320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Sarri võite kasvõi homme tagasi saata. Cuisance nimelise puujala saate vastu.
    Hoidke mõlemad omale.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Alaba teatas pressikonverentsil nüüd isiklikult, et on pärast hooaja lõppu klubist lahkumas.
      Kuna mees võib Juventuses maanduda, siis küsiks kohalikelt seppadelt, et mis värk temaga on? Oma 2-4 aastat tagasi ei olnud juttude järgi maailmas paremat vasakkaitsjat kui Alaba.

      Nüüd järsku on ta best before läbi, aeglaseks jäänud ja üldsegi keskkaitsesse viidud, kus ta vahelduva eduga käkib ja üleüldse on tegelikult teised mehed paremad ja Alabale pmst polegi Bayernis enam kohta.

      Et mis siis Alabaga juhtus vahepeal või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Kuna mees võib Juventuses maanduda, siis küsiks kohalikelt seppadelt, et mis värk temaga on? Oma 2-4 aastat tagasi ei olnud juttude järgi maailmas paremat vasakkaitsjat kui Alaba.

        Nüüd järsku on ta best before läbi, aeglaseks jäänud ja üldsegi keskkaitsesse viidud, kus ta vahelduva eduga käkib ja üleüldse on tegelikult teised mehed paremad ja Alabale pmst polegi Bayernis enam kohta.

        Et mis siis Alabaga juhtus vahepeal või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
        Eee kes nii ütleb? Ta liigutati keskele, sest sooviti eelkõige paremat mängu üles ehitamist keskkaitsjatelt ja noor Alphonso Davies tuli suure mürinaga peale vasakule äärele. Tema mängu kvaliteedis ja võimekuses mängida nii keskväljal, keskkaitses kui ka vasakul äärekaitses ei kahtle küll keegi (vähemalt pole kuulnud). Ja Bayernil oli vahepeal ikaldus keskkaitsjate seas, kus Süle oli kaua katki, Hernandez samuti, ning Boateng ja Alaba duo oli alguses äkklahendus mis hakkas tööle ja tõi edu.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Eee kes nii ütleb? Ta liigutati keskele, sest sooviti eelkõige paremat mängu üles ehitamist keskkaitsjatelt ja noor Alphonso Davies tuli suure mürinaga peale vasakule äärele. Tema mängu kvaliteedis ja võimekuses mängida nii keskväljal, keskkaitses kui ka vasakul äärekaitses ei kahtle küll keegi (vähemalt pole kuulnud). Ja Bayernil oli vahepeal ikaldus keskkaitsjate seas, kus Süle oli kaua katki, Hernandez samuti, ning Boateng ja Alaba duo oli alguses äkklahendus mis hakkas tööle ja tõi edu.
          +1

          Kasutaja JuriM ajab õiget juttu, kõigega muidu päri aga ainukene asi millega ma ei nõustu on tema paljukiidetud kvaliteet keskväljal. Äärekaitses on ta endiselt mitmes elemendis parem kui Alphonso ja keskkaitses on tema tugevuseks oskus olla häälekas liider + korralik kauglöök(AlaBOOM) ning lausa jumalik anne palli "pihustada" üle terve platsi. Ainukesed puudused on episoodiliselt lohakas markeerimine nurgalöökide ajal ja kipub õhus üsna pehme olema. Tegemist on parimas eas mängijaga ja puudustele keskendumine ning nende võimendamine on ilmselt toetajatele toimetulemise mehhanism, sest tegemist on siiski klubi omakasvandikuga. Kahju, et see lahkumine selliselt välja kukkus aga keegi vaevalt tema oskustes või kvaliteedis kahtleb. Tunnistan ausalt, et ka minu hinge see natukene kriibib, isegi kui ma eelistan teist tüüpi kaitsjaid ja olulist kvaliteedilangust Lucas/Upa/Alphonso puhul ei näe. Alabale soovin ainult edu ja kordaminekud sõltumata sellest kuhu ta maandub.

          Kommentaar


            Sky Sports väidab, et Pavard andis positiivse Covid-19 proovi.
            Bayern pole seda veel ametlikult kinnitanud.

            Kommentaar


              Issand. Siis pange Kimmich uuesti paremkaitsesse. Sarr jätke koju.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Tolisso väidetavalt selleks hooajaks väljas trennis saadud vigastusega.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Tolisso väidetavalt selleks hooajaks väljas trennis saadud vigastusega.
                  Mhmh, erinevad allikad küll kirjutavad 3-6 kuust aga ilmselt on hooaeg tõesti läbi.
                  Kõige veidram, et suutis endale liiga teha väidetavalt ilma kontaktita. Inimlikult kurb aga Bayernil on aeg edasi liikuda. Heas hoos kotkaste vastu läheb muidugi raskeks ja ma ei imestaks, kui ka nende vastu punkte kaotaksime.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kuna mees võib Juventuses maanduda, siis küsiks kohalikelt seppadelt, et mis värk temaga on? Oma 2-4 aastat tagasi ei olnud juttude järgi maailmas paremat vasakkaitsjat kui Alaba.

                    Nüüd järsku on ta best before läbi, aeglaseks jäänud ja üldsegi keskkaitsesse viidud, kus ta vahelduva eduga käkib ja üleüldse on tegelikult teised mehed paremad ja Alabale pmst polegi Bayernis enam kohta.

                    Et mis siis Alabaga juhtus vahepeal või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
                    Ei ole best before läbi. Ega aeglaseks ka jäänud. Ega hirmus suuresti ei käki.

                    Pigem vast see, et kui läheb siis läheb. Pole maailmalõpp. Vapustava klassiga mängija ja kahju muidugi, aga ei saa lasta elul seisma jääda sellest. Praegu kindlasti parimas mängijaeas veel. Samas oleks olnud palju valusam teda näiteks 25-aastasena minemas näha - andis 4 aastat rohkem klubile ja selle eest aitäh!

                    Kommentaar


                      Roca pääseb taas platsile, Martinez/Goretzka vähemalt pingil olemas.
                      Eemale jäävad; Costa, Kouassi, Müller, Nübel, Pavard, Tillman, Tolisso ja Gnabry.

                      Kommentaar


                        Ei no muidugi jääb jaanuarikuu parim mängija Bayerniga mängust eemale. Fakk raisk.

                        Kommentaar


                          Juhtus see mida pelgasin aga ei miskit katastroofilist. Kui Müller/Goretzka tagasi/vormis, siis saame parema ülevaate. Veider kümme kümnele mäng (Roca/Jovic olid ainult virtuaalselt platsile märgitud, sest mina küll neid ei silmanud) aga õnnitlused kotkastele.

                          Kommentaar


                            Kakakad katki kodu poole tagasi. Mängu ei näinud. Kas Sane on endiselt oksakoht-söötvastasele mängija või hakkab mängumees temast saama?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Kakakad katki kodu poole tagasi. Mängu ei näinud. Kas Sane on endiselt oksakoht-söötvastasele mängija või hakkab mängumees temast saama?
                              Vähemalt 2. poolajal oli Sane üks parimaid väljakul.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Kakakad katki kodu poole tagasi. Mängu ei näinud. Kas Sane on endiselt oksakoht-söötvastasele mängija või hakkab mängumees temast saama?
                                Olen kasutaja telekavaatajaga päri, Sane tegi tõesti tugeva II poolaja aga I poolaeg lonkis endiselt platsil episoodiliselt ringi, hoidis palli üle ning ei märganud kaaslaste sööste/jookse, sest kipub pea maas mängima. Rocalt äärmiselt ebaõnnestunud esitus, nähtamatu ja meeskondlik press kärises mitmel korral just tema pealt (nõrk positsioneerimine).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X