320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kõige krooniks oli see tribla täiesti ebavajalik, mis muudab kogu loo vana fifa maiguliseks.

      Muide suvel saame musta külmkapi juurde. Loodame, et valge ka alles jääb.

      Ps: Eesti viki sõnul valmistas meie valge külmiku 1995 aastal külmameister Georg Süle.

      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Valmistusin viigiks aga läks hoopis sedapsi.

      Kui juba Süle toimetab platsil nagu Pixari animatsiooni külmik, kes päevaks saab Messi oskused, et täita oma unistus olla jalgpallur, siis on asjad tõesti väga nihu vastaste jaoks. Ilmselt läheb veel mitu kuud enne kui hiiglase vorm võikast vigastusest täielikult taastub aga teda on lihtsalt nii koomiline platsil vaadata nagu enda meisterdatud karakter mõnes vanemas FIFAs, kus pikkus ja kaalunäitaja sai maksimum pandud.

      Lazio eest jättis Correa sümpaatse mulje, tundub intelligentne mängija olevat (või hea vaistuga).

      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Räägime siin siis sellest ka, miks Bayern Saksamaal universaalselt armastatud pole. Rummenigge otsutas vahepeal siis korralikuks draamaqueeniks minna ja nõuda jalgpalluritele eelisjärjekorras vaktsineerimist. Tema koomilise vahutamisega läks kaasa ka Herr Flick, mis muidugi korralikult Saksamaa meedia kihama lõi. See kõik toimus küll mõnda aega tagasi aga see vaht käib siiani ringi ja kõige piinlikum kogu selle jaurami juures on asjaolu, et RUmmenigge ei saa siiani aru, mida ta valesti tegi. Lisaks see draama lennu hilinemise tõttu jne. Bayernit ei sallita kuna nende imago on nina püsti ringi käimine ja sellised jauramised, kus nõutakse enda eelistamist igas situatsioonis nagu Rummenigge seda väga eeskujulikult tegi, selle imago kadumisele kindlasti kaasa ei aita.

        Sie haben leider eine Seite aufgerufen, die unter der aufgerufenen Adresse nicht verfügbar ist. Möglicherweise liegt Ihnen ein "toter", nicht funktionierender Link vor oder die Seite ist aus technischen Gründen nicht erreichbar.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          nõuda jalgpalluritele eelisjärjekorras vaktsineerimist.
          Ei pea paika, Rummenigge ütles tagant järgi antud Sportstudio intervjuus et ta on jalgpallurite eelisjärjekorras vaktsineerimise osas end valesti väljendanud, kus puudu jäi täiendav lause, "kui piisavalt vaktsiini eksisteerib." KHR mõtte oli jalgpallurite eeskujul (jällegi KUI piisavalt vaktsiini leidub ja esmajärjekorras vaktsineerimist vajavad inimesed on vaktsineeritud) näidata inimestele, kellel on kahtlused vaktsiini osas, et vaktsiin on ohutu ja kõrvalmõjusid ei põhjusta.

          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          Tema koomilise vahutamisega läks kaasa ka Herr Flick, mis muidugi korralikult Saksamaa meedia kihama lõi.
          Ma ei tea mis vahutamisest sa räägid, aga eeldan et pead silmas seda, kui Flick ühte tervishoiu poliitikut "nii nimetatud eksperdiks" kutsus peale seda kui antud poliitik Bayerni Katari reisi kritiseeris ja jalgpalli üleüldise erilise staatuse välja tõi. Jah, Flick reageeris üle, kuid mingist vahutamist siin polnud. Kogu see koroona teema on üldse nii tundlik ning mõlemad rääkisid oma mätta otsast.

          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          Lisaks see draama lennu hilinemise tõttu jne.
          Jah, see ongi draama, kui eelnevalt tulevad Hertha Berlin, DFL ning mängust ülekande õigusi omanud DAZN vastu, et nihutada mängu algusaega tavapärasest pool tundi varasemaks, et meeskond saaks enne südaööd veel Katari poole lendu tõusta ning siis otsustavad minutite mängus mingid Brandeburgi isad õhkutõusule kriipsu peale tõmmata.

          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          . Bayernit ei sallita kuna nende imago on nina püsti ringi käimine
          Ehh, nina püsti ja arrogantsus - seda plaati on juba jumal teab kui kaua keerutatud. Kas see Bayerimaa inimesi kõigutab? Pigem mitte. Kõigile ei peagi meeldima.

          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          nõutakse enda eelistamist igas situatsioonis nagu Rummenigge seda väga eeskujulikult tegi, selle imago kadumisele kindlasti kaasa ei aita.
          Võib-olla mul on mälu kehv, aga mulle küll ei meenu lähiminevikust, kus sportlikult oleks Bayernit eelistatud.

          Ja KHR on omaette isiksus, kelle nii mitmedki väljaütlemised (tegevused) on vastu karva väga paljudele Bayerni fännidele. On näiteid ka minevikust, kus ta on endale pinnuks silmas olevaid inimesi klubi lähedusest lihtsalt minema pühkinud. Kasvõi see sponsorlusleping Katariga, kus lihtsalt dollarimärgid ees raha välja pumbatakse, mida aga paljud inimõigustele viidates õigeks ei pea.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kommentaar


                Keitsik, ma nägin küll, mis sa postitasid, enne kui sa selle ära kustutasid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Jalgpall on ikka igav mäng, mängivad kaks tipp tiimi, aga võidab ikka Bayern.

                  Kommentaar


                    Ma olen megavihane, et seisul 2-0 Bayerni võidule ei panustanud.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Keitsik, ma nägin küll, mis sa postitasid, enne kui sa selle ära kustutasid.
                      Kuidas see üldse võimalik on, et ta endiselt postitada saab, kui kaubanduskeskused WiFi kinni keerasid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma olen megavihane, et seisul 2-0 Bayerni võidule ei panustanud.
                        Mis kordajat pakuti?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Kuidas see üldse võimalik on, et ta endiselt postitada saab, kui kaubanduskeskused WiFi kinni keerasid?
                          Just sellist vastukaja ma ootasingi 😄😄😄, postitus sai kustutatud sihilikult ja see mu arvamust ei muuda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                            Just sellist vastukaja ma ootasingi ������, postitus sai kustutatud sihilikult ja see mu arvamust ei muuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                              Just sellist vastukaja ma ootasingi ������, postitus sai kustutatud sihilikult ja see mu arvamust ei muuda.
                              Kas Interi fännide tase ongi siis see, et karjud midagi ja siis jooksed saba jalgevahel minema?

                              Kommentaar




                                Kommentaar

                                Working...
                                X