320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Jamesi palli löömine auti oli jah veider ja tähistamise juures oli ka aupaklikkusega üle pingutanud.

      Kommentaar


        Marcelo tunnistas, et oli käsi ja oleks pidanud pennal olema, kuid lisas juurde, et kohtunikud teevad alatihti neile liiga (ilmselt on joonud) ja ta ei räägi neist asjust. Ühesõnaga värdjas. Loodan, et olenemata kohtunike ponnistustest Realile karikas kinkuda, Salah neile jobudele 4 ja Firmino 3 finaalis lööb. Mingi rõve suureskooriline suhkam võiks neile igal juhul tulla.

        Bayerniga pole see hooaeg enam midagi huvitavat edasi juhtumas. Karikafinaal kujuneb järjekordseks "võimu demonstratsiooniks", mida oleks pidanud eile tegema. Nüüd siis oodata MMi ja Die Mannschafti katset tiitlit kaitsta.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Tõenäoliselt Bayern kedagi uut toomas ei ole. Bernatile asendus ilmselt, kuna läheb vist paremaid jahimaid otsima. Boa lahkumine ka aina rohkem päevakorras. Goretzka, Gnabry liitumas, võimalik et tuuakse kaitsesse kedagi Boa asenduseks, aga samas võib Mai hoopis võimalused saada. Ajaxil muidu see mingi noor kutt olemas keda scouditakse, van Ligt vms... Iseenesest oleks tore üleminek (pole pikalt "van"i koosseisus olnud).

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Marcelo tunnistas, et oli käsi ja oleks pidanud pennal olema, kuid lisas juurde, et kohtunikud teevad alatihti neile liiga (ilmselt on joonud) ja ta ei räägi neist asjust. Ühesõnaga värdjas. Loodan, et olenemata kohtunike ponnistustest Realile karikas kinkuda, Salah neile jobudele 4 ja Firmino 3 finaalis lööb. Mingi rõve suureskooriline suhkam võiks neile igal juhul tulla.

            Bayerniga pole see hooaeg enam midagi huvitavat edasi juhtumas. Karikafinaal kujuneb järjekordseks "võimu demonstratsiooniks", mida oleks pidanud eile tegema. Nüüd siis oodata MMi ja Die Mannschafti katset tiitlit kaitsta.
            Värdjas....
            ja sinu eilsed mängujärgsed postitused ütlevad, et sul pole profisportlase elust mitte mingit ettekujutust vist.

            Kommentaar


              Aga sul on õnneks.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Marcelo tunnistas, et oli käsi ja oleks pidanud pennal olema, kuid lisas juurde, et kohtunikud teevad alatihti neile liiga (ilmselt on joonud) ja ta ei räägi neist asjust. Ühesõnaga värdjas. Loodan, et olenemata kohtunike ponnistustest Realile karikas kinkuda, Salah neile jobudele 4 ja Firmino 3 finaalis lööb. Mingi rõve suureskooriline suhkam võiks neile igal juhul tulla.
                Marcelo sõnad:

                Last edited by RealFan; 02.05.18, 22:47. Põhjus: asendasin teksti videoga

                Kommentaar


                  Kas see vastab tõele,et Sven Ulrich on nii suures sokis et sellise kala tegi ja kaalub karjääri lõpetamist.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Kas see vastab tõele,et Sven Ulrich on nii suures sokis et sellise kala tegi ja kaalub karjääri lõpetamist.
                    Pole kindel kas troll või mitte. Kust sa selliseid kõlakaid loed?

                    Kommentaar


                      Vaevalt ta selle pärast karjääri lõpetama hakkab. Õnneks tuleb Neuer tulevaks hooajaks tagasi kah. Liigas ja seni Meistrite liigas sai Ulreich hakkama küll. Kuigi keeras kõige tähtsamal hetkel piraka käki, siis hooaja kokkuvõttes hindeks siiski viiepallisüsteemis võìks 4 ka panna.

                      To realfan: virtsaga pole keegi kedagi valanud. Igasugune kriitika on olnud õigustatud, kuna selliste vigade ja olematu realiseerimise peale ei ole võimalik õlale patsutada öeldes "pole midagi, ikka juhtub". Pole mingeid vabandusi ja nad parem teadku seda. Kui superklubi ise end välja lööb kõige tähtsamast karikasarjast poolfinaalis, ei ole mingist kaasatundmisest juttugi.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Kle aga äkki võtab tulevane loots oma praeguse vv ka kaasa , kas poleks põnev?
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Kommentaar




                            Palun lahku.
                            Mujalt ka, Dybala nimi käib meediast läbi. Loodan, et see täielik BS. Ei taha ei teda ega ka Griezmanni isiklikult siia, Martiali võtaks samas hea meelega. Probleem oleks muidugi selles, et nii tema kui King Coman eelistavad vasakul äärel mängida. Huvitav, kas Martial tipus saaks hakkama? Paremale äärele on küll äärmiselt raske kedagi leida, aga no äkki tõmmatakse kuskilt mingi jänes välja.

                            Kommentaar


                              Isiklikult ei ole ma kunagi Lewandowski talendi eriline austaja olnud. Bundesligas lööb küll, Dortmundi eest sähvatas ka CL-is mõned ilusad hetked, kuid Bayerni eest CLis eriti just olulistes mängudes ei ole ta ei Pep, Carlo ega ka Juppi juhendamistel midagi erilist suutnud.
                              Minu silmis ülehaibitud staar, kindlasti üle keskmise klassiga, aga kindlasti ei liigitaks ma teda tipp nimede hulka, kuhu näiteks minu silmis Griezmann kindlasti kuulub, eks siin on ka see vahe, et nad natukene erineva stiiliga ründajad, aga ikkagi. Lewa palliga vähekenegi arvestatava meeskonna vastu on üpris koba...pakun, et isegi Benzemal on rohkem klassi kui tal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas v1per Vaata postitust
                                Isiklikult ei ole ma kunagi Lewandowski talendi eriline austaja olnud. Bundesligas lööb küll, Dortmundi eest sähvatas ka CL-is mõned ilusad hetked, kuid Bayerni eest CLis eriti just olulistes mängudes ei ole ta ei Pep, Carlo ega ka Juppi juhendamistel midagi erilist suutnud.
                                Minu silmis ülehaibitud staar, kindlasti üle keskmise klassiga, aga kindlasti ei liigitaks ma teda tipp nimede hulka, kuhu näiteks minu silmis Griezmann kindlasti kuulub, eks siin on ka see vahe, et nad natukene erineva stiiliga ründajad, aga ikkagi. Lewa palliga vähekenegi arvestatava meeskonna vastu on üpris koba...pakun, et isegi Benzemal on rohkem klassi kui tal.
                                Samas Poola eest paugutab ka tähtsates mängudes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X