemad eile parem meeskond.[/QUOTE]

Mis mõttes oleks pidanud? Värav on värav, post on post. Kui iga mängu lõpus kõik postid ja latid kokkulugeda ja väravateks lugeda oleksid mängude seisud oluliselt teistsugused. Minu teada poste ja latte väravatega võrdväärseteks ei loeta, seetõttu raske nõustuda väitega, et need oleksid PIDANUD väravad olema. See kõik ei muuda muidugi fakti, et kas Basel just parem oli, aga millegagi alla ta ka ei jäänud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud