320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore mäng, klassikaliselt sellele hooajale omaselt alustati mängu kaotusseisust - sel hooajal on Bundesligas Bayern 24-st mängust 13. jäänud alguses kaotusseisu, aga teenitud peale kaotusseisu jäämist 22 punkti.
    Lisaks on statistikaliselt selle hooaja kaitse viimase 29. aasta nõrgim.
    Ja Lewandowski hetkel 31 väravaga igati graafikus löömaks Gerd Mülleri rekordit (Mülleril oli rekordilisel hooajal peale 24. vooru 5 väravat vähem löödud).

    Härra Reusi kibestumus mängujärgselt oli ka huvitav kui ütles, et Sane/Can 50/50 kahevõitlus, mida kohtunik ei vilistanud veaks, oleks vastupidi Bayerni kasuks kindlasti vilistatud. "Nii lihtsalt on see". Eks see ole ka arusaadav, kui aastad lähevad ning ette pole näidata mitte ühtegi Bundesliga tiitlit. Müller muidugi vastas hästi, et jalgpall peabki võitluslik olema ning stop & go jalgpalli ei taha keegi näha.


    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Mis kordajat pakuti?
    Midagi 4,5 kandis. Endal samamoodi kaenlaalused higistasid ning mõtlesin kas 2-0 natuke kauge rong võiduks juba ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kas Interi fännide tase ongi siis see, et karjud midagi ja siis jooksed saba jalgevahel minema?
      Ei ole ju jooksnud kuhugi olen siin täiesti koguaeg olemas, loe mu eelmist postitus korralikult läbi.

      Kommentaar


        Loodame, et Boatengi seis väga hull pole, kuigi tundus hooaeg läbi nägu olevat.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Boatengi saamata kollase võib andeks anda aga Reusi pennuviga oli ilmne ja Cani puhul - kui sa mängu ajal hoiad joont ja vilistad sellised ära siis miks on vaja seda joont viimastel minutitel muuta?
          sigpic

          Kommentaar


            Kommentaar


              3-1 võit ja asi mutt.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                UEFA Meistrite Liiga väravaküttide top.

                1. Cristiano Ronaldo—134.
                2. Lionel Messi—120.
                3. ROBERT LEWANDOWSKI—72.
                4. Raúl González—71.
                5. Karim Benzema—69.
                6. Ruud van Nistelrooy—56.
                7. Thierry Henry—50.
                8. Alfredo Di Stéfano—49.
                9. Zlatan Ibrahimović—48.
                10. Andriy Shevchenko—48.
                11. THOMAS MÜLLER—47.

                Mülleril on head võimalused juba sel hooajal tõusta kümne parema hulka.

                Kommentaar


                  Klubi määras Comanile €50.000 suuruse trahvi, sest prantslane saabus treeningule oma Mercedese roolis, mitte sponsori/osaniku antud Audis. Brazzo olla selle eest juba jaanuaris 2020 kõiki mängijaid hoiatanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Klubi määras Comanile €50.000 suuruse trahvi, sest prantslane saabus treeningule oma Mercedese roolis, mitte sponsori/osaniku antud Audis. Brazzo olla selle eest juba jaanuaris 2020 kõiki mängijaid hoiatanud.
                    Kui Coman ei taha Audiga sõita, ta võib selle mulle saata. Olen valmis esindama Bayernit.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kui Coman ei taha Audiga sõita, ta võib selle mulle saata. Olen valmis esindama Bayernit.
                      Juba vabandas ja põhjus olla olnud kuldse Audi R8 katkises küljepeeglis.

                      Kommentaar


                        Tegelikult on ulme, et inimesed, kes suudaks selliseid autosid osta iga nädal, saavad need bez blatno. RS6, R8 jne on ikka kobedad pillid...
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Keda me endale vastaseks soovime?

                            Minu isiklik eelistus on; PSG, Real või Liverpool.
                            Ärge mõistke mind valesti, nõrku vastaseid enam ei ole ja lähtusin suuresti vormist/stiilist ning soovist õiendada vanu arveid. Vältida soovin, vähemalt järgmine voor, Cityt ja Chelseat, sest mõlema arsenalis on piisavalt vahendeid, et meid uppi lüüa.

                            Kommentaar


                              Võtaks vana nemesise Reali näol iga kell.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Saime PSG. Tooge aga letti.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X