320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd jään ootama kasutaja telekavaataja analüüsi minu pisarate autentsuse kohta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Nüüd jään ootama kasutaja telekavaataja analüüsi minu pisarate autentsuse kohta.

      No karikas on karikas.

      Ma jälle jän ootama analüüsi, kui geniaalne treener on Flick. 😁
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        No karikas on karikas.

        Ma jälle jän ootama analüüsi, kui geniaalne treener on Flick. ��
        Mis analüütik nüüd mina olen aga Hansi võimetes mina veel ei kahtle, kui juba minusugune klaviatuuri gerilja/gorilla nägi kuu/kaks tagasi keerulist perioodi ette, siis kindlasti tajus seda ka Herr Flick, sest kõik märgid olid õhus olemas ning ilmsed. Hakkan alles siis muretsema, kui veebruari teiseks pooleks pole lahendusi leitud. Hetkel hoian lihtsalt pöialt, et järgmised 3-4 nädalat suudetakse suuremate kadudeta vastu pidada, uued täiendused saavad lõpuks jalad alla ja kuskil miskit käärima ei hakka.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Mis analüütik nüüd mina olen aga Hansi võimetes mina veel ei kahtle, kui juba minusugune klaviatuuri gerilja/gorilla nägi kuu/kaks tagasi keerulist perioodi ette, siis kindlasti tajus seda ka Herr Flick, sest kõik märgid olid õhus olemas ning ilmsed. Hakkan alles siis muretsema, kui veebruari teiseks pooleks pole lahendusi leitud. Hetkel hoian lihtsalt pöialt, et järgmised 3-4 nädalat suudetakse suuremate kadudeta vastu pidada, uued täiendused saavad lõpuks jalad alla ja kuskil miskit käärima ei hakka.
          No Lokomotivi vastu te pidite muidugi hirmkõvasid koosseise üles rivistama. Oli neid 6 punkti teil siis niiväga vaja?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            No Lokomotivi vastu te pidite muidugi hirmkõvasid koosseise üles rivistama. Oli neid 6 punkti teil siis niiväga vaja?
            Oleme sinuga nagu vana abielupaar, kelle kõik vestlused lõppevad vihjega/viitega sellele, et praeguse impotentsuse põhjus olevat ainult see, et kunagi olla olnud rongis liiga kõva... pink.

            Kommentaar


              Pfft, nagu Avar Pohlak, kes on elule ja ühiskonnale ChuckNorrisliku lükkega selgeks teinud, siis kõige olulisem on vaatenurk ja filosoofia.

              Näiteks Pepiga mängides olime ju samal ajal lähenemas 13 mehele kogukomplekt ja olime juba esimesed hädaostud koju toonud, et pallipoisse üles rivistama ei peaks. Kadu oli umbes 1.23 meest/mäng. Laatsaret ummistas kohalikku tervishoiusüsteemi rohkem, kui CoviD-19 patsiendid, kes haiglakoridorides vaakumas. Ja CL'is läksime võõrsil viiki lootma.

              Karikakapp pole veel tolmukihiga jõudnudki kattuda. Veel paistab karikalt vastu Lewa särav naeratus. Nii vaadates on praegu yolo.


              *veidi sai illustreeriva tähenduse andmiseks liialdatud, aga mis seals ikka.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Oleme sinuga nagu vana abielupaar, kelle kõik vestlused lõppevad vihjega/viitega sellele, et praeguse impotentsuse põhjus olevat ainult see, et kunagi olla olnud rongis liiga kõva... pink.
                Sa olid esimene, kes mulle refereeris.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Sa olid esimene, kes mulle refereeris.
                  Nojah, sest mulle meeldib sinuga vestelda/tögada, sest sa tuled pea alati kenasti kaasa - maailm niigi muidu liiga tõsine paik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Nojah, sest mulle meeldib sinuga vestelda/tögada, sest sa tuled pea alati kenasti kaasa - maailm niigi muidu liiga tõsine paik.
                    Maailm on sitaks tõsine. Lisaks on kõik alati solvunud üksteise peale. Chillax.

                    Aga muidu jah, olin väga üllatunud, kui nägin, et Bayern ei pääsenud edasi. Samas see on karikas, shit happens.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Maailm on sitaks tõsine. Lisaks on kõik alati solvunud üksteise peale. Chillax.

                      Aga muidu jah, olin väga üllatunud, kui nägin, et Bayern ei pääsenud edasi. Samas see on karikas, shit happens.
                      Nii tõesti on paraku, ehk siis vähem päevapoliitikat ja rohkem Eurovisiooni.

                      Ikka juhtub aga see kopsik oli/on Saksamaal meie paksudele bossidele väga oluline, sest viimasest kümnest korrast oleme ainult viiel suutnud selle koju tuua ning perioodil 1986-97 ei õnnestunud see kordagi. Viimati muidugi langesime nii varakult 2000/01 hooajal aga see teebki karika põnevaks ja etteaimamatumaks.

                      Kommentaar


                        Üks aasta langesime Aacheni vastu Jan Schlaudraffi väravast ju ka sama vara. Mingi 2007 äkki või 2006. Või oli tõesti hiljem?
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          20 detsember 2006. Aachen võitis 4-2.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Karikas langemine oli kurb, aga mõistetav. Mehed on kõrgest pressist väsinud ja koroonahooaeg. Huvitav, et kas Flick vahetab nüüd taktikat, pooleteist-kaheks kuuks, et märtsis uue jõuga panna või lähme samamoodi edasi? Kui samamoodi, siis on kaheldav, et peetakse hooaja lõpuni vastu.
                            Mia san mia

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Üks aasta langesime Aacheni vastu Jan Schlaudraffi väravast ju ka sama vara. Mingi 2007 äkki või 2006. Või oli tõesti hiljem?
                              2006/07 Aacheni vastu langesime Round of 16, 2000/01 Magdeburgi vastu Second Round ja nüüd 2020/21 ka Second Round. Ilmselt oleksin pidanud oma kommentaari selgemalt sõnastama.

                              Kommentaar


                                Ma sain täitsa aru, et sa raundi mõtled, mitte kalendripäeva. Aga ise ei teadnud, mis raund praegu käsil on ka.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X