320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks sama paadi mees on veel lahkumas, kes on omanud aastaid nii klubi kui koondise juures kandvat rolli - Boateng.

    Ja arstidele jääb lisaks Thiagole veel Coman sidumise praktiseerimiseks.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Eile Old Traffordil toimunud pensionäride mängus võitis ManU Bayernit 5-0.



      Kus oli Kahn, ma küsin!?
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Chelsea noor talent Callum Hudson-Odoi (18) jätab pika ninaga ja allkirjastab Londonis uue lepingu, mis tema palka mitmekordistab, teatab Goal.com. Lisaks antakse inglasele Eden Hazardi särk numbriga 10 - kui Hazard muidugi lahkub.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Las ta olla. Sane on nkn asjalikum vend kui kätte saada.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Las ta olla. Sane on nkn asjalikum vend kui kätte saada.
            Haha, salty. Natuke vara öelda, ei? Või 18 aastane ongi juba küps mängija.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Haha, salty. Natuke vara öelda, ei? Või 18 aastane ongi juba küps mängija.
              No kuidas see "salty" on?
              Praegu ei ole kahtlust selles, et Sane ON "asjalikum vend".

              Sa võid muidugi mööda maailma ringi hüpata ja rääkida kuidas kunagi Sinu 3 aastane poeg saab olema Messidest ja asjadest parem, sest ta on noor ja tal on potentsiaali. Aga reaalsuses on CHO noor kelle potetnsiaal võib realiseeruda, aga võib muutuda ka järgmiseks Matcheda-Krkiciks.

              Lihtsalt võrdluse mõttes - tõeliselt suures mängus (sry, EL alagrupimängud ega FA Karikas madalama liiga satside vastu ei kvalifitseeru selleks) on CHO seni tootnud 2 väravat ja 2 assisti. Sane numbrid sellel hooajal - 14+15.
              Seega ei. Ei ole "salty" öelda, et viimane on "asjalikum vend"

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Haha, salty. Natuke vara öelda, ei? Või 18 aastane ongi juba küps mängija.
                Ei ole salty, kuna mul on suht suva, kas Odoi tuleb või mitte. Eelistan valmis teemanti lihvimata toorikule antud ajahetkes, kus lahkumas on paljud staarid ja tiim peab augustist alates olema parem, kui lõppenud hooajal. Odoi seda ilmselt ei paku, küll aga Sane.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Kutid rahu, CHO saaga pole veel lõppenud.
                  Ise eelistan ka Sanet aga eks paistab nädala-kolme jooksul mis saab.

                  Kommentaar


                    Baile aastase laenulepinguga Bayerni va? hmmm,nu tegelt võiks aastakese pelada kyll.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Hummels tagasi Dortmundi teema on õhus.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Bale ka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Baile aastase laenulepinguga Bayerni va? hmmm,nu tegelt võiks aastakese pelada kyll.
                          Bale esindaja lükkas selle jutu ümber.
                          Väidetavalt pole Bayerniga mingit kontakti olnud.

                          Hummelsi kohta kirjutasid Kicker ja Der Spiegel eile, et BVB ja Bayerni vahel mingit kokkulepet pole ning Kovac oma heakskiitu ka veel ei andnud. Kuigi Bild on üsna kehv allikas, siis natukene liiga palju suitsu on hetkel Hummelsi ümber ootamatult tekkinud.

                          Tänase päeva kõige põrutavam uudis on et hiinlased pakkusid Müllerile 25 miljonit aastas aga sakslane keeldus sellest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints

                            Tänase päeva kõige põrutavam uudis on et hiinlased pakkusid Müllerile 25 miljonit aastas aga sakslane keeldus sellest.
                            On veel mehi, kes ei mängi raha pärast

                            Kommentaar


                              Wooyeong Jeong has left FC Bayern to join SC Freiburg.

                              All the best for the future, Woo!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                                Wooyeong Jeong has left FC Bayern to join SC Freiburg.

                                All the best for the future, Woo!
                                Eile kirjutati, et laenule kaheks aastaks aga täna teatati, et hoopis "buyback option" - mulle sobivad mõlemad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X