320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sisekliima käärib korralikult, tundub. Mõni mäng tagasi BL'is kohtas ka mängu lõpus olukorda, kus üks ei olnud rahul teise tegutsemisega. (Van Buyten ning Badstuber)

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Sinu tardi puhul kyll alakas,kao oma pedede teemasse.
      Kaitz, CS-is läksid vihaseks ja elad ennast ühe vaese Manku fänni peal välja?

      Pühapäeval Allianzil mäng Schalkega. Siiralt loodan, et Olic saab võimaluse alustada põhis. Kahjuks ise mängu suure tõenäosusega ei näe. Ehk olen mina see needus, kes vabastab meeskonna halvast vaimust. Praegu on seis ikka väga nutune.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Täpselt sama targalt võiksin öelda, et võta oma Robbeni hateri prillid eest. Mida kuradit see Ribery II poolaeg kasulikku tegi ? See on nüüd küll ülikõva argument, et ta ÜRITAS. Üritas ennast ainult kaitsjate vahele kinni joosta ja kujutas ette et mängib üksinda terve kaitseliini üle.
        Robbeni tegevusest jäi ette ntks, kui Kroos keskringis poolkiire ajal tantisi ja Robbenilt söötu ootas, Robeen proovis ise minna, jooksis kinni, andist tagasi mingi üli sita passi, Basel oli muidugi juba tagasi jõudnud + nad said kiirrünnaku...no mai tea..
        Ei heidi Robbenit, a ma olen seda mitu korda öelnd, et ei saa teda kätel kanda sada aastat, sest ta lõõõõi jube ilusa volley manule sisse 1kord..

        Kommentaar


          Ribery oli esimesel poolajal hea. Robben ühtlaselt nõrk. Väljaarvatud mõni sümpaatne episood, kus ta üritas kaitses palli hoida/võita. Müller oleks tulnud vahetusest kindlasti varem sissetuua ja Gomez on muidugi saamatu. Toetan ka seda Olici algkooseisu mõtet. Suurim probleem on meeskondliku kaitsetöö täielik puudumine(vähemalt tippmeeskonnale kohase kaitsetöö) ja Sigatiigri puudumine. Kahe nädala pärast kui Schweini tagasi ja vormis on saab teha vigadeparandust.

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Kaitz, CS-is läksid vihaseks ja elad ennast ühe vaese Manku fänni peal välja?

            Pühapäeval Allianzil mäng Schalkega. Siiralt loodan, et Olic saab võimaluse alustada põhis. Kahjuks ise mängu suure tõenäosusega ei näe. Ehk olen mina see needus, kes vabastab meeskonna halvast vaimust. Praegu on seis ikka väga nutune.
            Mis krdi CS:d? Aga pühap ei õnnestu sammuti mängu näha,seega tuleb vaadata livescorist ja lugeda siinseid komme,aga ehk keegi riputab midagi üles kui on põhjust
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Sinu tardi puhul kyll alakas,kao oma pedede teemasse.
              Mida sa keksid ja sõimad siin ? Saan aru, et kaotus on valus. Mingisugune elementaarne viisakus võiks siiski säilida, ka foorumikeskkonnas. Ära isegi vaevu vastama. Mina lõpetan.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Kus krdi otsast Basel parem oli,jh suutsid ühe ära lüüa aint sellepoolest.
                Ohtlikuid võimalusi meie väravale oli rohkem kui meil. Kaitse oli kindlam kui meil. See et me palli kontrollisime 59% ei tähenda et me paremad olime.

                Nad tabasid 2 korda posti/latti vähemalt. Ütleks et need oleks pidand ka väravad olema. Selles mõttes ka olid nemad eile parem meeskond.

                Kommentaar


                  Nad tabasid 2 korda posti/latti vähemalt. Ütleks et need oleks pidand ka väravad olema. Selles mõttes ka olid nemad eile parem meeskond.[/QUOTE]

                  Mis mõttes oleks pidanud? Värav on värav, post on post. Kui iga mängu lõpus kõik postid ja latid kokkulugeda ja väravateks lugeda oleksid mängude seisud oluliselt teistsugused. Minu teada poste ja latte väravatega võrdväärseteks ei loeta, seetõttu raske nõustuda väitega, et need oleksid PIDANUD väravad olema. See kõik ei muuda muidugi fakti, et kas Basel just parem oli, aga millegagi alla ta ka ei jäänud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Mis mõttes oleks pidanud? Värav on värav, post on post. Kui iga mängu lõpus kõik postid ja latid kokkulugeda ja väravateks lugeda oleksid mängude seisud oluliselt teistsugused. Minu teada poste ja latte väravatega võrdväärseteks ei loeta, seetõttu raske nõustuda väitega, et need oleksid PIDANUD väravad olema. See kõik ei muuda muidugi fakti, et kas Basel just parem oli, aga millegagi alla ta ka ei jäänud.
                    Basel 1-0 Bayern

                    Sinu enda loogika kohaselt pole küsimustki, kes oli parem ning vääris võitu.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kodus vast ikka see võidukene saadakse ja järgmisse ringi lönditakse. Aga see, kes iganes vastu tuleb, kustutab meid 90% tõenäosusega ära. Mupet saab kinga peale karikapoolfinaali kus Reus ja Co meid orbiidilt alla laseb. Liiga on suht - koht juba ammu läinud. Thi - End.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Svipsubetid tasuvad ikka ära mõnikord, tänks Basel...aga üldiselt ei usu, et Bayern kodus komistab...eks motivatsiooni Teil sel aastal finaali pürgimiseks piisavalt, et 1-0 kaotusest väga kena võit voolida.

                        Kommentaar


                          Mnjah, absoluutselt ei sümpatiseeri enam Bayerni mäng, nii mannetud ja otsustusvõimetud, keegi ei taha isegi ise teha :/
                          Tahes-tahtmata tuleb meelde mäng Interiga, kellelt siis eelmine( vist? ) hooaeg saime tappa.
                          Aga kunagi ei tohi lootust kaotada, ma usun samuti, et järgmine voor võtame Baseli ära ja ehk Schweini tuleb juba varsti...

                          Kommentaar


                            Mis siis eile silma jäi. Robben tegi eile rohkem tööd kui tavaliselt. Tundub, et Robben on maapeale tagasi hakanud koos vormilangusega tulema. Ribbery oli eile samuti ok. Mida ma tähele panin oli see, et Gomez jättis situatsioonid pooleli, ei viitsinud/tahtnud lõpuni mängida, täiesti isutu. Samuti oli näha rünnakutesl, et kui pall kasti lükati, siis Gomez liigutas korra jalga ja ülejäänud meeskond vaatas suu ammuli kohapeal passides mis toimub, selle asemel, et kasti võitlusesse söösta. Seega isutu mäng on teil. Ainsad kes eile positiivselt silma torkasid olid, Müller, Lahm, Alaba.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Vaadanud viimaseid mänge, pole mul üldse hea tunne enne Schalkega mängu. Nemad mängivad kindlasti hea EL-i emotsiooniga ja teavad ise ka, et Bayern on praegu vägagi võidetav. Ma ei teagi millist koosseisu väljakule saata, pane välja ükskõik, mis mehed, aga ikka mängitakse sama moodi. Võiks ju kaaluda taktika vahetamist. Praegune 4-2-3-1 juba teist hooaega järjest ei suuda vastaseid millegagi üllatada.

                              Kommentaar


                                Täiesti nõus selle mõttega ! Kui on näha, et ei toimi, siis võiks vähemalt proovida taktikat muuta. Näiteks mängitada taas eesliinis Golicit. Eks siin ole suurimaks takistuseks see, et AM/No10 positsioonile on nii palju valikut, et kui ilma seda kasutamata mängida, jääb see potentsiaal kasutamata. But you win some, you loose some.

                                Vähekene statistikat ka siis:
                                Sellel aastal on pidanud Bayern 7 mängu ja resultaatideks on 3 võitu, 2 viiki ja 2 kaotust, võiduprotsent siis 43.
                                Väravaid on löödud 8 ja ise sisse imetud 5, väravatevahe +3, ise löödud 1,1 väravat mängus ja lastud endale lüüa 0,7 väravat.
                                Resultatiivseim mees on olnud Gomez, kes on löönud 3 väravat, ühe tabamuse on kirja saanud Olic, Basti, Robben, Müller ja Frank.

                                Pühapäeval seisab ees sigaraske mäng Schalke vastu, kes on ainult ühe punkti võrra maas. Võidu korral tõustaks teiseks (Gladbach viigistas vooru I mängus), viigi korral jäädaks kolmandaks ja kaotuse korral langetaks poodiumilt välja, neljandale kohale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X