320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muide saksa streamis mainiti, et esimesed ametlikud õnnitlused Juppile ja co-le tulid Madriidist. Kui bayern see aasta ei võida CL-i siis millal veel?

    Kommentaar


      Tõeline lammutustöö, müts maha!

      Kommentaar


        Kahjuks pole ühtegi kohatut gif-i pakkuda, aga:

        - Meestel teerullieksam tehtud(teooria+praktika, kahtlemata), load käes.
        - Barca valitsusaeg on ääretult suures ohus.
        - Mis te arvasite, et need kämbud ei lähe keema(eelkõige Žordid, ilmselt Roura ka), kui neile üks-null tehakse? Sorry, 0-4.
        - Robben on Robben ja Mülleri koha pealt pole tema isiksusel tõesti tähtsust, poh lausa.
        - Pizarro kooserdas, täielik AntiMotM Bayerni koha pealt, seda tõesti viimase kümne minuti põhjal.

        Õnneks on Dortmundil pigem rohtu, kui Realil, see tõsimeelne isiklik arvamus...

        TUBLID!
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Müller nagu arvata oli sai MoMiks, aga Arjen tõestas end minu silmis. Ta on kaitset ennegi aidanud, aga see , kuidas ta kinni pidas joonisest ja meeskonnale mängis, see oli super. See, et Ribery seda teeb oli juba teada. Ja kogu kaitseliini tuleb ka kiita.

          Kommentaar


            Mülller oli fantast ja ma panen Robbeni ka sinna tippu, tra ta jooksis nagu lollakas, nagu oleks enne mängu korralikult keppi saanud vms.
            Mis kuradi pärast on vaja Pizarrot dissida ? Tuli mängu, valdas palli, surus kaitsjaid - tegi kõike, mida vaja, mäng oli juba ammu tehtud.
            Fantast nagu eelnevalt mainitud ! Aaa ja mad props Boatengile, kes mängis väga kindlalt ja mobiilselt, ei võtnud liigseid riske ja tegi oma töö suurepärast ära, ülejäänud kaitsest on ka patt rääkimata jätta, Dantelt superb mäng, assist ka Müllerile. Lahm rocksolid nagu ikka ja Alaba samuti sai suurepärast nii kaitse- kui ka ründetööga hakkama.
            Äärepealt oleksin unustanud ka kesväljamaestrod Martineze ja Basti, kes olid täna jumalikud..


            Hands down, APPLAUSE.

            Kommentaar


              Algselt postitas sanderos Vaata postitust
              Kui kuskil märkate siis keegi võiks selle gif'i siia panna, kuda Osram Ribery tagasi duši alla saadab. Mees oli ilmselgelt kettas Robbeni palliga näkku saamise peale ning valmis väljakule naasma
              Jaa, ma mõtlesin pärast matši täpselt sama asja. Riberyl käised üles kääritud ja läheb mölluks ning siis treener nagu noorukest poega minema saadab.

              Kommentaar


                Oijah, täitas metsik õhtu. Algas sellega, et sai poest ostetud Müncheni õlut ja lõppes sellega, et Bayern OMAS Barcelona ära. Kui need 3 SELGET kätt oleks ka ära vilistatud võinuks seis olla 7:0. Ma ootasin tõesilmi midagi 3:1 seisu kanti kuid 4:0. On see mingi Greuther Fürth või Barcelona - vahet pole, Bayern sõidab kõigist teerulliga üle. Uskumatu, milline emotsioon. Pole olnud meeldivamat aega viibida Pubis ja nautida kuidas lihtsalt hävitati mingi sats keda peetakse maailma parimaks Müller kurat ikka on tegija.
                Nüüd on kõik mu Barca tuttavad ka nii vait kui olla saavad ja keegi ei vasta kõnedele :

                SHOW MUST GO ON BAYERN DIE BESTE KLUB IN DER WELT!!!

                P.S postitus pole tehtud kõige kainemas olekus, seega mitte vastata .

                E: Cunt, ära tee nii palju seeni, halb hakkab sust juba. Mitte midagi normaalselt ei suuda sa postitada, pedereerid ja kogud poste aint.
                E2:

                Kommentaar


                  ma kusjuures astuks seente kaitseks välja - seened ei pane nii lolli juttu ajama. See on liiga Reporteri teema, härrad. khm..
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Màngige palli jobud mis te neid kàsi loete olematutes olukordades!
                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Täpselt! Nagu mingid tüdrukud säutsuvad ööklubi peldikus. See on jalgpall mehed, ja kui Kassai ei vilista, siis mängige edasi mitte ärge nutke. Teisel poolajal võtate niikuinii vähemalt 3 välja ja siis ei jõua seda kolme 100% käe hala ära kuulata, aga fakt on ja jääb selleks et Bayern on pededele!
                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Milline osa see nauditav oli?
                    2-0 suluseisu värav?
                    3-0 räige veaga värav?
                    selgitage, mis siin ilusat oli? Barca sai pähe? ma ei nimetaks ebasportlike ja jalgpalliplatsile mitte kuuluvate võtetega väravate löömist nauditavaks mängusk, aga eks maitseid on mitmeid
                    tuleb välja, et Cunt ise ongi see ööklubis säutsuv tüdruk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Oijah, täitas metsik õhtu. Algas sellega, et sai poest ostetud Müncheni õlut ja lõppes sellega, et Bayern OMAS Barcelona ära. Kui need 3 SELGET kätt oleks ka ära vilistatud võinuks seis olla 7:0. Ma ootasin tõesilmi midagi 3:1 seisu kanti kuid 4:0. On see mingi Greuther Fürth või Barcelona - vahet pole, Bayern sõidab kõigist teerulliga üle. Uskumatu, milline emotsioon. Pole olnud meeldivamat aega viibida Pubis ja nautida kuidas lihtsalt hävitati mingi sats keda peetakse maailma parimaks Müller kurat ikka on tegija.
                      Nüüd on kõik mu Barca tuttavad ka nii vait kui olla saavad ja keegi ei vasta kõnedele :

                      SHOW MUST GO ON BAYERN DIE BESTE KLUB IN DER WELT!!!

                      P.S postitus pole tehtud kõige kainemas olekus, seega mitte vastata .

                      E: Cunt, ära tee nii palju seeni, halb hakkab sust juba. Mitte midagi normaalselt ei suuda sa postitada, pedereerid ja kogud poste aint.
                      Ära siis rapputa Barca fänidele veelgi soola haavade peale,neil on ju veel aeg parandada
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Ei maksa ära ka tõusta.
                        Langemine võib valus olla.
                        Võideti 4-0 aga 90 minutit on veel ees ootamas.
                        Ei kujuta küll ette, kust praegune Barca need 6 väravat peaks võtma, kuid kunagi ei või teada.
                        6 siis sellepärast, et Bayern ühe lööb Camp Nou'l kindlasti.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Jätan selle ka siis siia

                          Kommentaar


                            (Mõistlikuse piiridest väljuv ja naljakas pilt)


                            Tuli ära! Meeldivad küll mõlemad meeskonnad aga täna sai selgeks kes hetkel on parim FCB!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              (Mõistlikuse piiridest väljuv pilt)

                              Tuli ära! Meeldivad küll mõlemad meeskonnad aga täna sai selgeks kes hetkel on parim FCB!
                              Mehed-mehed, jääme nüüd mõistlikuse piiridesse, eksole ! Ma tahaks loota, et Bayerni fännid pole mingit tõusikud, kes ilusa ja kindla võidu juures kohe laiama lähevad ja oma väljapeetud oleku kaotavad.

                              Igastahes täna oli vapustav mäng. Nägin küll ainult teist poolaega olude sunnil, aga see poolaeg oli rohkem väärt kui mitu-mitu teist mängu kokku. Kõikidelt meestelt motiveeritud ja endast kõik andev mäng. Kõik pingutasid üksteise nimel. Press oli peal, võimalused kasutati ära ja pole kahtlust, kes oli täna parem meeskond. Absoluutselt kõik Bayerni mehed saavad minu poolt kestvad kiiduavaldused !

                              90 minutit seisab ees ja Barca ülesanne on ülimalt-ülimalt keeruline ja raskesti teostatav. Aga samas kui maailmas on meeskond, kes seda suudab, on see just Barca.

                              Kommentaar


                                Pool Barca põhimehi jätab järgmise vahele ka. Unustage ära, Bayern on finaalis. Kontraga löövad 1 kindlalt ära ja Barca 6 ei löö. isegi 4 mitte, Bayerni kaitsele mitte. Game over. Ööd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X