320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olin korraks juba närvis. Järgmises ja ülejärgmises Meistrite Liiga voorus palun jätkata võitudeseeriat. Kuuendas voorus võib U17 poisid ka väljakule saata.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Tulemus, millega saab igati rahul olla, aga ei peegelda seda kui keeruliseks Salzburg suutis Bayerni elu täna teha. Tundus Bayerni poolt selline "lööge palju tahate, me lööme lõpuks ikka rohkem kui teie" mäng.

      Nali naljaks, aga see et Lokomotivi vastu saaks kodus pingevabalt olukorras, kus alagrupp on võidetud saata Musialad ja Rocad (Musiala meeldib mulle väga ja Rocat tahaks ka rohkem kui 60 sekundit näha) väljakule, on arvestades seda hullu graafikut suhteliselt vajalik.

      E: Kuskil mingi joon ka tõmmatud on Bayerni teise värava olukorrast? Lewa tundus minu silma järgi ikka sulus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Håland oleks tõesti pea täiuslik aga kardan et EPLi tõmme on talle emapiimaga kaasa antud või noh suuresti tänu isale aga isapiim ei kõla eriti hästi... kohe üldse mitte ja paremat väljendit ei leidnud kohe kiiruga.

        Ma ka selles kahtlen, et full panic mode minnakse, kuna hetkel kasutatakse Alabat näidispoomiseks ja kõigile agentidele sõnumi saatmiseks.

        Mis puudutab seda et Bayern ei kuluta utoopilisi summasi... insert "laughs in Lucas" meme.


        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Samas ega ma ei kurda, täpselt sellise profiiliga agressiivne Kamikaze-kaitsja meil puudu oligi aga hind oli ikka üsna krõbe. Lucas-Süle keskkaitsepaar sisendab vähemalt mulle piisavalt kindlust, sest mõlemad on kärmed, äärmiselt jõulised, õhus head ning sobivad nagu valatult Hansi plaanidesse. Kui prantslane terve suudab püsida, siis igat kopikat väärt.

          Kommentaar


            Tundub ka, et nüüd juba läheb ja saab hinnalipikut väljakul tõestada . Niko käe all oli vist pigem, kui mitte paaria staatuses, siis kindel pingipoiss
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Tundub ka, et nüüd juba läheb ja saab hinnalipikut väljakul tõestada . Niko käe all oli vist pigem, kui mitte paaria staatuses, siis kindel pingipoiss
              Niko oli naljavend ka.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Tundub ka, et nüüd juba läheb ja saab hinnalipikut väljakul tõestada . Niko käe all oli vist pigem, kui mitte paaria staatuses, siis kindel pingipoiss
                Niko ajal oli ta tihti katki, jättes koguni 19 mängu vahele sellest tingituna.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Samas ega ma ei kurda, täpselt sellise profiiliga agressiivne Kamikaze-kaitsja meil puudu oligi aga hind oli ikka üsna krõbe. Lucas-Süle keskkaitsepaar sisendab vähemalt mulle piisavalt kindlust, sest mõlemad on kärmed, äärmiselt jõulised, õhus head ning sobivad nagu valatult Hansi plaanidesse. Kui prantslane terve suudab püsida, siis igat kopikat väärt.
                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Tundub ka, et nüüd juba läheb ja saab hinnalipikut väljakul tõestada . Niko käe all oli vist pigem, kui mitte paaria staatuses, siis kindel pingipoiss
                    Noh kõik sõltub kontekstist.
                    Maguire maksis 7 miljonit rohkem.

                    Ma tean kumba ma eelistaks koosseisus näha

                    Kommentaar


                      Sarr vist alustab raisk.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Sarr vist alustab raisk.
                        Ma esimest poolaega ei näinud (pidin sumpama Tapa metsades), kuidas tal esimesed 45 minutit õnnestusid?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Ma esimest poolaega ei näinud (pidin sumpama Tapa metsades), kuidas tal esimesed 45 minutit õnnestusid?
                          Ma ütlen nii palju, et minu arvates on ta täiesti puuduliku kasuteguriga, mis puudutab rünnakule panustamist. Teisel poolajal oleks imelise peapalliga värava kinkinud vastasele peaaegu. Juu ta on hea mängija, muidu Hansi poleks teda võtnud. Aga mina ei oska seda headust näha kusagil veel. Kõva sõna muidugi, et tegi täismängu Dortmundi vastu ja otseselt ei kärisenud tema pealt ka midagi.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Ma ütlen nii palju, et minu arvates on ta täiesti puuduliku kasuteguriga, mis puudutab rünnakule panustamist. Teisel poolajal oleks imelise peapalliga värava kinkinud vastasele peaaegu. Juu ta on hea mängija, muidu Hansi poleks teda võtnud. Aga mina ei oska seda headust näha kusagil veel. Kõva sõna muidugi, et tegi täismängu Dortmundi vastu ja otseselt ei kärisenud tema pealt ka midagi.
                            Seda potentsiaalset kingitust ma juba nägin. Loodetavasti kohaneb ja esitused paranevad, hetkel selline keskpärane olend, ei ole kala ega liha aga kohati nagu lubab miskit. Eks aeg annab arutust.

                            Loodetavasti Kimmichil pole miskit tõsist, muidu läheb asi hapuks(Hansi oli väga kidakeelne aga see ka loomulik, sest uuringuid pole veel tehtud).

                            Vaadates seda, siis kasutati enda võimalused pea ideaalselt ära ja mesilased õnneks mitte.

                            Kommentaar


                              Oleks Haalandi asemel Lewa löögiga vend olnud, oleks võinud tappa saada. Jõudu ja kõike Haalandil kõvasti aga palju oli täpsusest vajaka. Kimmich on suur kaotus aga õnneks on meil väga hea pink, mis puutub keskvälja.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kimmich jääb väidetavalt kuni kolmeks kuuks eemale(pole veel ametlikult kinnitatud).

                                Martinez ei kesta enam rohkem kui 45min, Dantas ei saa enne jaanuari esindusmeeskonna eest pallida, Roca pole veel valmis ning Tolisso-Goretzka paar ei toimi hetkel korralikult. Läheb keeruliseks aga in Hansi we trust.

                                Edit: Andeka aga toore Tanguy Nianzou unustasin sootuks aga ta üldse katki hetkel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X