320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martial on hea. Kahju, et ta mitu hooaega pole saanud seda järjepidevalt näidata.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Tõin lausa eraldi välja selle, et ei peaks tervet hooaega tassima või seda eeldama. Kui seda välja ei suuda lugeda siis on vist lood halvad.
      Ja tõin välja ka selle, et sama mahakandmise juttu rääkisid enne kui Pep tuli. Aga ega Sa ju suuda tunnistada, et räigelt eksisid...
      ja sellegi peale ei suuda midagi asjalikku öelda, kui keegi välja toob, et eelmisel hooajal mängiti ju ikkagi vanade meestega (ja ilma mingite uhkete ääretäiendusteta) poolfinaalis hilisema võitja vastu üsna võrdselt, samas kui otsustavaks said hoopis kaitsjate eksimused.

      Aga wow, et Sa suudad uhke olla lapsikute hüüdnimede jagamise üle ikka suudad jätkuvalt madalale laskuda. Palju õnne. Loodan, et oled uhke. Miks ei peaks ju, ikkagi "teised ka kasutavad hüüdnimesid" (emme, teised teevad kaaaaa!) - top notch reasoning.

      -----------------------------

      Aga nüüd tulevikust rääkides, siis muidugi oleks tore kui veel äärtele täiendust tuleks.
      Mul endiselt on selline kahtlane tunne, et Martial võiks olla saadaval ManUst - ega lõplikku arusaama pole kellelgi peale sealse hierarhia, aga tunduks mitmes mõttes väga loogiline käik.
      Ega turult küll väga midagi kuulda pole olnud, samas nagu keegi ka välja tõi siis sageli tulevadki Bayernil sageli suured ostud teemaks maksimaalselt paar päeva kuni nädal enne asjadega ühele poole saamist. One can hope!
      Õnneks sinu tasemeni laskumiseni on veel pikk tee minna. Kui aju ei suuda sul kinni võtta, et lisaks kaitsemängijate eksimustele, mis viisid vastase väravateni, olid ründemängijate eksimused, mis Bayerni väravaid ei toonud. Kogu punt panustas kollapsi. Lihtsalt erilist kiitust on väärt Sven ja Rafinha. Muide, enne Pepi tulekut oli siin teisigi mehi, kes arvasid, et Arjenil pikka pidu pole tema meeskonnas aga kuna sul on isiklik vimm minu vastu otseselt (ära muretse, ka mina pean lehetäistki rohkem lugu kui sinust), meenun sulle vaid mina Aga noh, sa oled oma sündroomi siin foorumis küllalt väljendanud, mine nüüd ilusti Spursi teemasse tagasi maailmatarka mängima. Seal Inglismaa alateemades on sinu "minu arvamus ja vale arvamus" lähenemine ja lollakad inglise keelsed lausejupid ehk rohkem vastuvõetavad. Kuna sa suudad ainult ja ainult sitta toota, võid counti pinginaabriks mu ignoreeritavate hulgas hakata
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Õnneks sinu tasemeni laskumiseni on veel pikk tee minna. Kui aju ei suuda sul kinni võtta, et lisaks kaitsemängijate eksimustele, mis viisid vastase väravateni, olid ründemängijate eksimused, mis Bayerni väravaid ei toonud. Kogu punt panustas kollapsi. Lihtsalt erilist kiitust on väärt Sven ja Rafinha. Muide, enne Pepi tulekut oli siin teisigi mehi, kes arvasid, et Arjenil pikka pidu pole tema meeskonnas aga kuna sul on isiklik vimm minu vastu otseselt (ära muretse, ka mina pean lehetäistki rohkem lugu kui sinust), meenun sulle vaid mina Aga noh, sa oled oma sündroomi siin foorumis küllalt väljendanud, mine nüüd ilusti Spursi teemasse tagasi maailmatarka mängima. Seal Inglismaa alateemades on sinu "minu arvamus ja vale arvamus" lähenemine ja lollakad inglise keelsed lausejupid ehk rohkem vastuvõetavad. Kuna sa suudad ainult ja ainult sitta toota, võid counti pinginaabriks mu ignoreeritavate hulgas hakata
        Absoluutselt pole vimma. Aga kellegi postitusele vastates oleks justkui loogiline tsiteerituga seotut välja tuua, kas pole (aga juba teist korda hea vabandus võtta, et "aga teised ka...")?

        Muidu nii matemaatiliselt ja mängu-loogiliselt - kui kahe mängu peale lööb üks võistkond 3 väravat, aga samas laseb endale 2 lüüa (olukord kui ründemängijad oleks teinud täpselt sama, aga kahte väga jõhkrat kaitseliini eksimust poleks olnud) siis kumb tiim edasi läheks? Kas see, kes lööb 2 või see, kes 3?

        Mis see Inglismaa või Spursi teema siia puutus ka? Polnud enam midagi sisulist öelda ja siis kombineerisid seosusetult kokku kõik asja mis minu tegemiste kohta siin foorumis tead? Nu okei. Hea töö või midagi
        Ja muidugi igati täiskasvanulik väljendamine mingitest sündroomidest rääkimisest ja kellestki lugupidamises või pidamatuses või ignore listist rääkides. Hea kasvatusega inimesi on ikka tore kohata!

        Kommentaar


          Kui jutud Rudy siirdumisest RB Leipzigi ridadesse tõeks saavad, võib rahul olla. Küllastunud keskväli tehakse hõredamaks. Pints kindlasti helistas oma sõbrad läbi ja teab Alaba vigastuse tõsiduse kohta rääkida?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Kui jutud Rudy siirdumisest RB Leipzigi ridadesse tõeks saavad, võib rahul olla. Küllastunud keskväli tehakse hõredamaks. Pints kindlasti helistas oma sõbrad läbi ja teab Alaba vigastuse tõsiduse kohta rääkida?
            Alabaga läks õnneks, väidetavalt on sidemed terved:

            "David Alaba has a severe bone bruise, no ligament damage for the Austrian!"

            Rudy sobiks nagu valatult punaste pullide juurde, kahju oleks teda muidugi lahkumas näha (meeldib tema suhtumine ja tihti on ta minu hinnangul alahinnatud) aga mõistan hästi selle sammu tagamaid.

            Kommentaar


              Bayerische Motoren Werke AG (Baieri kohalik ettevõte) on agaralt kokku ostmas Bayerni aktsiaid, et asendada Audit klubi partnerina. Osakuid plaanitakse osta veel 100 miljoni euro väärtuses.
              Audi (Volkswagen Group), kellega leping kehtib hetkel aastani 2023, soovib aga seda pikendada aastani 2030.

              Kommentaar


                Sanchesele tehakse korralikult ruumi mängimiseks. Ka Javi võib kaitseliinis minuteid saama, mille arvelt Renato minutid tõusevad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Bayerische Motoren Werke AG (Baieri kohalik ettevõte) on agaralt kokku ostmas Bayerni aktsiaid, et asendada Audit klubi partnerina. Osakuid plaanitakse osta veel 100 miljoni euro väärtuses.
                  Audi (Volkswagen Group), kellega leping kehtib hetkel aastani 2023, soovib aga seda pikendada aastani 2030.
                  BMW sponsorina ühendaks muidugi Bayernit rohkem oma linnaga, aga ega see Qatari plekki maha ei pese.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas feedme Vaata postitust
                    BMW sponsorina ühendaks muidugi Bayernit rohkem oma linnaga, aga ega see Qatari plekki maha ei pese.
                    Minule ka meeldis koostöö Lufthansaga rohkem aga tobe oleks Qatari rahast keelduda, kui teisi klubisid (PSG, City, Barcelona, Roma jne.) see ei häiri. Ilmselt olen selle lihtsalt omale neutraalseks mõelnud ja mingi aksepteeritava selgituse (teised ka) loonud, mis minu südametunnistuse karjeid vaigistab.

                    Kommentaar


                      Transfermarkt muutis Thomas Müller positsiooni, milleks on nüüd RW, roll kus paljud fännid teda väga näha ei soovi, sest Mülleri kasutegur on mujal suurem (vähemalt selline mulje on jäänud).

                      Transfermarkt hinnangul top 20 kõige väärtuslikumat RW'd.

                      1 Kylian Mbappé 150,00 Mill. €
                      2 Mohamed Salah 150,00 Mill. €
                      3 Raheem Sterling 90,00 Mill. €
                      4 Gareth Bale 90,00 Mill. €
                      5 Ousmane Dembélé 80,00 Mill. €
                      6 Riyad Mahrez 60,00 Mill. €
                      7 Douglas Costa 55,00 Mill. €
                      8 Thomas Müller 55,00 Mill. €
                      9 Bernardo Silva 50,00 Mill. €
                      10 Florian Thauvin 50,00 Mill. €
                      11 Willian 50,00 Mill. €
                      12 Federico Chiesa 45,00 Mill. €
                      13 Malcom 45,00 Mill. €
                      14 Christian Pulisic 45,00 Mill. €
                      15 Bernardeschi 40,00 Mill. €
                      16 Ángel Di María 40,00 Mill. €
                      17 Gelson Martins 35,00 Mill. €
                      18 Felipe Anderson 35,00 Mill. €
                      19 Suso 35,00 Mill. €
                      20 Iñaki Williams 30,00 Mill. €


                      Statistikat ka natukene NPG+A per 90 RW positsioonil liigas, ilma penaltiteta:

                      1. Müller – 1.45
                      2. Salah – 1.37
                      3. Bernardeschi – 1.36
                      4. Sterling – 1.33
                      5. Mbappe – 1.11
                      6. Dembele – 1.02
                      7. Thauvin – 0.94
                      8. Bale – 0.92
                      9. F. Anderson – 0.87
                      10. Mahrez – 0.70

                      Seega statistiliselt saab seal positsioonil täitsa hästi hakkama.
                      Kui arvestada ka mänge CLis, siis kukub Thomas viiendaks, mis pole ka üldse paha.

                      Enne, kui keegi ärritub või solvub, siis ma ei väidagi, et Müller on maailma kõige parem RW, vaid seda et vaatamata kriitikale on ta seal täitsa asine asendus vajadusel.

                      Kommentaar


                        Meeldetuletus:

                        Sõprusmäng 15.08.2018, kell 19:00
                        Hamburger SV vs Bayern Munich

                        Homme on lootust näha ka Renatot ja Gnabryt platsil (vähemalt vahetusest), 100% see kindel veel muidugi pole, sest mõlemad alles koguvad vormi peale kergemaid vigastusi. James ja Boateng peaksid kõrvale jääma.

                        Kommentaar


                          Väidetavalt tunneb Rudy teenete vastu (alates maist juba) huvi FC Schalke 04, kelle peatreeneriga (Domenico Tedesco) ta Müncheni lennujaams ka hiljuti kohtus. Eile õhtul mainis Ralf Rangnick, kohtumisel punaste pullide (RB Leipzig) fännidega, et Rudy ise ka veel ei tea mida ta soovib. Bayern on andnud mängijale loa lahkuda aga vägisi kedagi ära ei aeta.

                          Kommentaar


                            Hamburgis korralik grilliõhtu jälle.

                            2x Toomas
                            2x Saksamaa parim ründaja
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Wagneri teine värav oli täitsa huvitav

                              Kommentaar


                                Vahepeal karika esimene ring Drochdersen/Asseli vastu. 4 liiga vs Bayerni parim lineup ja oli vaja Lewa 82 minuti tabamust, et 1-0 võita. Kommentaarid on liigsed.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X