320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ikkagi inimesed... ��

    Klassivahe on meeletu. Seda oli näha... et Bayern andis võimalusi. Aga Loko ründajad... Noh nad on põhjusega meil.

    Palju õnne! Meeldiv teie vastu pallida.
    Ääred küll "põlesid" teil aga muidu jätsite sümpaatse mulje: head liikumised, distsiplineeritud ja polnud asjatut lõhkumist. Tänane mäng oli hea näide, et kahvatu liigavorm ei näita midagi (suutis kunagi ELis isegi Köln 1:0 Arsenali alistada, ise olles liigas püsimajäämise eest võitlemas).

    Edu RPLis ja küll juba varsti madistame taas.
    Corlukale ka kiiret paranemist muidugi.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Lewandowski tuli sulust välja jep. Ma mobla ei saa pilti attachida, aga twitters ringles.
      Nõme, et seda kordusest ei näidatud muidugi. Meil Dannariga oli wtf-moment ülekande ajal.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Müller ja Goretzka vahetati eile välja mitte taktikalistel põhjustel vaid see oli ettevaatusabinõu.
        Müller tundis kuskil lihases ebamugavust ja Goretzkal oli hüppeliiges hell, parem karta kui kahetseda.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Nõme, et seda kordusest ei näidatud muidugi. Meil Dannariga oli wtf-moment ülekande ajal.

          Minu meelest ka väga nõme, et mängu ajal ei näidata üsna suure kaaluga otsuse põhjusest kordust. Ei tahaks uskuda, et ülekande režissöör ei saanud teada, milles teema oli. Aga kes ka teab.

          PS: muidugi on Goretzka liiges hell, kui ühtäkki nii palju liha peab õhku viskama. Mitte nagu Schalke 0:4 päevil.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Minu meelest ka väga nõme, et mängu ajal ei näidata üsna suure kaaluga otsuse põhjusest kordust. Ei tahaks uskuda, et ülekande režissöör ei saanud teada, milles teema oli. Aga kes ka teab.

            PS: muidugi on Goretzka liiges hell, kui ühtäkki nii palju liha peab õhku viskama. Mitte nagu Schalke 0:4 päevil.
            Kuna ma see mäng keskendusin suuresti poolaka ilma pallita liikumistele ja positsioneerimisele (minu kiiks, et valin teatud mängudes üks-kaks mängijat või liini välja ning keskendun suuresti neile, mitte pallile), siis märkasin seda sulgu aga olin ka üllatunud, et kordust ei näidatud. Lewa mäng on aastatega oluliselt mitmekülgsemaks muutunud, metsikult teeb musta tööd, tõmbab mängu laiali ning töötab ennastsalgavalt kaitsesse - lausa lust on teda jälgida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Kuna ma see mäng keskendusin suuresti poolaka ilma pallita liikumistele ja positsioneerimisele (minu kiiks, et valin teatud mängudes üks-kaks mängijat või liini välja ning keskendun suuresti neile, mitte pallile), siis märkasin seda sulgu aga olin ka üllatunud, et kordust ei näidatud. Lewa mäng on aastatega oluliselt mitmekülgsemaks muutunud, metsikult teeb musta tööd, tõmbab mängu laiali ning töötab ennastsalgavalt kaitsesse - lausa lust on teda jälgida.
              Ma vahest ka valin mõne mängija välja ja jälgin huviga seda, mida ta teeb. Olenemata palli asukohast. Aga see on pigem selline kord viie mängu jooksul. Viimati sai sedasi tehtud Thiago puhul tema lahkumismängul. Et veel viimast korda seda toorest talenti meie särgis näha.

              Ilmselt tuleb järgmine selline juhus, kui Roca saab algkoosseisus peale.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Ma vahest ka valin mõne mängija välja ja jälgin huviga seda, mida ta teeb. Olenemata palli asukohast. Aga see on pigem selline kord viie mängu jooksul. Viimati sai sedasi tehtud Thiago puhul tema lahkumismängul. Et veel viimast korda seda toorest talenti meie särgis näha.

                Ilmselt tuleb järgmine selline juhus, kui Roca saab algkoosseisus peale.
                Jep, sama siin ja siis kui kaitse lekkis sai silmad punnis ainult jälgitud, kuidas liikumised kaitsefaasis toimusid - kas pakuti kaitjatele tuge keskväljalt või mitte, kas ääred katsid ette tormavaid kaitsjaid, kuidas Neuer end positsioneeris jne. Muidugi on ka mänge, kus ma lihtsalt naudin esitust tervikuna, jälgin palli ja süvitsi ei keskendu.

                Kommentaar


                  Täna võtame mõõtu Kölniga. Ei tahaks uskuda, et siin mingeid probleeme peaks ja võiks tekkida. Gladbach mängib RB Leipzigiga ja võib olla saame lõpuks troonile tagasi päeva lõpuks.

                  Pints, kelle sihikule võtad?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust

                      Pints, kelle sihikule võtad?
                      Täna pole plaanis kedagi võtta(ehk Choupo-Moting ja Sarr episoodiliselt), naudin lihtsalt mängu silmad punnis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Täna pole plaanis kedagi võtta(ehk Choupo-Moting ja Sarr episoodiliselt), naudin lihtsalt mängu silmad punnis.
                        Nii palju kui lasti mängu vaadata, oli Köln väga südi. Mulle meeldib kui liigas ikka vastu ka hakatakse. Sarri kohta nii palju, et ikkagi ei ole mina kindel, mis sell ta on selline. Kas sarriball peaks Bayerni ridades toimuma. Kohe ei ruttas teda täiega trampima aga senise põhjal ei ole ta mulle teps mitte meeldinud. Samas tundub universaalne mängija, kes toimetab mõlemas ääres.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Pöörane päev.

                          Süle andis positiivse proovi ning vähemalt hetkel jääb Salzburgi ja mesilaste vastu eemale.

                          Lisaks võttis Bayerni juhtkond oma pakkumise (€16M aastas viieks aastaks) Alabale üldse tagasi, sest tema esindajale(Pini Zahavi) seatud tähtaaeg kukkus ning Alabaga ilmselt enam ei arvestata peale seda hooaega. Karm aga Alaba saab ainult ennast süüdistada, et asja nii kaugele lasi. Jõudis viimane juba pressiteates mainida, et tema ei teadnud tähtajast midagi ning Bayern on alati olnud tema esimene valik jne. Hainer ka kinnitas, et pakkumine pole enam laual - seega asi ametlik.

                          Kommentaar


                            Kui te Salzburgi 2 korda ei võida, siis kogu Lokomotivi ühing vihkab teid.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kui te Salzburgi 2 korda ei võida, siis kogu Lokomotivi ühing vihkab teid.
                              No eks me siis selle nimel pinguta, et te meid ei vihkaks.

                              Ma kindlasti ei soovi Salzburgi alahinnata, tegemist on äärmiselt südika vastasega, kelle ridades pallib mitmeid talente (Szoboszlai näiteks) ning keda juhendab asjalik treener aga vast suudame punktid ka ilma Sületa koju tuua. Sellest kõigest tingituna hindasin ka Loko poolt saavutatud viiki äärmiselt kõrgelt. Ehk pole kõige tabavam võrdlus aga minu jaoks on Sazburg selline Ajax Lite juba mitu hooaega järjest - potential giant slayer.

                              Edit: Hansi sõnul jääb Goretzka ka homme eemale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                No eks me siis selle nimel pinguta, et te meid ei vihkaks.

                                Ma kindlasti ei soovi Salzburgi alahinnata, tegemist on äärmiselt südika vastasega, kelle ridades pallib mitmeid talente (Szoboszlai näiteks) ning keda juhendab asjalik treener aga vast suudame punktid ka ilma Sületa koju tuua. Sellest kõigest tingituna hindasin ka Loko poolt saavutatud viiki äärmiselt kõrgelt. Ehk pole kõige tabavam võrdlus aga minu jaoks on Sazburg selline Ajax Lite juba mitu hooaega järjest - potential giant slayer.

                                Edit: Hansi sõnul jääb Goretzka ka homme eemale.
                                Salzburg on pigem selline, et võimas rünnak ja lõbus mängupilt, aga kuna koduliigas domineeritakse nii hullult, siis CL-is on kaitsega probleemid. Bayern ja Flicki kogu respecti juures Salzburgi vastu söövad selliseid hommikuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X