320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    No kurat, selle Götze jamaga kaotasite viimasegi lugupidamise minu silmis.. Ei meeldi selline poliitika üldse.
    Jah, RVP üleminek ei tekitanud mingeid vastastikuseidtundeid eks




    Bayern: Neuer, Dante, Boateng, Lahm, Alaba, Ribéry, Martínez, Schweinsteiger, Müller, Robben, Gomez
    SUBS: Starke, Van Buyten, Rafinha, Shaqiri, Gustavo, Tymoshchuk, Pizarro.



    VAMOOO!

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      No kurat, selle Götze jamaga kaotasite viimasegi lugupidamise minu silmis.. Ei meeldi selline poliitika üldse.
      RVP täpselt sama teema, nii et mõtle veel ühe korra. Götze tahtis vast ise ka Bayerni tulla...

      Kommentaar


        Lahkuvad siis Müller, Ribery, Robben, Boateng/Badstuber, Luiz Guztavo/Schweinsteiger, Gomez/Mandzukic

        Kommentaar


          No Van Buyten? Võiks ju ta pikkust ära kasutada.

          Kommentaar


            Algselt postitas kampsun Vaata postitust
            No Van Buyten? Võiks ju ta pikkust ära kasutada.
            ja Barca oleks soovinud kindlasti tema aeglast sammu ära kasutada
            Madridista

            Kommentaar


              Algselt postitas kampsun Vaata postitust
              No Van Buyten? Võiks ju ta pikkust ära kasutada.
              Pigem siis ründefaasis? Kaitses pole vast Barca vastu pikkusega väga midagi teha.

              Kommentaar


                No ilmselt alustatakse Boatengi, kui noorema släsh lõhkuvama mängijaga, kes pole ka väga lühikene. Herr buyteni kaitseoskused tulevad lihtsalt Eesti mängust meelde, aga küll ta peale 60 minutit oma hetke leiab, et kuskile pea vahele pista.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas denisss Vaata postitust
                  aitab pasast!

                  mingit ühe-kahe hobuse võistlust ma ei näe Bundesligas tulevat.
                  bundes.jpg

                  tõesti... väga tasavägine tiitliheitlus käib juba praegu
                  Edu täna. Täna olen teie poolt!
                  //ei oska mina neid pilte nii postitada, et peale ei peaks klikkima, et korralikult näha -.-

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                    No Van Buyten? Võiks ju ta pikkust ära kasutada.
                    Sellesmõttes, et meil ju enamus meeskonda koljatid-Gomez, Martinez, Boateng, Dante ka teisel korrusel täitsa hea ju.
                    Krt ma loodan, et Lahm ja Dante endale mingit lolli kaarti ei korja... saab raske olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      [ATTACH=CONFIG]2174[/ATTACH]

                      tõesti... väga tasavägine tiitliheitlus käib juba praegu
                      Edu täna. Täna olen teie poolt!
                      //ei oska mina neid pilte nii postitada, et peale ei peaks klikkima, et korralikult näha -.-
                      nojah, kui sa sellest aastast kaugemale vaadata ei oska, näiteks viimase kolme aasta statistikas kasvõi, siis küll. Ärme parem viimase 10 a statistikat vaata. Kui viitsiks vaielda, võiksid tuua kõrvale oma vapi 10a viimase statistika. Evil has many faces but they always seems to have that gringe smile on them...

                      pilte lingid nii, et seal all on linnuke, kus küsib, kas tahad, et soccernet enda jaoks pildi ennem alla tiriks. paned, et ei taha.
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Head mängu!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas denisss Vaata postitust
                          nojah, kui sa sellest aastast kaugemale vaadata ei oska, näiteks viimase kolme aasta statistikas kasvõi, siis küll. Ärme parem viimase 10 a statistikat vaata. Kui viitsiks vaielda, võiksid tuua kõrvale oma vapi 10a viimase statistika. Evil has many faces but they always seems to have that gringe smile on them...

                          pilte lingid nii, et seal all on linnuke, kus küsib, kas tahad, et soccernet enda jaoks pildi ennem alla tiriks. paned, et ei taha.
                          Viimase 10 aasta jooksul saksamaal 5 erinevat meistrit, kui ma ei eksi. Inglismaal 4. See aasta oli minu mäletamist mööda ainus hiljaaegu, kus tõesti üks transfer effectively otsustas tiitli suuna (ja mitte terve punt naftarahhiga toodud mehi). ah?*

                          *mida sa mõtlesid nende võrdlustega? ei saa ju olla, et mingit liigade tasavägisust vm?
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Jõhker vesi
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Müllllleeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Unicef hoiab neid veepeal?
                                Aga eks kohtuniku amet on ka keeruline.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X