Lehekülg 822, kokku 822 EsimeneEsimene ... 322722772812818819820821822
Näidatakse tulemusi 16 421 kuni 16 435, kokku 16435
    Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kle mul on pudel Bayerni võidu vahel. Mis arvad, kas on lootust? Lewandowski mängib teise jala?
    Teisest mängust jäävad kindlalt eemale; Tolisso, Süle, Goretzka, Gnabry ja Lewandowski.
    Tehtav aga äärmiselt keeruline, kui Coman/Sane eelmisest mängust miskit ei õppinud.
    Hansil saab nuputamist kamaluga olema, sest pinki pole enam ollagi. Pelgan, et oma pudelist jääd ilma.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Teisest mängust jäävad kindlalt eemale; Tolisso, Süle, Goretzka, Gnabry ja Lewandowski.
    Tehtav aga äärmiselt keeruline, kui Coman/Sane eelmisest mängust miskit ei õppinud.
    Hansil saab nuputamist kamaluga olema, sest pinki pole enam ollagi. Pelgan, et oma pudelist jääd ilma.
    Nõus jah. Võimalik on, aga kuradi keeruline.

Lewa puudumine on valus laks, aga selle teeb veel kaugelt hullemaks Gnabry puudumine. Minu jaoks wingeritest kahe pea jagu üle Comanist ja Sanest.

Noh oleks umbes sama seis nagu võtaks PSGst välja Neymari ja Mbappe ja vaataks mis siis alles jääb.

Arvestades olusid siis oleks kordusmänguks vaja üht-teist ümber mängida - keskväljale oleks vaja sellist ankrut vaja, kes istub kaitseliini ees ja proovib elimineerida seda tohutut tühja ala mis eilses mängus seal laiutas. Alaba osas.. eile jäi küll mulje nagu mõtetes oleks juba kusagil aasal veidi. Kimmichit on vaja rünnakute ehitamiseks kui kõiki puudujaid arvestada. Ei tea, kes see mees olema peaks. Igal juhul ei saa pöörase tuhhiga peale lennata kohe mängu alguses, seda kuidas Mbappe suudab kontraid lahendada, seda eile nägime. Pigem hoida keskväljal paremat kontrolli ja proovida üks värav kätte saada. See võiks PSG muretsema panna ja siis loota, et Müller-Kimmich-Davies-Pavard suudavad kusagilt midagi sepitseda.

Aga spikriks siis -
    Bayernile sobiks kordusmängust skoorid
    2:0
    3:1
    4:3 ja suuremaskoorilised üheväravalised võidud
    3:2 seisult tuleks lisaaeg mis nii lühikese pingiga tundub mitte just parim valik

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Aga mul see küsimus on endiselt õhus, et kas teised saavad aru, miks ei tehtud Sane->Musiala vahetust? Muidugi polnud seal mingeid garantiisid, et noor mees oleks midagi maagilist teinud, aga kurat nii kui pall Sane kätte läks siis Bayerni rünnakuehitus kannatas. Miks mitte jätta seda äärt rohkem siis Pavardile ja Kimmichile näiteks ning lisada Musiala kasti täiendavat segadust külvama?

Ja üldises plaanis - kui eelmine hooaeg tundus tõesti Bayern ülivõimas ja tulevik tundus helge... siis vaatamata sellele, et eile ei lastud PSGl ikkagi üle sõita ja võimalus püsib siis on pigem järksu väga palju küsimärke õhus tiimi kohta -

- Lewa saab 33 - mingi aeg oleks asendust vaja
    - Kaitseliinist on lahkumas pikaajalised teenistujad Boateng ja Alaba; okay, asemele tuleb küll Upamecano, aga see on üks mees kahe lahkuja vastu. Upamecano, Süle ja Hernandez ei vea kolme peale läbi terve hooaja välja ometigi.
    - Keskväljal on ka küsimärke - legend Martinezel saab leping läbi ja kurat, kui kaua seda klaasist Tolissot on vaja hoida nagu s*tta pilpa peal?!? Liitus klubiga 2017. aastal ja selle ajaga on ühe korraliku hooaja teha saanud, ülejäänud aja katki. Äkki saadaks tema naaksu ja hangiks kellegi, kes mängida ka suudab? Groetzka ja Kimmich on puhas kuld ja suurepärane duo. Aga rohkemat on vaja.
    - Wingerite osas - nagu juba ennist mainitud ka - Gnabry on awesome. Sane on seni olnud suurtes mängudes täiesti mõttetu ja eksinud. Tean, et selles osas siin teised minu vaadet ei jaga, aga Coman endiselt ei ole minu meelest stabiilne Bayerni algrivistuse vääriline mees. Tervis on hakanud nüüd paremini pidama ja muidugi finaalis võiduvärava löömise eest sügav kummardus, aga mees suudab Gnabry eelmise hooaja numbrid (23 väravat + 14 söötu) panna kokku umbes kolme hooaja peale. Tegelikult ongi tema saldos alates 18/19 hooaja lõpust kirjas 24 väravat ja 27 söötu... Costa läheb nagunii tagasi ja pikaajlist asendajat talle ka pole.

Isegi kui eeldame, et Lewa järgmise hooaja ka täiega paugutab (mida usun, et võib suuta küll) siis mul on ikkagi selline tunne, et meeskonda oleks vaja tuua vähemalt üks väga hea keskpoolik, väga hea keskkaitsja ja väga hea winger. Ja siin ei räägi mingitest Stockmani hullude päevade soodukaga saadud Sarridest, Niazoudest, Rocadest. Pigem esimese kategooria staaridest, igaüks 40+ mil. Samas vaevalt Bayern sellist summat suudaks hakkama panna.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Sane platsile jätmine oli tõesti arusaamatu aga võimalik, et Hansil oli selleks põhjus olemas.

Kaitse pärast ma väga ei muretse; Pavard, Omar Richards, Alphonso, Upamecano, Süle, Hernandez, TSGs head hooaega tegev Chris Richards ja Nianzou + Sarr(?). Loodetavasti püsib Nianzou terve, sest teda peetakse andekamaks, kui Upat.

Valikud keskväljal tekitavad küll ahastuse, sest Roca pole suutnud veel kohaneda ja Tolisso suhtes olen juba püssi põõsasse visanud + Martineze lahkumine aga vast toodakse suvel 2 meest juurde.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Mina olen võrdlemisi enesekindel Pariisi mängu osas. Bayern on väga võimas. Kui mehed hakkavad rünnakuid sisse ka panema, mitte nagu eile, pole midagi võimatut. 99 prossa lööb Bayern 1-2 väravat. Küsimus on see, kas psg ka lööb.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tundub üsna tõenäoline, et Flick võtab ikkagi Saksamaa koondise ohjad üle ja Bayern peab hakkama asendust otsima.

Kui nii valib siis raske oleks talle midagi ette heita. Eriti kui need erimeelsused juhtkonnaga paika peavad (st need ei pea olema mingid tulised erimeelsused, uste paugutamine ja solvumine - ei, võib ka olla igati vaststikku austust säilitav filossoofiline erimeelsus).

Kuigi muidugi Saksamaa koondise poolehoidjana olnuks hädavajalik, et treenerivahetus toimuks hiljemalt kohe pärast klubihooaja lõppu. Löw on viimased paar aastat olnud täiesti küündimatu ning jäärapäine imbetsill, kellel pole mitte midagi pakkuda ja sõidab paraku ainult mineviku teenetel. Kuigi see pole koondiseteema siin siis on ikkagi omajagu uskumatu, et lastakse mehel juba peagi 5a mitte midagi teha ja ainult palka kasseerida.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Bildi väitel olla Lucas Hernández suutnud ka pisikese vigastus üles korjata ja tema osalemine Unioni vastu on küsimärgi all.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kuna Sane, Roca ja Pavard pole ka päris 100% ning Alphonsol jääb mäng punase tõttu vahele, siis homme võime näha miskit sellist.

Neuer
    Sarr - Boateng - Martínez - Alaba
    Kimmich - Dantas
    Coman - Müller - Musiala
    Choupo

Potentsiaalne puudujate nimekiri on võimas; Robert Lewandowski, Corentin Tolisso, Douglas Costa, Lucas Hernandez, Marc Roca, Leon Goretzka, Niklas Süle, Serge Gnabry, Alphonso Davies, Benjamin Pavard ja Leroy Sané.

#ettenutmine

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Kas ainult mulle tundus, et enne viigiväravani viinud Unioni audiviset ei pruukinud pall olla tervenisti üle küljejoone veerenud kui Unioni mängija selle kätte haaras ja et audiviske ajal oli tal ainult üks jalg maaga kontaktis?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas KID Vaata postitust
    Kas ainult mulle tundus, et enne viigiväravani viinud Unioni audiviset ei pruukinud pall olla tervenisti üle küljejoone veerenud kui Unioni mängija selle kätte haaras ja et audiviske ajal oli tal ainult üks jalg maaga kontaktis?
    Kommentaatorid mainisid ka miskit aga ma ise pole päris kindel, et kinnitada või ümber lükata.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Mängu ei õnnestunud vaadata. Kuidas muidu selline koosseis hakkama sai laias laastus? Tegelikult on hea, et pingipoisid peale saavad. Viik viigiks.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Mängu ei õnnestunud vaadata. Kuidas muidu selline koosseis hakkama sai laias laastus? Tegelikult on hea, et pingipoisid peale saavad. Viik viigiks.
    Täitsa hästi said, isegi Sarr oli tubli aga võimalusi ei suudetud luua - selline puine kangutamine.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Psg vastu loodi võimalusi mitme mängu jagu ja ei viimistletud ära. Tänaseks võimalusi ei jätkunud.

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Täna võtame ära! 2-0!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •