320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kommentaar


        Pole juba mitu aastat suudetud Herthat vöörsil võita ja isegi Allianz Arenal on nad kõva pähkel pureda olnud aga see seeria sai nüüd otsa.
        Oli oodata rasket mängu, sest Klinsmann juba pressikal teatas, et viik oleks suurepärane tulemus ning mänguilu ei tasu pealinnlastel oodata. Istutigi sügaval kaitses aga seda piisavalt organiseeritult, et Bayenil suurt midagi luua ei õnnestunud.
        II poolaeg tulid meie omad platsile hoopis teise hingamisega ning Die Alte Dame väsis.
        Jõuga võeti lõpuks oma, lõpuvile kõlades oli tablool seis 4:0 ja 3p tabelis.
        Taktikaliselt väga korralik mäng ja täiuslik esitus, kui võtta arvesse, et mitmed põhimängijad olid puudu.

        Müller on ikka ulmelises hoos, seda enam et Kovac istutas ta mingi periood pingile ja hetkel on ta sunnitud tihti äärel mängima.

        12Thomas Muller is the first player since detailed data have been obtained (2004-05) to provide 12 assists on the first 18 matchdays of a Bundesliga season. He needs only 2 more to equal his personal season best (14) from 2017-18. Supplier.

        — OptaFranz (@OptaFranz) January 19, 2020

        Kommentaar


          Realist on tulemas laenuna RB Álvaro Odriozola, oskab keegi selle mehe kohta midagi arvata?

          Kommentaar


            Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
            Realist on tulemas laenuna RB Álvaro Odriozola, oskab keegi selle mehe kohta midagi arvata?
            Ma olen sellelt vennalt näinud täpselt ühte mängu ja see võis olla üks individuaalselt sitemaid sooritusi, mida üldse sellel hooajal näinud olen. Tüüp tinistati millalgi oktoobri lõpus poole Mallorca meeskonna (aga eriti Junior Lago) poolt korduvalt nii ära, et Odriozola oleks soovinud vist otse riietusruumi marssida. 74. minutil tal see ka muidugi õnnestus, sest võttis idiootse veaga omale teise kollase omale.

            Vabandused, kui ülejäänud hooaja puhast kulda tootnud on. Selles muidugi kahtlen sügavalt.

            Kommentaar


              Täiesti lamp laen. Hoopis ägedamad kõlakad tahavad Douglas Costa Juvest tagasi tuua. Algul laenule. Mulle meeldis ta Bayerni särgis ja oli kahju, kui lasti ära minna.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Vajalik positsioon sai täienduse, mis võimaldab Pavardi vajadusel keskkaitses mängitada aga mängijast mina suurt midagi ei tea. Ehk mõni La Liga jälgija oskab miskit tarka lisada või jagada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Täiesti lamp laen. Hoopis ägedamad kõlakad tahavad Douglas Costa Juvest tagasi tuua. Algul laenule. Mulle meeldis ta Bayerni särgis ja oli kahju, kui lasti ära minna.
                  Costa oli vägev esimesed 6 kuud aga siis läks pidevalt katki, kaotas oma koha vananevale Riberyle ja hakkas jonnima (ähvardas agendi vahendusel juhatust ning mängis isutult).
                  Paberil oleks kindlasti korralik täiendus pingile aga sellist jonnipunni mina küll tagasi ei igatse.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Eks paneb jonnima ka, kui peale ei saa.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Red Bulli libastumine oleks vaja nüüd ära kasutada.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Poisid toodavad kulda hetkel.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kodus 5-0 Schalkele. Lewa, Thiago, Müller ja Goretzka said jala valgeks. Kaudselt Gnabry ka. Kiiperiga pooleks.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Väidetavalt olla treeningplatsil Boatengi ja Goretzka vahel vähe tõukamist old, aga nüüd juba suitsetavad mõlemad teki all sigarit. Loodame, et mitte nahksigarit.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X