320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    samal ajal piilun eurospordi pealt Dortmundi mängu ka. Lewa teenis pendla, 2-2 hetkel. Muretsemiseks pole veel põhjust aga ma arvan, et kollased sealt ka 3p ära toovad kümnekesi.
    hea ,et ei toonud
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Aga tänasega siis BL tiitel kotis... Juba detsembri alguses. Saabki tuleval aastal CLi tarvis meestele puhkust anda BLis.
      Oot oot, Bundesliga pole poole pealegi jõudnud, juba nii kindlalt väidad siin. Muidugi edu on märkimisväärne, kuid selle maha mängimine on tunduvalt lihtsam, kui tekitamine. Kaotaks nüüd see ravimifirma ka paar mängu...

      Täna oli selline kuidagi väga rahulik mäng. Otsest turmtuld Augsburgi väravale ei antudki, aga võit tuli ilusti ära. Mandzukic on jah kuidagi kohmekalt mänginud, kui Gomez nüüd jälle rivis on. Müller on viimasel ajal neid pendlaid päris hästi löönud, kõik mis antud on sisse löönud.
      Sama hooga edasi! Järgmiseks ootab ees mäng Bor. M'Gladbachiga, kes eelmine aasta suutis palju peavalu valmistada.

      Kommentaar


        Minagi ei kannaks Neverkusenit veel maha. Kui talvepausile minnes oleks vahe 8 punkti, siis minu jaoks veel põnevus säiliks. Arvestades Bayerni tänavust hoogu, on suudetud ikka üllatavalt väiksena see vahe hoida Leverkuseni poolt. Kaotuse korral homme oleks muidugi asi suhteliselt keeruline juba. 17 voorus lisaks kodus HSV.

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Oot oot, Bundesliga pole poole pealegi jõudnud, juba nii kindlalt väidad siin.
          Wanna bet ??

          Asi polegi ainult punktivahes ja praeguses seisus. Lihtsalt Bayern suudab sellel hooajal ka kehvadest esitustest maksimumi võtta ja seejuures jääb veel reservi (meeskonna sügavuse näol) samas kui konkurendid hulka sagedamini komistavad. Vahe Dortmundiga on 14 punkti, mis tähendab, et Bayern võiks kaotada järjest 4 mängu (või viigistada 7 !), Dortmund peaks samal ajal 100% punktidest koguma ja isegi siis oleks veel Bayern esimesel tabelireal.

          Ja Neverkusen on nagu öeldud NEVERkusen. Võivad seisu pingestada, aga ülalpool kolmandast kohast nad ikka ei lõpeta, arvan ma (kui just Dortmund ja Schalke päris imetegusid ei hakka CLis tegema uue aastanumbri sees).

          Kommentaar


            Mina olen tiitli suhtes praegu veel ettevaatlikult optimistlik, aga mitte ei ütle, et see juba kindel on. Eelmisel hooajal sai nt Dortmund hooaja teise poolega 11 punkti rohkem kui Bayern ja oht siiski olemas BvB, Leverkuseni ja miks ka mitte Schalke suunast. Tiitlist võib hakata rääkima märtsis-aprillis.

            Enne talvepausi on siis veel kaks mängu: liigas Gladbachi vastu ja karikas Augsburg. Siin ei saa muud öelda kui et kõik alla kahe võidu oleks läbikukkumine. Eelmisel hooajal oli küll Gladbachi vastu probleeme, aga enam ei saa neid vabanduseks tuua, sest Reus ja keegi Dante ei mängi enam seal klubis.

            Muuseas Bayerni kodukas ütleb, et 12. jaanuaril on sõprusmäng FC Baseli vastu.

            Kommentaar


              Eem olen ka arvamusel,et tiitel on veel kaugel aga liigutakse selles suunas.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                OLEMAAAAAAAAAAAS!!! Pärast tundi Online-poes refreshimist õnnestus kätte saada. Stuttgart - Bayern 27.01.2013 Mercedes-Benz Arenal. Seega siis kaks mängu 19 voorus. 26 jaanuar Freiburg - Leverkusen ja 27 jaanuar Stuttgart - Bayern.

                Päris jõhker möll käis online-poes igatahes. Lõpuks pääsesin õnneks löögile, aga päris karmandmine käis seal küll. Paari päeva pärast pole seal midagi saada.

                jeeeeeeeeeeeeeeeee.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  OLEMAAAAAAAAAAAS!!! Pärast tundi Online-poes refreshimist õnnestus kätte saada. Stuttgart - Bayern 27.01.2013 Mercedes-Benz Arenal. Seega siis kaks mängu 19 voorus. 26 jaanuar Freiburg - Leverkusen ja 27 jaanuar Stuttgart - Bayern.

                  Päris jõhker möll käis online-poes igatahes. Lõpuks pääsesin õnneks löögile, aga päris karmandmine käis seal küll. Paari päeva pärast pole seal midagi saada.

                  jeeeeeeeeeeeeeeeee.
                  Tubli oled,siis kohtume ehk 27 ndal
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Ikka laulatavad Bayernit Pep Guardiolaga.
                    Nalja kui palju, kui peakski tulema...
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Ei ole siiani aru saanud, miks seda Guardiolat nii väga tahetakse, ei tea küll Saksa jalgpallist väga midagi, ent Bayern on jätnud mulje kui klubi mille juhtkond ning fännid eelistavad ikka võrdlemisi teenekaid, maad ja ilma näinud treenereid. Võimalik, et Bayerni läbi ja lõhki hingavad "oma inimesed" on ka teie klubi juhtinud, tõesti ei tea.
                      Seda aga küll ette ei suuda kujutada, et keegi noor mees, kes väljaspool Barca süsteemi nagu pole põhimõtteliselt üldse olnud, tuleb nüüd ja hakkab sellist satsi nagu Bayern juhtima.
                      Igaljuhul tundub kummaline valik teie treeneriks, õudne riskantne, ent võimalik, et Bayern varemgi selliseid riske võtnud, eks keegi teadjam oskab öelda.

                      Kommentaar


                        Hiddink ju pidavat Anžiga katki jätma, teda ei taha hoopis?

                        Kommentaar


                          Hiddink pidavat ju lõpu tegema treenerikarjäärile... ja üldsegi, ei näe hetkel põhjust uue treeneri palkamiseks

                          Kommentaar


                            Bayernil ei jää muud üle ka, kuna Osram ju nii vana ja mõlgutab kindlasti ka pensioniplaane peas.
                            Noort treenerit sooviks küll meeskonnas näha.
                            Nagu Klopp Dortmundis tõestab, siis emotsionaalne ja visklev treener platsi ääres mõjub motiveerimavalt, kui vagusi olev vanamees.
                            Seni aga Juppile edukat Bayerni karjääri jätku, mis lõppegu trippliga!
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Bayernil ei jää muud üle ka, kuna Osram ju nii vana ja mõlgutab kindlasti ka pensioniplaane peas.
                              Noort treenerit sooviks küll meeskonnas näha.
                              Nagu Klopp Dortmundis tõestab, siis emotsionaalne ja visklev treener platsi ääres mõjub motiveerimavalt, kui vagusi olev vanamees.
                              Seni aga Juppile edukat Bayerni karjääri jätku, mis lõppegu trippliga!
                              Thomas Tuchel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Seni aga Juppile edukat Bayerni karjääri jätku, mis lõppegu tripperiga!
                                Ära seda küll soovi.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X