320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõlakad käivad, et suvel on liitumas Bayerniga Baselist Xherdan Shaquiri.

    HSV vastu võiks näha kaitsenelik välja midagi taolist: Lahm-Badstuber-Breno-Boateng. Ei tahaks ma sel kohal näha lõhkuvaid poolikuid Tymot ja Gustavot ning Alaba ja Contento ei ole veel suutnud end piisavalt tõestada minu silmis.

    Kommentaar


      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
      HSV vastu võiks näha kaitsenelik välja midagi taolist: Lahm-Badstuber-Breno-Boateng. Ei tahaks ma sel kohal näha lõhkuvaid poolikuid Tymot ja Gustavot ning Alaba ja Contento ei ole veel suutnud end piisavalt tõestada minu silmis.
      Kas Breno on siis ennast tõestanud?

      Kommentaar


        Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
        Kas Breno on siis ennast tõestanud?
        Ei ole ta ennast tõestanud. Tymo ja Gustavo ei ole keskkaitsjad, nende koht on mängida kontrollivat poolikut, mitte keskkaitses. Alaba on küll see hooaeg positiivsest küljest ennast näidanud, kuid rohkem tundub ta parem ründavas faasis. Contento pole saanud mängida nagu Breno, kuid Brenol on parem füüsis. Mulle on alati meeldinud tugevad keskkaitsjad, kes lähevad palli saamiseks kasvõi läbi seina (loe vastasmängija). Seega minu eelistus kaitsesse oleks Breno. Võiks talle anda uue võimaluse peale eelmise aasta lollust Hannoveri vastu.

        Kommentaar


          Öeldakse, et äraaetud hobused lastakse maha. Minu silmis on Breno Bayerni mõistes äraaetud hobune. Kahtlen sügavalt kas Jupp-gi teda usaldab. Sellel hooajal pole mees ju (vähemalt tähtsates mängudes) mänguaega teeninudki. Kuigi sellega nõustun, et Tymo ega Luiz ei ole loomulikud CB-d. Aga arvan ikkagi, et üks neist alustab keskkaitses. Ise annaksin küll Contentole võimaluse, aga eks ole näha, mis Jupp välja haub.

          Kommentaar


            Ma juhuslikult leidsin ühe 15. jaanuari uudise, kus oli kirjas, et Contento murdis trennis varbaluu ja peab vähemalt kuu aega eemal olema väljakult. Seega Contentot kindlasti laupäeval ei näe mängimas.

            Teine teema on, et vastavalt erinevatele allikatele Usamit ei osteta.

            Kommentaar


              Brenol pidavat jälle olema mingi kerget sorti põlvega probleem ja homme ei pidavat mängukorras olema. See tähendab siis vaid üht, et kas Gustavo või Tymoschuk alustab kaitses.

              Shaquiri ja Bayerni suhted aina soojenevad. Tundub, et sellest diilist võib suvel veel isegi asja saada.

              Kommentaar


                Gustavo suudab äärekaitses ka mängida. Eelmine hooaeg sai teda seal proovitud ka ju.

                Kommentaar


                  No kui enivei peab keegi positsioonist väljas mängima, siis miks terve liin segi paisata ?

                  Kui Gustavo keskele liigutada, tähendaks see ainult temale uut rolli, aga kui Gustavo panna vasakkaitsesse (minu mäletamist mööda on tema äärekaitse esitused tulnud vasakul), siis peab ka Lahm harjumatus positsioonis mängima.

                  Seoses homsega on hea uudis see, et kuna see on õhtune mäng, siis kannab seda otseloomulikult Eurosport 2 üle. Tänase Dortmundi mängu vahepeal mainiti, et Robbery ei teinud neljapäevasel treeningul kaasa, kui mu kõrv õigesti kinni püüdis, siis Robben sellepärast, et siia ilma on tulemas/hiljuti tulnud kolmas väike Robben ja Riberyl mingi väike kõks or smth. Ei kuulanud seda lõiku väga tähelepanelikult.
                  Igastahes siis 19:30 Eesti aja järgi on mäng ja kui Bayern tahab vooru lõpuks tabeli esimesel real paikneda, siis tuleb koju naasta kolme punktiga.

                  Kommentaar


                    Nii, enam pole vaja spekuleerida, tänane koosseis Hamburgi vastu on teada:

                    Neuer

                    Lahm-Badstuber-Boateng-Tymoschuk

                    Kroos-Schweinsteiger

                    Ribery-Müller-Robben

                    Gomez

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Nii, enam pole vaja spekuleerida, tänane koosseis Hamburgi vastu on teada:

                      Neuer

                      Lahm-Badstuber-Boateng-Tymoschuk

                      Kroos-Schweinsteiger

                      Ribery-Müller-Robben

                      Gomez
                      Well well would you look at that. Jupp otsustaski äärekaitse pea peale pöörata. Jupp teab, mis Jupp teeb.

                      Igastahes huvitav koosseis, ründavamas osas üllatusi pole, ainult et millal aastataguse üleminekuakna suurtäiendus Gustavo viimati mängu alustas ? Viimasel ajal küll eriti ette ei tule...millest on suhteliselt kahju, mehes on klassi. Eks kui CL trall uuesti hakkab ja koormus suureneb, siis ilmselt saab ka tema rohkem aega...

                      Kommentaar


                        Ja pingile võiks ka pilgu peale visata. Butti asemel on Rouven Sattelmaier, ka Usami on pingile mahtunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Well well would you look at that. Jupp otsustaski äärekaitse pea peale pöörata. Jupp teab, mis Jupp teeb.
                          Siiski Lahm on vasakul, boateng paremal ja tymoschuk keskel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                            Siiski Lahm on vasakul, boateng paremal ja tymoschuk keskel.
                            http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...58608860_n.jpg
                            Minu Bundesliga kodulehelt võetud koosseis on siiski õige Mängust rääkides siis jube palju tuleb ikka Hamburg Tymoschukki äärest. Mäng on olnud hea, kuid kahjuks pole suutnud lüüa seda palli otsustavalt väravasse. Arusaamatult võeti meil küll 1 värav ära, aga mis teha, Westermann pettis vea välja. Sama mänguga jätkates ei ole 2 väravat mingi probleem. Suudaks Gomez ka vaid midagi kasulikku teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                              Siiski Lahm on vasakul, boateng paremal ja tymoschuk keskel.
                              http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...58608860_n.jpg
                              Ma keskenduks pigem mängu vaatamisele või nii ! Sest juba Arbraham Lincoln ütles kuldsed sõnad "Ära usu kõike, mis on internetis."

                              Aga juba tuttavlikult kohutav esimene poolaeg ütleks ma nähtu kohta. Kurat ei ole ükski nendest kolmest nii tähtsast mehest Gomeze tagant enda kohta heas vormis. Seda Ribery poolaja lõpu ägestumist vaadates tuli kohe taas mõte, et miks see Reaali müümine küll katki jäi. Ilmselt natukene ülekohtune, kuid siiski. Suhteliselt stagnatsioon on see mis praegu toimub. Bayern on seni siis üks kolmest meeskonnast, kes pole BuL-is nö "open play"-st veel skoori teinud sellel aastal. Eks see ütleb ka midagi.

                              Kommentaar


                                Poolaeg läbi tulemuseks 0:1 ja ega seee mängpilt on nati nyri,tahaks loota et teisel poolajal võetakse jalad kõhualt välja ja mängitakse jalgpali,mitte ei üritata jõuga vms, Aga miks meie väravat ei loetud jääb mulle ebaselgeks samal arvamusel oli ka eurosport2 kommentaatorid. Hetkel vist tabaelis kolmandad.45 min veel ees.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X