320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga nüri keskväli, kus keegi palli vedada ei suuda. Fränk peab teisel poolajal kindlasti sisse tulema ja prooviks Rudyt ka Tolisso asemel.
    Mäng vaja kiiremaks ajada ja natuke rohkem laiali tõmmata, liiga lihtne Stuttgarti jaoks hetkel.

    Kommentaar


      Toomas käib vist foorumit lugemas.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        1:0 Müllerilt, aga ei väärinud 3p. Väga kehv mäng, viimasel minutil anti VARi abiga 100% kindel penalti, millega Rafinha, Kimmich ja Süle(vea tegija) nõus ei olnud. See oli üks kõige kindlamaid penalteid, mida ma see aasta näinud olen, mis kuradi hala see oli? Sven tõi ära. James oli eriti sitt, väga palju sööduvigu ja pallikaotusi, läks 1:0 seisult 1vs1 ka Zieleriga, kus kaitsjad olid 15m maas, üritas üle tõsta, kuid see tõste oli sama sitt kui tema tänane mäng. Stuttgart vääris punkti, aga noh kui ise ei võta...

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          1:0 Müllerilt, aga ei väärinud 3p. Väga kehv mäng, viimasel minutil anti VARi abiga 100% kindel penalti, millega Rafinha, Kimmich ja Süle(vea tegija) nõus ei olnud. See oli üks kõige kindlamaid penalteid, mida ma see aasta näinud olen, mis kuradi hala see oli? Sven tõi ära. James oli eriti sitt, väga palju sööduvigu ja pallikaotusi, läks 1:0 seisult 1vs1 ka Zieleriga, kus kaitsjad olid 15m maas, üritas üle tõsta, kuid see tõste oli sama sitt kui tema tänane mäng. Stuttgart vääris punkti, aga noh kui ise ei võta...
          Milleks äärmused ja nii negatiivne meeleolu.
          Peale sellist tõrjet Sveni poolt, vääriti kindlalt seda võitu.
          James mängis äärel, see pole tema parim koht.
          Rafinha vasakul ei toeta piisavalt rünnakuid ja meeskond on tasakaalust väljas, eriti kui samal pool mängib Vidal, kes kaitsesse väga tihti ei kipu panustama.
          Müller näitas seda, mida temalt oodatakse.
          Kambakesi suudeti ka mitu head võimalust ära käkkida aga hetkel on tulemused mänguilust olulisemad.
          Selgelt on näha, et mängijad pole heas vormis ja väsimus jalgades puuduliku ettevalmistuse pärast (aitäh sulle Ancefloppi)
          Ilma Thiago ja Rudyta liigubki pall aeglaselt, see ei tohiks üllatusena tulla.
          Muidugi müts maha VfB Stuttgarti ees, et ei istutud ainult kaitses vaid püüti ka rünnata.
          Nende kahjuks ja meie õnneks pole neil ees piisavalt kvaliteeti. Kaitse on neil aga väga korralik viimased mängu olnud ja siit lihtsat mängu mina ei oodanudki.

          Kommentaar


            Ma ei saa aru, milles probleem on? See on foorum ja selline oli minu arvamus mängu märkimisväärsemate sündmuste kohta.
            Kindlasti leidub lugejad, keda huvitab, kuidas Bayern mängis ning mis mängus toimus. Jamest kritiseerisin, sest tean, et näiteks Reali fännidele pakub huvi, kuidas mees mängib.
            Veaolukord oli ka märkimist väärt, sest viga oli ilmselge(konkreetselt jalaga põlve ilma palli tabamata) ja absoluutselt ei meeldinud kaitsjate reaktsioon, kus laiutati käsi, et mille eest penalti veel anti. Tagatipuks võttis Rafinha veel vaidlemise eest kollase.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Ma ei saa aru, milles probleem on? See on foorum ja selline oli minu arvamus mängu märkimisväärsemate sündmuste kohta.
              Kindlasti leidub lugejad, keda huvitab, kuidas Bayern mängis ning mis mängus toimus. Jamest kritiseerisin, sest tean, et näiteks Reali fännidele pakub huvi, kuidas mees mängib.
              Veaolukord oli ka märkimist väärt, sest viga oli ilmselge(konkreetselt jalaga põlve ilma palli tabamata) ja absoluutselt ei meeldinud kaitsjate reaktsioon, kus laiutati käsi, et mille eest penalti veel anti. Tagatipuks võttis Rafinha veel vaidlemise eest kollase.
              Hetkel tekitad ju probleemi sina tühjast-tähjast.
              Mina küsisin, et miks sa äärmustesse kaldud.
              Kindlasti inimesi huvitab, sinu tekstist jääb lihtsalt mulje nagu kõik oli kohutav aga nii ju polnud ja kõigel on ka põhjus.
              Sinu stiil jättis mulje, et tegemist pole pelgalt arvamusega vaid, et nii oligi.
              Ei keelanud ma sul ju oma mõtteid jagamast, hoopis väga hea, kui keegi ka siin teemas rohkem jagab aga saab ka ilma äärmustesse langemata.
              Mis see foorumi jutt siia puutub üldse?

              Väga kehv mäng - ei olnud. Mäng oli rahuldav. Selle tingis kehv füüsiline vorm ja rotatsioon, mille tulemusena kannatas ka kokkumäng.
              James oli eriti sitt - ei olnud. Vaatamata sellele, et ei mänginud oma parimal positsioonil oli ta OK, jah eksis mitmel korral aga eraldi mainida, et ainult tema oli "sitt" on ka ülekohtune, ilma tagamaad selgitamata. Ka see kindlasti huvitab Reali toetavaid tegelasi.
              Väga palju sööduvigu ja pallikaotusi - ei olnud. Neid oli tõesti rohkem, kui me oleme tavaliselt harjunud aga ei midagi ekstreemset.
              Stuttgart vääris punkti - see on suhteline. Kaitses mängiti hästi aga rünnakul puudus teravus. Bayern oli siiski parem, omas rohkem võimalusi ja lõpus tõrjuti ka penalti. Stuttgart mängis sümpaatselt aga kas selle pärast veel puntki vääriti, seda ma ei tea.

              Elu ei koosne ainult äärmustest.
              Vähem negatiivsust ja rohkem rõõmu

              Kommentaar


                Ega me seda võitu otseselt ei väärinud, kuid pendla tõrje meeldis ikkagi. Kuigi seda oli näha, et pendlalööja oli ebakindel ja ilmselt ära ei löö. Kolm punkti on tähtsaim.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Ega me seda võitu otseselt ei väärinud, kuid pendla tõrje meeldis ikkagi. Kuigi seda oli näha, et pendlalööja oli ebakindel ja ilmselt ära ei löö. Kolm punkti on tähtsaim.
                  Lööja oli tõesti väga närvis ja üllatav valik, et üldse usaldati see ülesseanne noorele Chadrac Akolo'le (22) aga ilmselt teavad nad ise paremini.
                  Oleks eeldanud, et see roll antakse kellegile kogenumale aga meie õnneks lõppes kõik hästi.

                  Kommentaar


                    James nüüd küll täna paremal äärel ei mänginud. Seda tegi väga veidral kombel..... Tolisso.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      James nüüd küll täna paremal äärel ei mänginud. Seda tegi väga veidral kombel..... Tolisso.
                      Tolisso ja James vahetasid jooksvalt kohti paremal äärel.
                      Üldse väga veider taktika ka Juppi kohta aga saadi rahuldavalt hakkama.

                      Kommentaar


                        Mingi jutt, et jaanuaris tuuakse Sanches tagasi Swanseast. Meeldiks näha, mis Jupp temast välja pigistab.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Mingi jutt, et jaanuaris tuuakse Sanches tagasi Swanseast. Meeldiks näha, mis Jupp temast välja pigistab.
                          See kuulujutt lükati juba ümber.
                          Esmalt ütles Jupp, et keskväljal pole hetkel ruumi ja päev hiljem kinnitas ka Paul Clement, et sel teemal pole Bayerniga suheldud ning Renato saab veel oma võimaluse luikede juures.

                          Kommentaar


                            Sel aastal on meil jäänud vaid üks mäng mängida, mis on DFB Pokal Borussia Dortmundi vastu. Kahju, et nad Peetri ennem vallandasid aga ehk neil see mäng mõttes oligi, kui vallandamisotsus enne talvepausi langetati. Ei usu küll, et hetke BVB meid välja lööb, samas eelmise treeneriga oleks ilmselt lihtsamini tulnud.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Sel aastal on meil jäänud vaid üks mäng mängida, mis on DFB Pokal Borussia Dortmundi vastu. Kahju, et nad Peetri ennem vallandasid aga ehk neil see mäng mõttes oligi, kui vallandamisotsus enne talvepausi langetati. Ei usu küll, et hetke BVB meid välja lööb, samas eelmise treeneriga oleks ilmselt lihtsamini tulnud.
                              Teisalt, ka teistel rasketel gooaegadel oleme just Bayerni vastu jalad perse alt välja võtnud. Mulle on jäänud mulje, et need mängud on mängud, kus pole vahet kes treeneripingil, puhtalt tahtega võib juhtuma hakata. Kuigi jah, ka kolakat ilma lootusepojatagi on saadud.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Täna möllame karikasarjas Dortmundiga. Loodaks tulist andmist ja võitu penaltiseerias pärast 1-1 tulemust.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X