320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Rääkisin ma midagi Jamesist? Toomast mängitatakse tihtilugu paremal ja minu point tuleb sealt. Mingid aeglased kehva 1 on 1 võimega vennad äärerünnakul on mõttetus tänapäeval.

    Kui Gnabry/Coman peaksid Toomase asemel pingile kukkuma, võib igasuguse teravusega jumalaga jätta.

    Kui James peaks tema vahetus olema, siis okei. Kuigi Jamese jalgades ja peas on rohkem loovust, tehnikat ja väljakunägemist kui Toomasel eales hakkab olema. Toomas on legend, aga täna enam mitte see mängija, kes ta oli neli aastat tagasi. Puine ja teravus puudub.
    Mis puudutab "väljakunägemist", siis sellega ma ei nõustu, lisaks ei suuda keegi teine kõrgeid palle nii maha võtta nagu Müller, kes panustab kaitsesse ka metsikult.
    Ma ei tahagi, et Coman ja Gnabry tema asemel pingil oleksid aga sooviksin näha sama asetust, mis oli hooaja alguses, kui "teravad" ääred ei toimi: James ja Müller poolaka taga, sest hetkel ei suuda Coman, Gnabry ja James palle kasti toimetada ning Lewa on suuresti mängust väljas.

    Saan aru, et sulle Müller ei meeldi aga istu sisse omale juba NELI aastat: sellest miks ta 15/16 hooajal nii palju väravaid lõi on minust targemad juba nii palju kirjutanud - see oli erand, sest enne ja peale seda oli/on ta rohkem võimaluste looja teistele.

    Thomas Müller

    18/19
    Bundesliga: 4 väravat 6 resultatiivset söötu
    CL: 1 resultatiivne sööt.

    17/18
    Bundesliga: 8 väravat 16 resultatiivset söötu
    CL: 3 väravat 2 resultatiivset söötu

    16/17
    Bundesliga: 5 väravat 14 resultatiivset söötu
    CL: 3 väravat

    15/16
    Bundesliga: 20 väravat 7 resultatiivset söötu
    CL: 8 väravat 2 resultatiivset söötu

    14/15
    Bundesliga: 13väravat 14 resultatiivset söötu
    CL: 7 väravat 3 resultatiivset söötu

    13/14
    Bundesliga: 13 väravat 11 resultatiivset söötu
    CL: 5 väravat 1 resultatiivset söötu

    Jamesi parim hooaeg üldse:

    14/15
    LaLiga: 13 väravat 13 resultatiivset söötu
    CL: 1värav 3 resultatiivset söötu
    (aga mina ei too seda näiteks, et ta koguni VIIS aastat on kaigas olnud, kelle tavaline hooaeg CLis piirdub 1 värava ja 1 resultatiivse sööduga)


    Liverpooli vastu loodan näha:

    -------Goretzka-------
    --Thiago---Martinez--

    või

    -------Lewandowski-------
    --Gnabry-------Goretzka--
    -Thiago--Martinez--James*-

    *see muidugi nõuaks temalt sellist esitust nagu ta tegi Juppi all, kui ta Thiagot edukalt asendas.

    Paar vooru tagasi kui Goretzka üleval pallis, siis oli ta väga resultatiivne.

    Kommentaar


      Ametlik: Riberyle jääb see hooaeg Bayerni särgis viimaseks.
      Juba varem on kinnitatud Robbeni ja Rafinha lahkumine.
      Martineze asjus pole otsust veel langetatud.

      Kommentaar


        No kolm aastat siis pole olnud sama Toomas. Istu sisse omale see tähenärimine. Ja istu James ka omale sisse. Vali ise, mis organitpidi. Ma nagu ei väida üldse, et tema peaks Toomase asemel mängima aga sa oma vihas Jamese vastu tood koguaeg tema mängu. Küll ei saa juba? 😁
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          korralik "aga minu vennal on suuremad musklid" , "aga minu vennal on hõbedasem bee emm vee" teema käib teil.

          Kõik teavad, et Toomas on põhivana, aga ainult siis, kui ta mängib endale naturaalsel positsioonil (mis kindlasti ei ole paremal). Samamoodi on James võimeline kunn olema, kui ta katki või m**n ei ole.
          See, kuidas parim võimalik koosseis platsil olema peaks, jääb siiski lõpuks Kovaci otsustada. Ja tal on kahjuks vähem nõuandjaid, kui kogu maailma diivanisportlased kogu oma taktikalises hiilguses.
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Algselt postitas denisss Vaata postitust
            korralik "aga minu vennal on suuremad musklid" , "aga minu vennal on hõbedasem bee emm vee" teema käib teil.

            Kõik teavad, et Toomas on põhivana, aga ainult siis, kui ta mängib endale naturaalsel positsioonil (mis kindlasti ei ole paremal). Samamoodi on James võimeline kunn olema, kui ta katki või m**n ei ole.
            See, kuidas parim võimalik koosseis platsil olema peaks, jääb siiski lõpuks Kovaci otsustada. Ja tal on kahjuks vähem nõuandjaid, kui kogu maailma diivanisportlased kogu oma taktikalises hiilguses.
            Sul on õigus. Suht mõttetu teema meil siin käimas 😁
            Unustan selle loo. Pints on norm vana, mis me omade keskis ikka tõmbleme.
            Hoopis pullim spekulatsioon levib kollastel veergudel, nagu plaaniks Bayern Reali Aseniot 120M eest Münchenisse tuua. Täitsa mõttetu üleminek oleks summat arvestades.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Hoopis pullim spekulatsioon levib kollastel veergudel, nagu plaaniks Bayern Reali Aseniot 120M eest Münchenisse tuua. Täitsa mõttetu üleminek oleks summat arvestades.
              allikas on äärmiselt nõrk, et seda teemaks võtta. aga üldiselt bayern mainitakse teiste suurklubide kõrval selliste spekulatsioonide puhul ära. eriti kuna Uli on avalikult õelnud, et viimastel hooaegadel on raha kõrvale pandud ja suvel see varalaegas ka tõenäoliselt avatakse.

              Asensio senine hooaeg just sellist hinnalipikut ei õigusta. ta on löönud 19 liigamänguga 1 värava ja andnud 4 assisti. kindlasti jagub tal potensiaali ja kui James tõepoolest tagasi saadetakse, siis ehk saame seeläbi ka allahindlust.

              muuhulgas on siin räägitud sellistest nimedest nagu Hernández, Pavard, Arp, Hudson-Odoi, Kai Havertz, Werner, Nicolas Pépé (€80m), Dušan Tadić ja Kovaci lemmikpoeg Luka Jovic...

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                No kolm aastat siis pole olnud sama Toomas. Istu sisse omale see tähenärimine. Ja istu James ka omale sisse. Vali ise, mis organitpidi. Ma nagu ei väida üldse, et tema peaks Toomase asemel mängima aga sa oma vihas Jamese vastu tood koguaeg tema mängu. Küll ei saa juba? ��
                Kumb meist hakkas rääkima "aeglastest jalgadest", kui ma vastasin küsimusele, et millal Müller uuesti platsile saab? Jep kolm aastat olla top 1-3 assistide poolest liigas on tõesti nii kehv aga las see olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas feedme Vaata postitust
                  allikas on äärmiselt nõrk, et seda teemaks võtta. aga üldiselt bayern mainitakse teiste suurklubide kõrval selliste spekulatsioonide puhul ära. eriti kuna Uli on avalikult õelnud, et viimastel hooaegadel on raha kõrvale pandud ja suvel see varalaegas ka tõenäoliselt avatakse.

                  Asensio senine hooaeg just sellist hinnalipikut ei õigusta. ta on löönud 19 liigamänguga 1 värava ja andnud 4 assisti. kindlasti jagub tal potensiaali ja kui James tõepoolest tagasi saadetakse, siis ehk saame seeläbi ka allahindlust.

                  muuhulgas on siin räägitud sellistest nimedest nagu Hernández, Pavard, Arp, Hudson-Odoi, Kai Havertz, Werner, Nicolas Pépé (€80m), Dušan Tadić ja Kovaci lemmikpoeg Luka Jovic...
                  Pavard ja Arp on juba ametlikult kinnitatud.
                  Pepe pole seda raha väärt: pea pooled väravad penaltitest ja kohutavalt laisk mängija, kes kaitsesse üldse ei tööta. Jovic mulle meeldiks väga, Havertz ka. Werner tekitab kahetisi emotsioone: hea mängija aga raske näha kuhu ta sobiks.

                  Kommentaar


                    Robben ravitud lol. Tooth infection..

                    Kommentaar


                      Kõige nukram selle suve juures on, et Fränki ajastu lõpu leiab. Äärmiselt kahju aga tänud kõige hea eest!
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Kõige nukram selle suve juures on, et Fränki ajastu lõpu leiab. Äärmiselt kahju aga tänud kõige hea eest!
                        Ettevalmistused juba lahkumismänguks käivad.
                        Ilmselt tuleb sama nukker ja võimas sündmus nagu seda oli Schweinsteigeri oma, mis pisara võttis silma.
                        Loodetavasti saavad enne lõppu kopsiku või kaks pea kohale tõsta.

                        Kommentaar


                          Bayern II liigub lõpuks 3. Bundesliga kursil.

                          Full highlights from Jeong’s hat-trick and the big win over Ingolstadt II:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Ettevalmistused juba lahkumismänguks käivad.
                            Ilmselt tuleb sama nukker ja võimas sündmus nagu seda oli Schweinsteigeri oma, mis pisara võttis silma.
                            Loodetavasti saavad enne lõppu kopsiku või kaks pea kohale tõsta.
                            Mulle jättis sellise mälestuse Olli Kahni lahkumismäng 2008.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mis plaan Renato Sanchesega on mees on see aasta ainult 14 minutit mänginud kui Bayern nii teda kohtleb siis ta ei arenegi lõpuni välja ju?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HALA MADRID Y NADA MAS Vaata postitust
                                Mis plaan Renato Sanchesega on mees on see aasta ainult 14 minutit mänginud kui Bayern nii teda kohtleb siis ta ei arenegi lõpuni välja ju?
                                Vigane oli ja nüüd kogub alles vormi.
                                Enne seda mängis 680 minutit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X