320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Bayern München

    Ja siis \"ütles\" Uli Hoeness:

    \"Juba pool tundi peale mängu lõpu taote te kaarte ning mina ei saa öösel rahulikult magada!\"

    Bayerni mänedžer kärgatas eile nagu ennemuiste üks mees Alpide tagant - Giovanni Trapattoni, treener hooajal 1997/98 (toda pressikonverentsi mäletate?: \"Struuunz, Flasche leer! Ich habe fertig\" elik maakeeli \"Struuunz, pudel tühi! Minul olema valmis\"). Nelja hooaja eest jäädi alla uustulnukale Kaiserslauternist. Kuivõrd Hoenessi vihapurse miljonäride peale oli grammatiliselt õigem, niivõrd on Bayerni situatsioon praegu lootusetum.

    Igasugused hooajaeelsed prognoosid võib nüüd vist küll häälekalt lõhki käristada, ka mina pean oma ennustuslikust arvamusest lõplikult lahti ütlema.

    Asi väärib minu aravates oma thread\'i. Kuidas on võimalik, et meeskond, mis ühest küljest võidab Valenciat CLi finaalis ja hiljem napsab klubide maailmakarika, alistab korduvalt Old Traffordil, Bernabeul ja kodusel Olümpiastaadionil Euroopa tippklubisi; teisest küljest kaotab riburadapidi Werderile, Herthale, Rostockile, Schalkele ja - kõige tipuks - Millerntoril tabeli punasele laternale?

    \"Bundesliiga meistritiitel on vist läinud,\" konstateerib Hoeness. \"Nüüd peame keskenduma kolmandale kohale, et vähemalt Meistrite Liigasse jõuda.\" Muidugi, FCB-d ei tohi eales täielikult maha kanda: võimaliku võiduga Borussia üle väheneks vahe liidriga 12 vooru enne \"salatikausi küsimuse\" lõpplahendust kuuele punktile. Aga koosseis, millel on tohutu potentsiaal - leia sa mängijat, kes ei kuuluks oma riigi koondisesse - peab hetkel leidma motivatsiooni ning võitlema, nagu tegi seda eile St. Pauli.

    Siis kaoks ka selliste teemade vajadus.
    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

    #2
    Ennekõike tuletasid sa mulle Trappatoni meelde.Tema esinemine on kõige lähemHitlerile, mis ma olen kohanud ja see on suur kompliment.Mitte ,et ma mingi natsipartei pooldaja oleks ,aga Hitleri x-faktor oli vaieldamatu ja võimas.
    Aga meie FC Hollywood elab üle järjekordset kriisi -paistab ,et eelmine aasta sai võidetud kõik mis vaja ja enamus mehi mõtleb juba suve suursündmuse peael.Ja miks mitte -ma ei usu ,et yxki Bayerni koondislane koondisest välja kukub.Ülejäänud ässad aga peavad end tõestama pluss enil pole võitudest tingitud motivatsioonipuudust.Haledad on need vabandused ,selge see ,aga raske on mõista toimuvat.Salatikauss salatikausiks -see on sümboolne ,aga eks tegelikult on kõigi klubide ja eriti nende ,kes tahavad püsida suurklubide hulgas eesmärgiks just koht kolme hulgas ehl Meistrite Liiga.Need ,kes sinna ei saa jäävad majanuslikult kohe löögi alla - ere näide Herta eelmine aasta ja selle aasta müügid.Parem näide on KLautern,kelle Andreas Brehme on meeldivalt stabiilseks ja ilusat jalgpalli mängivaks teinud.
    Mida Bayerniga peale hakata?Ega midagi -se eon Bayerni lastehaigus ja seda põetakse iga hooaeg.Küll tulevad sõjaratsud Scholl,Jeremias,Elber ja toovad kastanid tulest.
    Või siis tulebki vaheaasta - Bayern jääb neljandaks.Eks näis - erinevalt Bundeliigast on nad UCLis endiselt tugevalt seisvad ja järelikult on veel variant see võistlus ära võita.Elame näeme!

    Kommentaar


      #3
      Ma ei ütle rohkem midagi kui et lootus kaob viimasena. Kuigi - nagu ma siin vahepeal olen juba märkinud - objektiivselt mõttes ei ole suurt midagi selle vastu, kui praktiliselt kõik võidetava võitnutel tuleks suurem või väiksem raputus, ehkki ma emotsionaalselt seda oma lemmikklubile ei sooviks.
      Kuigi Trappatoni sobib siia hästi, BVB Olympiastadionilt võiduga ei lahku, seda ei saa juhtuda ; aga ma ei välistaks et seda teeb mõni krõps nõrgema klassiga (eeldatavalt nõrgemaga) meeskond
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #4
        vaikselt hakkan vist suure lusikaga oma sõnu sööma.

        nädalavahetuse tulemusi kommenteerides: kui keegi ei taha meistriks tulla...

        aga lootus sureb viimasena: FCB ei pane sel aastal liiga kinni
        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

        Kommentaar


          #5
          Kuna minu (st selles kontekstis FCB) jaoks nö karta pole enam midagi, tahaks rõõmsal tujul juhtida tähelepanu tänases Bildis avaldet Max Merkeli analüüsile-prognoosile-lausendile, kes väänas natukene Sepp Herbergeri sõnu (ja veidikene minu arust tuletas meelde ka Linekeri surematut ütlust): Pall on ümmargune. Mäng kestab 90 minutit. Ja lõppude lõpuks saab Bayern taas meistriks. See on sama kindel kui see, et pall ümmargune on :P
          Eks siis ole näha, kas jääb Meli lootus siiski ellu või vastab tõele Merkeli prognoos

          BTW ega keegi ei oska soovitada, kust ma võiksin homme Tallinnas näha Schalke-FCB pokaalimängu?
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Bayerni nutumüür\'

            Pole midagi et ta kaodas , elab üle

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Bayerni nutumüür\'

              Originally posted by del piero


              Pole midagi et ta kaodas , elab üle

              sinu post on nagu kiri tühjas pudelis, mis jõuab 30-40 aasta pärast sihile. Sry OT.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Bayerni nutumüür\'

                Nuttu veel pole. Paneme Bayerni hooaja soojendusmängud siia:

                3 July : FC Rottach v Bayern (0-11)

                7 July: Unterföhring v Bayern (0-3)

                10 July: Landshut v Bayern (1-5)

                11 July: Union Berlin v Bayern (1-5)

                16 July: SV Ried (Austria) v Bayern (6.30 pm)

                19 July: TSV 1860 Munich v Bayern (8.15 pm, live on BR3 Bavarian TV)

                25 July: Manchester United v Bayern (2 pm local, in Chicago, live on DSF from 8.55 pm CET)

                27 July – 1 August 2004: Training camp in Bonn

                28 July: League Cup semi-final v winner of Bayer Leverkusen – Hansa Rostock (8.30 pm, live on ARD)

                30 July: Mini-tournament in Mönchengladbach with AS Monaco (8.30 pm, tickets only available from Borussia, live on DSF)

                2 August: Date of League Cup final

                3 August: SC Freiburg v Bayern (8 pm, live on DSF)

                7 August: 2004-5 Bundesliga season, matchday 1: Hamburg v Bayern (3.30 pm)

                8 August: TSV Kropp v Bayern (11.30 am)

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Bayerni nutumüür\'

                  Originally posted by Aramis


                  Nuttu veel pole. Paneme Bayerni hooaja soojendusmängud siia:

                  3 July : FC Rottach v Bayern (0-11)

                  7 July: Unterföhring v Bayern (0-3)

                  10 July: Landshut v Bayern (1-5)

                  11 July: Union Berlin v Bayern (1-5)

                  16 July: SV Ried (Austria) v Bayern (6.30 pm)

                  19 July: TSV 1860 Munich v Bayern (8.15 pm, live on BR3 Bavarian TV)

                  25 July: Manchester United v Bayern (2 pm local, in Chicago, live on DSF from 8.55 pm CET)

                  27 July – 1 August 2004: Training camp in Bonn

                  28 July: League Cup semi-final v winner of Bayer Leverkusen – Hansa Rostock (8.30 pm, live on ARD)

                  30 July: Mini-tournament in Mönchengladbach with AS Monaco (8.30 pm, tickets only available from Borussia, live on DSF)

                  2 August: Date of League Cup final

                  3 August: SC Freiburg v Bayern (8 pm, live on DSF)

                  7 August: 2004-5 Bundesliga season, matchday 1: Hamburg v Bayern (3.30 pm)

                  8 August: TSV Kropp v Bayern (11.30 am)

                  Igatahes Bayern sai derbi mängus \"lõvide\" käest sugedda. Pfilpsen vist oli värava autor pendlast.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Bayerni nutumüür\'

                    Mehmet Scholl on tagasi!

                    Panin siia Kickeri lingi, sest see on väärt jutt Mehmeti momendiseisust. minu üks lemmikmängijaid läbi aegade on oma võibolla viimase profihooaja eel suurepärases vormis ja tõesti üritan minagi end meelitada mõttega Scholli ja Deisleri koosmängust Bayerni ründava keskväljana. Kaks aastat tagasi juba tekkis see mõte, aga vastastikused vigastused pole andnud ühtegi võimalust, kus need mehed koos platsil oleks ja samal ajal kavigastustevabadena ja vormis.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Bayerni nutumüür\'

                      Felix on alati olnud fitnessi hull.Aga paistab et viimastel aastatel on ta aru saanud et jalgpallurid on inimesed ja ta on oma treeninguid muutnud \"kergemini seeditavaks\".Ennemuiste oli ainult aja küsimus, millal Felix juhentatava meeskonna mängijad hakkavad hädaldama.Aga ajad muutuvad.
                      Ja korrakem ikka futbolist Salou surematut tsitaati \"Magath ist der letzte
                      Diktator Europas\"
                      Kuigi valgevene El Presidente peaks minu andmetel viimane olema

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Bayerni nutumüür\'

                        Mis põhjusel Bastian Schweinsteiger pole CL\'i mängijate listis Bayerni eest?
                        Pole nagu kuulnud,et oleks klubi vahetanud või muu jama.

                        Midfielders
                        7 Mehmet Scholl 16.10.1970 GER
                        8 Torsten Frings 22.11.1976 GER
                        11 Zé Roberto 06.07.1974 BRA
                        13 Michael Ballack 26.09.1976 GER
                        16 Jens Jeremies 05.03.1974 GER
                        17 Thorsten Fink 29.10.1967 GER
                        20 Hasan Salihamidzic 01.01.1977 BHZ
                        23 Owen Hargreaves 20.01.1981 ENG
                        26 Sebastian Deisler 05.01.1980 GER

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Bayerni nutumüür\'

                          Algselt postitas Yazid


                          Mis põhjusel Bastian Schweinsteiger pole CL\'i mängijate listis Bayerni eest?
                          Pole nagu kuulnud,et oleks klubi vahetanud või muu jama.

                          Midfielders
                          7 Mehmet Scholl 16.10.1970 GER
                          8 Torsten Frings 22.11.1976 GER
                          11 Zé Roberto 06.07.1974 BRA
                          13 Michael Ballack 26.09.1976 GER
                          16 Jens Jeremies 05.03.1974 GER
                          17 Thorsten Fink 29.10.1967 GER
                          20 Hasan Salihamidzic 01.01.1977 BHZ
                          23 Owen Hargreaves 20.01.1981 ENG
                          26 Sebastian Deisler 05.01.1980 GER
                          Ma usun, et Schweinsteiger on UEFA-le antud B listis. Kus on mängijad, kes on sündinud peale 1.jaanuarit 1983. Ning B listi mängijad tohivad mängida. Inter rakendas seda tehnikat Martinsiga.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'FC Bayern München\'

                            Mod: muutsin teema pealkirja, vana oli end juba paar aastat ammendanud. Siinkohal pöördun eriti FCB fännide ja sõprade poole: nii nagu stuttgartlastel on oma teema, võib selle siin nimeliselt teie omaks kujundada. Kui soovite täiesti uut juturiba alustada, siis laske käia, kui soovite, et muudaksin lihtsalt selle teema pealkirja millekski sobivamaks, saatke kiri postkasti.

                            Ühtlasi ärgitan ka teiste klubide poolehoidjaid oma teemasid avama, et saaksite oma lemmikklubi/sümpaatse BLi satsi tegemistest informeerida.
                            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'FC Bayern München\'

                              Kuna ligi kolm nädalat pole keegi siin midagi postitanud, siis peaks seda tegema.
                              Saksamaal on mängitud praegu kolm vooru, ning Bayern asub 7 punktiga 5 kohal. Viimases voorus alistati kodus Arminia Bielefeld Roy Makaay 26 minuti väravast. Kuigi tulemus oli minimaalne, oldi siiski Arminiast tugevasti üle.

                              Meistrite Liiga Bayerni alagrupp:
                              C-GRUPP
                              Müncheni Bayern (Saksamaa)
                              Torino Juventus (Itaalia)
                              Amsterdam Ajax (Holland)
                              Tel Avivi Maccabi (Iisrael)
                              Kui ei teki mingeid komplikatsioone, peaks Bayern olemas suht-koht kindel edasipääseja. Kuid jalgapll on ümargune (nagu tõestati meile paar aastat tagasi, kus Bayern jäi oma alagruppis viimaseks). Mängud Bayerni jaoks algavad siis homme, ning Bayerni esimeseks vastaseks on Maccabi Tel Aviv. Mäng toimub võõrsil (kuigi ei tea, kas just Iisraeli pinnal)

                              Väike uudis veel:Roque Santa Cruz vigastas põlve ristsidemeid, ning peab palliplatsilt eemal olema kuus nädalat. Vigastuse sai Roque koondise eest mängides.

                              P.S. Olete tähele pannud, et Saksamaa jalgpalli all olevatesse teemadesse postitatakse vähe, kuid näiteks Itaalia ja Inglismaa jalgpalli omadesse kõvasti rohkem. Ma usun, et Saksamaa, ning Bayerni ja Stuttgarti fänne on rohkem kui üks-kaks. Nii et postitage julgemini.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X