320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
    Miks siis?
    Pole mõtet pingile osta?
    James on liiga hea, et pingil konutada aga ta läheb üsna kergelt ja tihti katki ning vorm on kõikuv.
    Kui ta mängiks nii nagu Juppi all, kui Thiago katki oli, siis ma oleks tema kõige suurem fänn aga kahjuks kippus ta tähtsates mängudes pigem pildilt kaduma. Nii nagu ta ei sobinud oma tüübilt Zidanile, ei sobi ta ka Kovacile aga ma väga loodan, et ta leiab lõpuks klubi, kus särada saab uuesti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      On üsna kindel, et Kovac jääb - võin isegi õlled vahele panna selle peale.
      James oleks aiunult siis "noor härg" ja/või "tulevikumees", kui ta palliks Eesti jalgpallikoondises aga hea mängumees on ta tõesti.
      27 on veel noor härg pingiotsa jaoks.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        27 on veel noor härg pingiotsa jaoks.
        Seda küll nüüd.

        Kommentaar


          ULME!!!!!

          Report: Bayern Munich to sign a billion euro sponsorship deal with Audi

          Kommentaar


            Loodaks väga, et Sane suudetakse meile tuua. Siis on ääred ka kaetud ka kõik maailmaklassi sellid. Sane, Coman, Gnabry.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Eraldiseisvatena pole Kicker ja Sport Bild väga usaldusväärsed allikad, mis puudutab Bayerniga seotuid uudiseid aga mõlemad väidavad, et oleme huvitatud hetkel Atletico Madridi hingekirja kuuluvast Rodrigo Hernandezest. Rodrit on varem juba korduvalt City ja/või Barcelonaga paari pandud. Tegemist oleks kindlasti väärt täiendusega.

              Kommentaar


                Rodri oleks siis otsene Javi asendus?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Rodri oleks siis otsene Javi asendus?
                  Just aga loodetavasti Javi siiski jääb alles, sest sügavust on ka tarvis ja tegemist on väga sümpaatse inimesega.
                  Rodri suudab lisaks mängu lõhkumisele ka osavalt sööta.

                  Ideaalne suvi oleks: Rodri, Sane, Havertz.
                  Tean-tean, see pelgalt minu märg unistus ja tõenäosus, et kõik kolm juba selles aknas tuuakse on üsna väike.

                  Kommentaar


                    Uli just kinnitas, et Bayerni huvi Sane vastu on tõsine.

                    Hoeneß über Sané: "Wir beschäftigen uns mit der Personalie"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Just aga loodetavasti Javi siiski jääb alles, sest sügavust on ka tarvis ja tegemist on väga sümpaatse inimesega.
                      Rodri suudab lisaks mängu lõhkumisele ka osavalt sööta.
                      .
                      Mm okei, aga siis see vist tähendaks, et Renato läheb juba kindlamalt, sest praegugi ta saab väga harva mänguaega ja kui tuleb üks tipptasemel kutt juurde siis see läheks veel väiksemaks ehk peaaegu oletmatuks eks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                        Mm okei, aga siis see vist tähendaks, et Renato läheb juba kindlamalt, sest praegugi ta saab väga harva mänguaega ja kui tuleb üks tipptasemel kutt juurde siis see läheks veel väiksemaks ehk peaaegu oletmatuks eks?
                        Keeruline olukord.
                        Kui järgmine aasta konkureerivad kolmele kohale: Thiago, Tolisso, Goretzka, Renato, Rodri?, Müller, siis nii kitsas enam polegi. Lisaks tasub arvestada, et see oli sisuliselt esimene hooaeg, kus Thiago pikemalt suutis terve püsida, kui mälu nüüd ei peta. Martineze eest on isegi pakkumine Bilbao käest olemas aga mängija soovib ise veel jääda.

                        Lugesin alles intekat, mille Renato andis ja seal ta ka ise tõdes, et liiga vara lahkus Portugalist.
                        Osaliselt on ta ka ise selles natukene süüdi, pidev vingumine treeningutel ja ei keskendunud keeleõppele.
                        Muidugi oli ta laenule saatmine EPLi ka korralik ämber Bayerni poolt aga kes oleks osanud arvata, et Clement siuke kaalikas on ning et Renato kohe Carvalhalliga raksu läheb. Samas on Renato viimase aastaga inimesena oluliselt küpsemaks saanud ja tegemist veel noore mängijaga.

                        Bayerni fännina sooviks, et ta saadetaks laenule Saksamaal, sest noormehel on endiselt kamaluga potentsiaali aga inimlikult mõistan, et vast oleks kõigil parem edasi liikuda.

                        Kommentaar


                          Jah Bayerni jäämine oleks väga riskantne tema karjääri jaoks, see Swansea periood oli ka selline "masendav" periood. Uskumatu, et ta saab alles 22 ja tegelikult tal üle 10 hooaja veel ees. Mm kui laenule minna siis äkki Monaco`sse sest Renato peab saama sinna klubisse kus usaldatakse noori mängijaid ja kui nüüd uuesti nt kuskile Inglismaa nõrgema poolsesse satsi nagu nt Cardiff teda saata siis ma olen enam kui kindel, et sealt tuleb suur flop. Hea oleks ta nt:Monaco,Benfica,Ajax maha müüa ja tagasi-ostu klausel peale panna, iseasi on see palju Renato tahab veel tulevikus Bayerni särki kanda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                            Jah Bayerni jäämine oleks väga riskantne tema karjääri jaoks, see Swansea periood oli ka selline "masendav" periood. Uskumatu, et ta saab alles 22 ja tegelikult tal üle 10 hooaja veel ees. Mm kui laenule minna siis äkki Monaco`sse sest Renato peab saama sinna klubisse kus usaldatakse noori mängijaid ja kui nüüd uuesti nt kuskile Inglismaa nõrgema poolsesse satsi nagu nt Cardiff teda saata siis ma olen enam kui kindel, et sealt tuleb suur flop. Hea oleks ta nt:Monaco,Benfica,Ajax maha müüa ja tagasi-ostu klausel peale panna, iseasi on see palju Renato tahab veel tulevikus Bayerni särki kanda.
                            Wolverhamton oleks ideaalne, muudaks nad ilmselt veel hirmsamaks ja värki.

                            Kommentaar


                              Ma tegelikult mõtlesin selle peale Moutinho-Neves-Sanches oleks ikka suht jõhker, aga ma arvan, et Inglismaa liiga oleks vb liiga riskantne aga mine tea Wolves olekski parim variant ilmselt. Aga saaks paremini hakkama kui Bayernis see Portugali keskkond ja värki oleks päris hea tema jaoks, see oleks ikka väga hea samm kui järele mõelda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                                Ma tegelikult mõtlesin selle peale Moutinho-Neves-Sanches oleks ikka suht jõhker, aga ma arvan, et Inglismaa liiga oleks vb liiga riskantne aga mine tea Wolves olekski parim variant ilmselt. Aga saaks paremini hakkama kui Bayernis see Portugali keskkond ja värki oleks päris hea tema jaoks, see oleks ikka väga hea samm kui järele mõelda.
                                Kõik sõltub treenerist, sest eelmine portugallane saatis ta üldse esindusmeeskonna treeningutelt minema.
                                Ajax, Borussia Mönchengladbach (uus treener Rose usaldab noori) või tagasi Portugali oleks vast kõige mõistlikumad käigud aga eks see juba varsti selgub kui hooaeg läbi saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X