320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ikka nii näljased on, et mitmeid mänge juba lihtsalt tambitakse vastaseid. Flick? Yes. Kui siit CLi ei saa, siis ma enam ei tea....

    Kommentaar


      Ei oska sõnu kuidagi hetkel seada, nii et see inimsilmale arusaamatu lalin ei tunduks aga need kes mängu vaatasid nägid niigi ise. Olen lihtsalt sõnatu ja ega midagi lisada polegi.

      Kommentaar


        Turniiri uus favoriit:

        Kommentaar


          Kuigi Barca on ajaloos jalgpallile ikka nii palju andnud, siis tublid poisid!! Näitlejad koju saadetud.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Ai krt 2-8 vs Barcelona, ärgates ka ei uskunud aga nii on, täiesti uskumatu!

            Kommentaar


              Vaatasin uuesti highlightsid üle mängust, kus jalgpallile nii palju andnud sats sai õpetust veel rohkem jalgpallile andnud satsilt.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Täna siis Lyon. Õnneks ei ole vaja enam karta Juninho Pernambucano karistuslööke...
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Pull on fakt, et rekordostud soendavad ühel või teisel põhjusel pinki - Martinez, Tolisso, Hernandez.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Ütleme nii, et oli ka joppamist, et alguses kahega ära ei karistatud. Nii kõrge liiniga PSG vastu mängimine võrduks enesetapuga. Siiski finaalis üle seitsme aasta ja ilus oleks seal võita! Mängijad ja eriti herr Flick on seda kuhjaga väärt!
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Neuer, Alaba ja Gnabry saavad kõige pikema pai. Oleks seal Toko Ekambi asemel ründaja olnud, siis oleks veidi põnevamaks läinud, aga tundus, et Bayernil oli veel vähemalt üks käik varuks.

                        Kommentaar


                          Thiago minekust saab nagu kuidagi üle aga see kui Alaba läheb, oleks karm . Viimased uudised olid et räägitakse lepingust veel aga ma ei tea, Alaba FB postitused ja see kuidas barca mängus osasid väravaid tähistasid, tunne on et väga väike see % et jääb.

                          Kommentaar


                            Kui peaks Meistrite liiga võitma, äkki ajendab jääma.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Thiago minekust saab nagu kuidagi üle aga see kui Alaba läheb, oleks karm . Viimased uudised olid et räägitakse lepingust veel aga ma ei tea, Alaba FB postitused ja see kuidas barca mängus osasid väravaid tähistasid, tunne on et väga väike see % et jääb.
                              Thiago minek on kindel aga kuulates KHR/Kahni intekaid, siis Alaba jäämine tundub üsna tõenäoline.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X