320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Milline osa see nauditav oli?
    2-0 suluseisu värav?
    3-0 räige veaga värav?
    selgitage, mis siin ilusat oli? Barca sai pähe? ma ei nimetaks ebasportlike ja jalgpalliplatsile mitte kuuluvate võtetega väravate löömist nauditavaks mängusk, aga eks maitseid on mitmeid
    a 3 kätt kastis, Shakira poiss-sõbralt 2 kätt kokku?
    Reisisaatjad MotM
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      No mis mõtet on kurat Juppi Pepiga asendada ... aru ma ei saa.
      Täpselt, eriti tänaste uudiste valguses, siis miks on üldse vaja kedagi juurde osta. Götze puhul rõhutati ju just seda ,et tahetakse tema ümber uus meeskond (uus Barcelona) ehitada. Ei ole nagu mõtti. Messi oli poolvigane ja Barcal midagi välja ei tulnud. Samas Bayern sai ilma Kroosi ja Mandzukicita imeliselt hakkama.

      Kommentaar


        Ma ei oska mitte midagi öelda, pole vist vaja ka. Tuju on täiesti põhjas, fantastiline mäng kõigi poolt ! Aitäh kutid, teises mängus samamoodi ja finaal peaks formaalsus olema. Uhke päev ühe Bayerni fäni jaoks ikka, kujutan ette kuidas seal õlut täna voolab, see on lihtsalt metsik, ilus...

        Kommentaar


          Algselt postitas Pes Vaata postitust
          Võimas, lihtsalt imeline mäng! Barca aeg on läbi saanud, nüüd lõplikult!
          Kas nüüd lõplikult, elu käib lainetena.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Milline osa see nauditav oli?
            2-0 suluseisu värav?
            3-0 räige veaga värav?
            selgitage, mis siin ilusat oli? Barca sai pähe? ma ei nimetaks ebasportlike ja jalgpalliplatsile mitte kuuluvate võtetega väravate löömist nauditavaks mängusk, aga eks maitseid on mitmeid
            Nauditav oli see 4-0 osa. Ja ära aja paska, et Barca kasuks ei läinud nii mitmedki suured otsused. Kassai bande ikka tootis.

            ma ei nimetaks ebasportlike ja jalgpalliplatsile mitte kuuluvate võtetega väravate löömist nauditavaks mängusk, aga eks maitseid on mitmeid
            Ütleme nii, et karmavõlga sai kõvasti täidetud.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Milline osa see nauditav oli?
              2-0 suluseisu värav?
              3-0 räige veaga värav?
              selgitage, mis siin ilusat oli? Barca sai pähe? ma ei nimetaks ebasportlike ja jalgpalliplatsile mitte kuuluvate võtetega väravate löömist nauditavaks mängusk, aga eks maitseid on mitmeid
              Kant, sa ikka pidevalt tõestad, et oled taandarenguga. Ennem vaata, mida kohtunikud Barca kasuks tegid ja siis tule kobisema.

              Kommentaar


                Nüüd on tõesti juba kahju, et Jupp lahkub. Ta oleks veel oma 2 hooaega võinud vabalt veel olla. Oleks vaid Chelsea või kes iganes veel suurema rahapakki Pepile pakkunud kui nad tegid kuulujuttude järgi. Loodan nüüd, et Pep mingit suurpuhastust korraldama ei hakka, seda ei ole vaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  Nüüd on tõesti juba kahju, et Jupp lahkub. Ta oleks veel oma 2 hooaega võinud vabalt veel olla. Oleks vaid Chelsea või kes iganes veel suurema rahapakki Pepile pakkunud kui nad tegid kuulujuttude järgi. Loodan nüüd, et Pep mingit suurpuhastust korraldama ei hakka, seda ei ole vaja.
                  niikuinii hakkab - kannatab esimese hooaja ära ja siis müüb keskväljalt ja ründest kõik suured poisid maha ja ostab lilliputid asemele.

                  Kommentaar


                    Ma pole kunagi Bayerni fänn olnud, aga te väärisite seda võitu juba esimestest minutitest. Barca mängupilt ajas lihtsalt naerma.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                    Kommentaar


                      Pole nii kursis Bayerni käekäiguga, aga kas on ka spekulatsioone kuhu härra Heynckes lahkub ? Saksa koondis ?

                      Võimas esitus Bayernilt, pole sõnu. Uskumatu, selline meeskondlik press, võitlustahe ja distsiplineeritud kaitse, samal ajal tõustes nii võimsalt ka rünnakule.

                      Kommentaar


                        Jupp läheb pensile.

                        Kommentaar


                          Nüüd saab Jupp hoopis rahapaki Chelskist, pole paha mis ?
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Väga hea töö!
                            Golmez on kunn ja Robben elas justkui taassünni üle täna.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                              Kommentaar


                                Kui kuskil märkate siis keegi võiks selle gif'i siia panna, kuda Osram Ribery tagasi duši alla saadab. Mees oli ilmselgelt kettas Robbeni palliga näkku saamise peale ning valmis väljakule naasma
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X