Lehekülg 802, kokku 807 EsimeneEsimene ... 302702752792798799800801802803804805806 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 16 021 kuni 16 040, kokku 16139
    Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Salzburg ongi tegelikult täitsa korralik meeskond aga eks sa oska paremini hinnata Lokomotivi hetkeolukorda.
    Gnabry näiteks jääbki teie vastu eemale, sest peab veel 10 päeva karantiinis olema.
    Vähemalt Atletico mäng näitas, et polegi väga suur puudus. Meil neid veel, kes vastaseid terroriseerida suudavad.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Vähemalt Atletico mäng näitas, et polegi väga suur puudus. Meil neid veel, kes vastaseid terroriseerida suudavad.
    Saadi tõesti ka ilma temata hakkama ja Müller oli äärel täitsa asjalik aga Müller keskel on maailmaklass.
    Väidetavalt peaks nüüd Costa ka juba paremas vormis olema ning valmis mänge alustama, mis tähendab et ilmselt Tolisso jääb pingile. Ei mäletagi millal meil viimati nii pikk pink oli.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Saadi tõesti ka ilma temata hakkama ja Müller oli äärel täitsa asjalik aga Müller keskel on maailmaklass.
    Väidetavalt peaks nüüd Costa ka juba paremas vormis olema ning valmis mänge alustama, mis tähendab et ilmselt Tolisso jääb pingile. Ei mäletagi millal meil viimati nii pikk pink oli.
    Van Gaali pink oli omaette tase.

Tänaseks seisuks pakun 3-1 Bayern võidab.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Täna esimesel poolajal on Sarr isegi okeilt mänginud. Siiski tema juures torkab silma, kuidas söödud on üsna nõrgad. Kas see on juhendamise värk või ta söödutäpsus pole tugevate passide puhul hea? Ja teine häda on tema puhul palliga mäng surve all olles. Nendes olukordades puudub otsustuskindlus kohati. Eks tal on vaja sisse elada.

Teisel minutil vigastas Davies hüppeka ja pidi pisarais lahkuma. Kuradi kahju. Teda tahaks ikkagi pigem mängus näha.

Lewandowski oma tuntud headuses kaks korda juba sahistanud. Loodame siis kübarat!

Naljakas on veel üks tähelepanek, mis puudutab Alabat. Pärast keskkaitsesse liikumist oleks ta just kui kogukamaks ning tummisemaks muutunud. Vist kästud massi kasvatada nagu Goretzka puhul.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Täna esimesel poolajal on Sarr isegi okeilt mänginud. Siiski tema juures torkab silma, kuidas söödud on üsna nõrgad. Kas see on juhendamise värk või ta söödutäpsus pole tugevate passide puhul hea? Ja teine häda on tema puhul palliga mäng surve all olles. Nendes olukordades puudub otsustuskindlus kohati. Eks tal on vaja sisse elada.

Teisel minutil vigastas Davies hüppeka ja pidi pisarais lahkuma. Kuradi kahju. Teda tahaks ikkagi pigem mängus näha.

Lewandowski oma tuntud headuses kaks korda juba sahistanud. Loodame siis kübarat!

Naljakas on veel üks tähelepanek, mis puudutab Alabat. Pärast keskkaitsesse liikumist oleks ta just kui kogukamaks ning tummisemaks muutunud. Vist kästud massi kasvatada nagu Goretzka puhul.
    Tänud, kasutaja Ibanez, et võtsid vaevaks kiire ülevaate kirja panna, sest endal jäi I poolaeg nägemata.
    Kas sinu hinnangul muutus ka miskit võrreldes esimese poolajaga (taktikaliselt/individuaalselt)?
    Nii oskan paremini II poolajal nähtut enda tarvis paremini mõtestada.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Salzburg ongi tegelikult täitsa korralik meeskond aga eks sa oska paremini hinnata Lokomotivi hetkeolukorda.
    Gnabry näiteks jääbki teie vastu eemale, sest peab veel 10 päeva karantiinis olema.
    Minu meelest nii raske graafiku puhul peab Lewale ka puhkust andma. Külm Moskva ja nõrk Lokomotiv on selleks ju ainuõige võimalus. 😉

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Minu meelest nii raske graafiku puhul peab Lewale ka puhkust andma. Külm Moskva ja nõrk Lokomotiv on selleks ju ainuõige võimalus. ��
    Andsime juba täna, et ta ikka teie vastu valmis/vormis oleks.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Andsime juba täna, et ta ikka teie vastu valmis/vormis oleks.
    Ees on rasked mängud Kölni, Salzburgi ja Dortmundiga. Moskvas on ainuõige põhimeestele puhkust anda.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tänud, kasutaja Ibanez, et võtsid vaevaks kiire ülevaate kirja panna, sest endal jäi I poolaeg nägemata.
    Kas sinu hinnangul muutus ka miskit võrreldes esimese poolajaga (taktikaliselt/individuaalselt)?
    Nii oskan paremini II poolajal nähtut enda tarvis paremini mõtestada.
    Minu meelest polnud väga vahet. Gaasil hoiti jalga edasi. Frankfurti mängijad olid lõpus juba süsid ka. Sane lõi küll värava, aga mängis äärmiselt kehvasti. Jooksis ummuksisse, kaotas palli ja ei tundunud ülepea motiveeritud mängus osalema.

Costa jättis hea mulje. Jagus kõikjale ka ja oli indu täis. Otseselt ei ütleks peale Sane kellegi kohta halba sõna. Masinavärk toimis kenasti. Hernandez on tõeliseks härjaks muutunud ja vasakkaitse suht omastanud. Ja Daviese ilme järgi veel paariks kuuks vähemalt.

Kohtunik oli ka suurepärane minu meelest.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ees on rasked mängud Kölni, Salzburgi ja Dortmundiga. Moskvas on ainuõige põhimeestele puhkust anda.
    Ma paraku tean ainult Bayerni innovatsioonijuhti ja 1-2 noortetreenerit aga kui see peaks jutuks tulema, siis kindlasti annan sinu soovitused edasi.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Kui vaja, võin ma Kahnile helistada homme mingi 11 paiku. Siis peaks ta hommikuste rappimistega ühel pool olema. Palun noored Moskvasse saata. Las näevad ka, mis elu on.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Minu meelest polnud väga vahet. Gaasil hoiti jalga edasi. Frankfurti mängijad olid lõpus juba süsid ka. Sane lõi küll värava, aga mängis äärmiselt kehvasti. Jooksis ummuksisse, kaotas palli ja ei tundunud ülepea motiveeritud mängus osalema.

Costa jättis hea mulje. Jagus kõikjale ka ja oli indu täis. Otseselt ei ütleks peale Sane kellegi kohta halba sõna. Masinavärk toimis kenasti. Hernandez on tõeliseks härjaks muutunud ja vasakkaitse suht omastanud. Ja Daviese ilme järgi veel paariks kuuks vähemalt.

Kohtunik oli ka suurepärane minu meelest.
    Kohtuniku osas olen päri, Sane suhtes olen olnud varasemalt kriitiline aga täna oli OK, Costa üllatas positiivselt ja Lucas oli tõesti härg. Bayerni mängijate füüsiline võimsus on tõesti olnud juba mitmendat mängu järjest lausa ulmeline. Tänud jagamast, sest pole kindel kas viitsin I poolaega järelvaadata.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma paraku tean ainult Bayerni innovatsioonijuhti ja 1-2 noortetreenerit aga kui see peaks jutuks tulema, siis kindlasti annan sinu soovitused edasi.
    Ütle neile edasi, et Loko kaotas täna Venemaa viimasele kodus. Ei ole mõtet täistuuril mängida

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ütle neile edasi, et Loko kaotas täna Venemaa viimasele kodus. Ei ole mõtet täistuuril mängida
    See veel lõppeb sellega, et ma ei saagi oma paljajalu jooksu Allianz Arenal teha, kui hakkan selliseid asju soovitama, mis ei kuulu minu pädevusse.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Või siiski 😂😂😂

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Täna sõidavad Bayerni mehepojad Moskvasse. Propagandakeskuse sellid võivad isegi vastu hakata, kuid ma loodan siiski mingit vähemalt kolmeväravalist võitu.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tere. Ärge liiga palju sisse taguge.
    On Bayernis inimlikkust või ei ole täna?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

On Bayernis inimlikkust või ei ole täna?
    Best I can do is 3:0*.

*Per poolaeg.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud