320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellise stiiliga tuleval hooajal liigat ka ei tule. Kuna pole midagi lihtsamat, kui kaitsta Bayerni vastu.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Kommentaar


        Real teeb Bayernile täpselt seda sama mida Bayern ise eelmine hooaeg Barcale tegi. Väravad kontratest ja standarditest. Kurb, et nii kiiresti mäng ära otsustati.

        Kommentaar


          Sellist jama oli küll raske oodata,aga neelame alla soovime Realile edu finaalis. Ootame 17mail algavat Karikafinaali ehk lohutuseks tuleb duubel.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Real teeb Bayernile täpselt seda sama mida Bayern ise eelmine hooaeg Barcale tegi. Väravad kontratest ja standarditest. Kurb, et nii kiiresti mäng ära otsustati.
            Kas Bayern mängis Barca kontratega üle või?
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Kas Bayern mängis Barca kontratega üle või?
              Mülleri 4:0 kontrast. Robbeni (blokile eelnev kontrast).

              Kommentaar


                Ribery suudab ka ikka üllatada oma käitumisega

                Kommentaar


                  Kruusi tsitaat on kümnesse. Jupp joob punast veini ja mõtleb: "Amatöörid!"

                  Null mänguplaani kolme mängitud poolaja peale kokku.

                  Kommentaar


                    Neueril peaks küll suht piinlik olema, sellised praagid ikka, joppas, et 5 palli enda selja tagant välja ei võtnud.

                    Kommentaar


                      Täiesti flashback eelmise hooaja mängudest barca vastu, ainult et teistpidised rollid. Kahjuks Real pole Bremen ja siin enam viit väravat ei tule. Muidugi võib ju proovida teisel poolajal kõik ründav jõud mängu tuua, aga ega see enam ei muudaks midagi.
                      Ma isegi ei süüdista enam kaitsjaid, sest lihtsalt ei tohi iga Reali rünnak lasta 2 vs 2 või 3vs 3 väljaku viimasel veerandil.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Kas Bayern mängis Barca kontratega üle või?
                        Kas Barca või praeguse Bayerni vastu üldse on teisiti võimalik? Nii viimaste hooaegade Barca kui ka praegune Bayern ju kõigutavad lihtsalt keskväljal ja kasti ümber söötu ning ootavad, kuni vastane võtab oma kaitse ilusti sisse. Midagi ohtlikku ei looda eriti tihti, palli kaotuse korral tekib vastasele kiire kontra, mis on väga tihti üliohtlik.

                        Kommentaar




                          Aga noh, sellise mängupildiga edasi minna poleks niikuinii võimalik.

                          Kommentaar


                            No jah, mehed on lihtsalt ülbeks ära läinud, mingit korda pole. Arvatakse, et nüüd sõidetakse kõigist üle? kaitsta ei osata, nagu ikka viimastes mängudes... Maseeeenddaaavv parem siin langeda, kui finaalis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                              No jah, mehed on lihtsalt ülbeks ära läinud, mingit korda pole. Arvatakse, et nüüd sõidetakse kõigist üle? kaitsta ei osata, nagu ikka viimastes mängudes... Maseeeenddaaavv parem siin langeda, kui finaalis
                              Jah, nii saaks Chelsealt ka pähe..
                              FC Bayern München!

                              Kommentaar


                                õudsalt tore on sellist asja näha tubli real

                                Kommentaar

                                Working...
                                X