320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tabelis (hetkeseisuga) juba teised . Nurgalöögi järgses sagimises lõi OLIC värava, kes on ka Hamburgi eest mänginud. Võtame need 3 punkti!

    Kommentaar


      Algselt postitas jürks Vaata postitust
      Tabelis (hetkeseisuga) juba teised . Nurgalöögi järgses sagimises lõi OLIC värava, kes on ka Hamburgi eest mänginud. Võtame need 3 punkti!
      3P ei tulnud ja hea,et üks tuli,sest ründe teravus oli väääga halb ja mis veel tänasemänguga silma paistis negatiivsuse mõttes kohutavalt palju valesööte meie poolt. Posit et Olic selle olulise viigi ära lõi Rpbben 3+ hindeks Reberyy 2 ja nuh Mariot polnud nagu väljakulgi.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Oi jumal. Esimene poolaeg tundus mulle mingigi mängu moodi, aga teine oli ikka kohutavalt sitt. Robery on ikka kohutavalt masendav. Jupp peaks mõtlema taktika muutmisele sest nii edasi minna ei saa.Sellise mänguga ei võida me Baselitki. Võtmesõna on idee puudus. Nagu kamp amatööre, kes saavad palli ja 10 sek mõtlevad, mida sellega edasi teha. Kui Gomezele kandikul ette palli ei anta siis on ta küll endale parima kohaga pileti mängule soetanud fänn staadionil. Au Olicile ja Alabale, kes võitlesid ja üritasid. Kahju ainult, et viimastel sekunditel Olic üle lõi. Hamburgile oleks pidanud puuri täis lööma nagu seda tegi Dortmund. Praeguse hetkega tuleb kiruda kohtunikku, kes mõistmatult mängu alguses värava meilt röövis. Järgmine mäng Olic Gomeze asemel ja Alaba vasakul ning Lahm paremal paluks. Kaiserslauterni peab kodus maa-alla peksma järgmine nädal.

        Kommentaar


          Põhjendus, miks ühte väravat ei loetud on see, et kohtuniku arvates lükkas Gomez Westermanni selles olukorras.

          Kommentaar


            Tõesti, kriitika Robbery duo suunal on õigustatud. Baselit ma siiski ei kardaks - nad on müünud viimase kuuga pool oma põhikoosseisust maha.Vähemalt selline mulje on jäänud.

            Kommentaar


              Teist poolaega vaadates tekkis tõesti mõte, et kas sellises mängus poleks mõtet panna Olicit sisse Gomeze asemel ? Okei, mees on löönud igavese meeletu hunniku väravaid ja ta on kindlasti Bayernile vajalik mees, aga mis kasu on temast siis kui ta ainult ootab seda söötu, mida talle ei tule ? Sellesmõttes on tegemist väga ühedimensioonilise mängijaga. Omas elemendis on ta muidugi loom, aga kui on näha, et pall temani ei jõua, võiks proovida ju Olicit, kes rabab kolme mehe eest tööd teha eesliinis ja kui tekkib väga hea võimalus, siis kasutab ta selle ikka ära ka... just a thought. Enamikes mängudes peaks muidugi ikka Gomez alustama, selle vastu ei vaidle.

              Riberylt ikka üsna mannetu mäng. Teist mängu järjest ei suutnud muud, kui tuimalt joosta neljale kaitsjale sülle. Või siis teine variant võtta hoog maha ja üritada triblada viie kaitsja vahelt läbi. Mitte, et prooviks vahelduseks peale lüüa v midagi sellist. Eriti kui seis oli selline, et 25 minutit oli mängida ja lüüa oli vaja 2 väravat. Ma ei ütle, et peaks rabistama või midagi, aga vahest võiks üritada ikka sirgjoonelisemaid lahendusi leida once in a while. Sest kui juba hoog maha võetakse, suudavad vastased liinid paika panna ja nende vahelt läbi sööta (tänase söödumängu kvaliteedi juures vähemalt) pole küll võimalik. Keegi võiks ära lugeda, mitu korda viimasel ajal on olnud selline olukord, kus võiks ise lüüa (koht pole muidugi ideaalne, aga oleks võimalik mingi poolvõimalus tekitada), aga selle asemel lükatakse veel üks sööt, siis veel üks, üks veel ja pall on Neueri käes.

              Selle vooruga paranesid Dortmundi seisud ikka oluliselt. Vaatasin reedel nende mängu ka ja kui nüüd võrrelda Kagawa ja Mülleri esitusi (nende rollid peaks üsna sarnased olema) siis pole suurt midagi võrrelda ju.

              Tänase mängu statistika:
              13(1) Shots (on Goal) 22(8)
              18 Fouls 16
              5 Corner Kicks 10
              1 Offsides 0
              35% Time of Possession 65%
              2 Yellow Cards 2
              0 Red Cards 0
              7 Saves 0

              Samas statistikat vaadates poleks nagu midagi eriti katki, igas elemendis üle ja vastase ainukene löök raami läks sisse. Aga samas mängupilti see väga hästi ei peegelda minu meelest.

              Olicile kindlasti kiitus. Samas Alaba osas ei teagi, vahetusest sisse tulles on ta küll terav olnud, aga siin on roll sellel, et vastased juba natukene väsinud ka. Alustades ta nii super olnud imo. Aga mõnes mõttes võiks proovida muidugi... midagi peaks muutma, ründetsoonis ta ilmselt oleks kõige aktiivsem äärekaitsja...

              Kommentaar


                Kickeri andmetel saab Bayerni esimeseks täienduseks uueks hooajaks Baseli Shaqiri. Üleminekusummaks 10-12 miljonit. Midagi ametlikku hetkel muidugi ei ole veel.

                Kommentaar


                  See oleks üsna meeldiv vist.
                  Kuid selliste triblajate noorukite jaoks on Bayern vilets valik.
                  Pigem mingu Dortmundi, kus mängitakse atraktiivset jalgpalli.
                  Unelev igav tukkumine, mis hetkel Bayernis toimub, ei ole neile just parim võimalus.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    See oleks üsna meeldiv vist.
                    Kuid selliste triblajate noorukite jaoks on Bayern vilets valik.
                    Pigem mingu Dortmundi, kus mängitakse atraktiivset jalgpalli.
                    Unelev igav tukkumine, mis hetkel Bayernis toimub, ei ole neile just parim võimalus.
                    Tihtipeale loeb just nimi ja ajalugu...
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Paljud õnneks hoiavad jalad maas ja teevad õigeid valikuid.
                      Või siis õigemaid.
                      Näiteks Reus.
                      Mitte, et ma Bayerni vastu oleks end pööranud, aga lihtsalt antud hetkel ei näe punastes sama potensiaali, mis kollastel olemas on.

                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Paljud õnneks hoiavad jalad maas ja teevad õigeid valikuid.
                        Või siis õigemaid.
                        Näiteks Reus.
                        Mitte, et ma Bayerni vastu oleks end pööranud, aga lihtsalt antud hetkel ei näe punastes sama potensiaali, mis kollastel olemas on.
                        Kuigi kollased on üsna sümpaatne sats ja mul pole midagi nende vastu, siis olen ikkagi sellel seisukohal, et ei tasu võrrelda m***i ja pöialt. Hetkel on seis selline, et Bayernil on käsil ikkagi üsna keskpärane periood ja Borussial viimase aja parim periood ja meeskondi lahutab tabelis kaks punkti.

                        Rahalised võimalused on Bayernil lihtsalt nii palju paremad, et ei näe, kuidas Dortmund võiks saada Saksamaa jalgpalli valitsejaks järgmistel aastatel. Nägin kusagil tabelit, kus oli sees tippklubide "matchday revenue" , seal olid toodud 10 euroopa kõige paremini teenivat klubi sees, aga Dortmundi nimekirjas ei olnud. Dortmundist oli ees isegi Tottenham, kuigi staadionid on ümmarguselt 80k kohta vs 36k kohta.... Ffs, isegi Hamburg ja Stuttgart olid koondtabelis eespool Borussiast.

                        Commercial revenue arvestuses on Bayern 173 miljoni euroga esikohal, samal ajal kui Borussia vastav number on üle 2,8 korra väiksem...

                        Varem või hiljem hakkab raha ahvatlevaks muutuma ja paar meest lähevad parematele jahimaadele, siis järmisel hooajal jälle paar ja siis veel üks... Muidugi mulle meeldiks, kui Borussia suudab tõestada vastupidist ja tõusta Bayerni kõrvale ja teha ka euroopas ilma.

                        Kommentaar


                          Jätkem hetkeks rahanumbritega eputamine ja vaadakem tõele näkku.
                          Ei ole vaja hiigelsuurt kontonumbrit, et olla edukas.
                          Praegu just näitavad kollased seda sulaselgelt.
                          Ja mitte ainult nemad.
                          Teist aastat järjest näidatakse väga vinget hoogu ja ei näe küll mitte midagi hetkelist.
                          Mehed tuleb lihtsalt mängima panna.
                          Kolme punkti ei osta, need tuleb mängides omale teenida.
                          Eeldusel, et ei toimu midagi ebaseaduslikku.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Isegi viimastest hooaegadest on Bayernil rohkem ette näidata kui kollastel. Hetkel on mingisugune stagnatsioon. Samas kui isegi veel hooaja alguses suudeti väga head minekut näidata, üldiselt loetakse tiitleid ikka kevadel, sest pole Dortmundil BL-i selle hooaja tiitlitki veel.

                            Reus valis tõesti Borussia Bayerni asemel, aga eks selles oli oma roll kindlasti ka tema taustal. Olgem ausad, mitu lootustandvat tegelast valiksid Dortmundi Bayerni asemel, võttes arvesse, ka selliseid asjaolusid, et üks ei suuda viimaste aastate parima satsiga CL-ist edasi murda ja teine kütab PL esikohasatsile ploomid sappa isegi üsna keskpärase hooaja juures ?

                            Ja Sa võid üritada rahast mööda vaadata, aga nii kahju kui sellest ka pole, siis rahal on tänapäeva jalkas suur roll (köhh-köhh Shitty, PSG, Malaga). Jällegi, ma tean et olen seda kella siin liiga palju juba löönud, aga kui raha nii tähtsusetu oleks ja meeskonnavaim nii tähtis oleks, siis ei tahaks uskuda, et Sahin kohe Reali oleks jooksnud (ma saan aru, et klausel oli lepingus sees, aga mees oleks võinud ju ise öelda, et ei aitäh, ma hakkan SELLE TIIMIGA SIIN tegusid tegema... millegipärast sellist avaldust ei olnud).

                            Kommentaar


                              Ja kus on Malaga omadega nüüd?
                              Pealegi ei mäleta, et oleks väitnud, just kui oleks raha tähtsusetu.
                              Kuid meeskonnavaim on siiski tähtsam.
                              On sul raha miljard jevrot ja mehed ei suuda mängida, pole ka tulemust.
                              Samas on teisel klubil kümme korda vähem vahendeid, kuid tiim paneb end platsil maksma.
                              Roosa suht.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Eimis, jumala pärast, raha ei olegi KÕIK, seda pole ma väitnud. Ja jumal tänatud, et see nii on. Vastasel juhul ma arvan ma jalgpalli ei viitsiks vaadata.
                                Lihtsalt minu point selles vaidluses on, et kõike arvesse võttes pole Bayern mingi manduv ja langev kamp, kellest Dortmund nüüd igal järgmisel hooajal nagu teerulliga üle sõidab. Pigem usun, et FC Hollywood paneb (pigem) varem oma jõu maksma. Samuti ei usu, et kõigil noortel meestel oleks mõtet Dortmundi peale tormi joosta, näiteks toosama Shaqiri võibki olla uus tulija, kes aitab mängupildil paraneda ja kerkib ühe euroopa suurima klubi kangelaseks. Ei pruugi, aga võib. Ei ole päris nii et läheb Dortmundi = wonderful glory foreverandever ja tuleb Bayerni = peab vaatama igavat pensionäride palliveeretamist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X