320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ma ei saanud aru, mis plagul kirjas oli aga inetu tegu. Tõesti eluaegne keeld on õiglane.
    Süüdlased jäid kenasti filmile ja Bayern juba andis teada, et tagajärjed saavad olema karmid.
    Ilmselt neid ullikesi me enam staadionil kunagi ei näe.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Ära palun püüa praegu vaimukas olla või midagi naeruvääristada.
      Rassismil, homofoobial ja/või räigetel solvangutel pole jalgpallis lihtsalt kohta.
      See 20 minutit on küll nüüd soodne hind mida mina olen valmis tasuma, et asjaga lõpuks tõsisemalt tegelema hakataks.
      Kusjuures okei selle -15 pointsi ja sellega lõõpisin, aga see, et hetkel keerati asi mängijate ja treenerite poolt tugevalt üle võlli sellega ma nalja ei tee.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kusjuures okei selle -15 pointsi ja sellega lõõpisin, aga see, et hetkel keerati asi mängijate ja treenerite poolt tugevalt üle võlli sellega ma nalja ei tee.
        Edit: Mõned suvalised bännerid fännide käes ei ole küll nüüd alus, et mäng ära katkestada ja lolli mängida. Aga no vaadates Saksamaa koondislaste solvumisi ja kasvõi meil Rüdigeri käitumist ja ülereageerimist , siis Saksamaa jalgpallis see ülevõimedamine töötab jätkuvalt täistuuridega ning sääsest osatakse ikka elevante ülesse puhuda.

        Kommentaar


          Ma ei ole küll mingi keelte spets aga tundub,et väljend mida inglise keeles kasutatakse söögi alla,peale ja komakohana siis saksa keeles kõlab see gramm kangemana ja ei kasutata päris nii palju, äkki ericbana oskab seda paremini kommida.

          Kommentaar


            Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
            Ma ei ole küll mingi keelte spets aga tundub,et väljend mida inglise keeles kasutatakse söögi alla,peale ja komakohana siis saksa keeles kõlab see gramm kangemana ja ei kasutata päris nii palju, äkki ericbana oskab seda paremini kommida.
            Kontekst ja ajastus on ka olulised.
            DFB on korduvalt andnud mõista, et solvanguid enam ei taluta ja alles oli mäng, kus Hoppi peast oli tehtud suur märklaud.
            Dortmundi ultrad said kolme aastase karistuse, Mönchengladbachi omad ka alles hiljuti ja nüüd peale kõike tulevad mingid ullikesed ikka solvavate loosungitega välja. Peab ikka peast üsna pehme olema, kui arvati et sellest mõõda vaadatakse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kusjuures okei selle -15 pointsi ja sellega lõõpisin, aga see, et hetkel keerati asi mängijate ja treenerite poolt tugevalt üle võlli sellega ma nalja ei tee.
              Eks see selline meeleheitlik ponnistus tõesti oli aga seni pole DFB seda ka kuidagi teisiti suutnud ohjata.
              Aga sellisest käitumisest saab nüüd uus reaalsus Saksamaal, kui uskuda seda mida DFB koridorides on viimased nädalad räägitud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Eks see selline meeleheitlik ponnistus tõesti oli aga seni pole DFB seda ka kuidagi teisiti suutnud ohjata.
                Aga sellisest käitumisest saab nüüd uus reaalsus Saksamaal, kui uskuda seda mida DFB koridorides on viimased nädalad räägitud.
                Ma olen enda arvamusega selle kohapealt tugevas vähemuses ja ma täitsa teadustan seda endale. Lihtsalt selline mängijate ja treenerite omavoli loosungite mahasurumiseks ning mängude peatamine on väga libedal jääl kõndimine. Ühtepidi võib see tõhus olla, aga ma ei oleks üldse kindel, et see ei lükka domino või lumepalli effekti liikuma ja varsti ühele meeskonnale ei meeldi kohtunik või väljak ning jäävad ka seisma ja kõnnivad riietusruumi, sest nemad protestivad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ma olen enda arvamusega selle kohapealt tugevas vähemuses ja ma täitsa teadustan seda endale. Lihtsalt selline mängijate ja treenerite omavoli loosungite mahasurumiseks ning mängude peatamine on väga libedal jääl kõndimine. Ühtepidi võib see tõhus olla, aga ma ei oleks üldse kindel, et see ei lükka domino või lumepalli effekti liikuma ja varsti ühele meeskonnale ei meeldi kohtunik või väljak ning jäävad ka seisma ja kõnnivad riietusruumi, sest nemad protestivad.
                  Mängijad ja treener ei peatanud mängu, kohtunik peatas ja kui kohtuniku märkuse peale ei reageeritud, siis alles sekkusid meie mängijad, juhatus ning treener. Müts maha selle eest, et mune omasid ja näitasid, et see pole OK.

                  Kommentaar


                    Kommentaator pani hea killu, kui Kahn fännide poole läks:"Kahn is going. You wouldn't want to mess with him."
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Jah, nagu mainitud, siis see Bayerni ultrate või õigemini öeldud nende debiilikute vastumeelsus Hoppi vastu täna või eile ei ole tulnud kuskilt tühja koha pealt. Hoppi või SAPi raha pumpamine klubisse ei ole traditsiooniliste klubide ultratele endiselt rahu andnud ja enim on see pinnuks silmas olnud Dortmundi fännidele. Dortmundi fännid oma plagude ja lauludega eelmise aasta detsembris Sinsheimil läksid nii kaugele, et eelmine reede otsustas DFB spordikohus, et aastani 2022 jääb võõrilmängus vs Hoffenheim võõrsilsektor tühjaks.
                      Päev pärast seda otsust mängis Hoffenheim võõrsil Gladbachi vastu, kus kohtunik oli sunnitud katkestama Hoppi vastaste plakatite tõttu mängu. Hoppi pea märklauana + banner "Hoorapojad solvavad ühte hoorapoega ja on hoorapoegade poolt karistatud."

                      Täna oli järjekorras teine mängupäev pärast seda otsust ning sündmuste keskel kahe klubi debiilikud - Bayerni ja Dortmundi.

                      Sinsheimil rullus lahti 67. minutil esimest korda plakat sõnumiga: "kõik on vanaviisi. DFB murrab oma sõna. Hopp jääb üheks hoorapojaks."
                      10 minutit hiljem ilmus välja teine plakat sõnumiga : "Du Hurensohn" kus Dietmar Hoppi initsiaalid DH olid värviliselt väljad toodud.

                      Siia võib veel juurde lisada, et DFBl on olemas kolm astet. Esimene aste on mängu katkestamine kuniks solvav plakat kaob. Teine aste on mängu katkestamine viieks minutiks ja kolmas aste oleks olnud juba mängu katkestamine.

                      Lisaks võib meelde tuletada, et Bayernil on ka partnerlusleping SAPiga.

                      Kommentaar


                        Pakun, et see lumepall hakkaski nüüd veerema. Ühelt poolt nagu äge, et mune näidati. Samas ultrad just seda tahtsidki ju, tähelepanu.
                        Hoppi ego on nii suur, et Hoff võibki oma võõrsiltribüüni üldse kinni panna varsti.

                        Ja nüüd kui vaadata ultrate nurga alt? Solvamine on pask loomulikult. Aga neid ei võeta ju kuulda absoluutselt. On justkui nagu reegel 50+1, mingid klubid lasevad sellele ülevalt alla. Alguses ju viisakalt juhiti tähelepanu, lasti neile ka ülevalt alla. No tulemus on nüüd olemas.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Oot, nagu päriselt ka on siin sellised lumehelbekesed koos, kes veidi karmimate sõnade kasutamise puhul mängu katkestamist õigustavad? Seda vägagi õigustatu dmomendil, kus teine osapool lihtsalt reeglitele sülitab? Päriselt? Jalgpallifännide hulgas? Ma olen igati viks ja viisakas inimene aga ma ei saa teist aru.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Kimmich lõi ainsa värava ja karikas võõral väljakul võit Schalke 04 üle. Tubli ja nii edasi! #flickonuusjupp
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Bayerni duubel tegi kodus 2-0 pähe SG Sonnenhof Grossaspachle. Väravad lõid Jann-Fiete Arp ja Sarpreet Singh. Mõlemad sisseostetud sellid. Duubel hetkel kaheksandal kohal kolmandas liigas. Kaiserslautern on näiteks 14 ja Bayerni vana rivaal 1860 München ühe punktise eduga viies. Üldse on seis põnev. Teisest üheksanda kohani on tiimid 3p sees. Idee poolest võiks tuleval hooajal duublit BL 2 näha. See oleks hea nali.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X