320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Rohkem pole midagi lisada.
    Igatahes kutt tegi agarasti jõuksis trenni koos Unitedi noortega ja tundus väga heas füüsilises konditsioonis. Ma loodan, et ta saaks endale mingi klubi kus saaks põhis täishooaja möllata.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Igatahes kutt tegi agarasti jõuksis trenni koos Unitedi noortega ja tundus väga heas füüsilises konditsioonis. Ma loodan, et ta saaks endale mingi klubi kus saaks põhis täishooaja möllata.
      Füüsiliselt on ta alati väga heas vormis olnud aga loodetavasti saab oma peas ka asjad korda ning leiab uue klubi.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Igatahes kutt tegi agarasti jõuksis trenni koos Unitedi noortega ja tundus väga heas füüsilises konditsioonis. Ma loodan, et ta saaks endale mingi klubi kus saaks põhis täishooaja möllata.
        PSG ja BENFICA on kaks klubi kellest on väga palju räägitud

        Kommentaar


          Kui Sanches tuli, lootsin temast meie tulevast suuperstaari. Tegelikkus aga risti vastupidine. Bayernis tal kohta ilmselgelt pole ja sama seis ootaks ees PSG ridades. Benfica oleks väga õige koht, kus end uuesti jalkakaardile mängida.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Ma küll ei usu, et tal PSG ridades kohta ei oleks, sest kasutati mitmetes mängudes Dani Alvest, Marquinhost kui ka Julian Draxlerit keskväljal mitte ükski pole neist puhas poolik seega Sanches oleks kindel alustaja keskväljal lisaks treener on Thomas Tuchel kes erinevalt Kovacist vägagi usaldab noori mängijaid, aga Jah Benfica oleks palju turvalisem

            Kommentaar


              Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
              Ma küll ei usu, et tal PSG ridades kohta ei oleks, sest kasutati mitmetes mängudes Dani Alvest, Marquinhost kui ka Julian Draxlerit keskväljal mitte ükski pole neist puhas poolik seega Sanches oleks kindel alustaja keskväljal lisaks treener on Thomas Tuchel kes erinevalt Kovacist vägagi usaldab noori mängijaid, aga Jah Benfica oleks palju turvalisem
              Siin sa teed küll Kovacile liiga, Kovac tõi Renato uuesti kaardile tagasi peale fiaskot mille korraldasid Paul Clement ja Carlos Carvalhal. Kas Kovac on süüdi, et Renato pole suutnud endiselt keelt selgeks saada? Kas Kovac on süüdi, et Renato treeningutel ei pingutanud piisavalt (Swansea) ja ainult vingub (Kimmichi sõnul suurim vinguja meeskonnas, kord on külm või siis jälle ei mõista, et miks saab sõimata kui liiga toorelt kaaslastele kossi lendab trennis)? Keegi ei kahtle tema andekuses aga Renato saab ainult ennast süüdistada. Osaliselt lasub süü muidugi ka Bayerni juhtkonnal, kes niigi ülerahvastatud keskväljale ta tõid ja siis kuskile vihmasesse Inglismaale saatsid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                PSG ja BENFICA on kaks klubi kellest on väga palju räägitud
                Ma natuke kahtlen, kas ta Benficasse tuleb. Lage oli Carvalhali abitreener ja ma saan aru, et Carvalhaliga liiga hästi nad läbi ei saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Siin sa teed küll Kovacile liiga, Kovac tõi Renato uuesti kaardile tagasi peale fiaskot mille korraldasid Paul Clement ja Carlos Carvalhal. Kas Kovac on süüdi, et Renato pole suutnud endiselt keelt selgeks saada? Kas Kovac on süüdi, et Renato treeningutel ei pingutanud piisavalt (Swansea) ja ainult vingub (Kimmichi sõnul suurim vinguja meeskonnas, kord on külm või siis jälle ei mõista, et miks saab sõimata kui liiga toorelt kaaslastele kossi lendab trennis)? Keegi ei kahtle tema andekuses aga Renato saab ainult ennast süüdistada. Osaliselt lasub süü muidugi ka Bayerni juhtkonnal, kes niigi ülerahvastatud keskväljale ta tõid ja siis kuskile vihmasesse Inglismaale saatsid.
                  Okei jah ilmselt ma tegin natukene liiga palju liiga Kovacile oleks jah Renato rohkem tahtnud ja pingutanud oleks ta võib-olla hooaja lõpuni samamoodi mänguaega saanud nagu ta sai alguses. Ma lihtsalt hooaja lõppus imestasin miks Kovac eelistas keskväljale paremkaitsjat Rafinhat Renato Sanchese ees, aga natukene hiljem sain aru, et asi on suhtumises mitte mänguoskustes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                    Okei jah ilmselt ma tegin natukene liiga palju liiga Kovacile oleks jah Renato rohkem tahtnud ja pingutanud oleks ta võib-olla hooaja lõpuni samamoodi mänguaega saanud nagu ta sai alguses. Ma lihtsalt hooaja lõppus imestasin miks Kovac eelistas keskväljale paremkaitsjat Rafinhat Renato Sanchese ees, aga natukene hiljem sain aru, et asi on suhtumises mitte mänguoskustes.
                    Viimastes voorudes ta juba selgelt ka vääris platsile rohkem pääsemist aga siis tuli juba arvestada teiste teguritega: 1-2 korda eelistati Rafinhat taktikalistel põhjustel, Martineze ootamatu teine noorus ja 2 vahetust läks tihti Robberyle, sest legendid oli tarvis väärikalt minema saata. Puhtalt mänguliselt tegi Renato sammu edasi kevadel: oli distsiplineeritum ja ei jooksnud enam 2-3 mängija vahele end kinni.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Vähene tegutsemine ostude osas on murettekitav.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Bayern on soetanud Uus-Meremaad väljapaistvalt U20 MM-IL esindanud playmakeri Sarpreet Singhi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Vähene tegutsemine ostude osas on murettekitav.
                            kas see väline vähene tegutsemine mitte ei olegi "bayern-way"? mu meelest on enamus transfereid tulnud, kui luuavarrest
                            .
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Vähene tegutsemine ostude osas on murettekitav.
                              Vahelduseks lastakse teistel (loe: Dortmundil) teha oma ostud ära ning seejärel vaadatakse, mis üle jääb.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                                kas see väline vähene tegutsemine mitte ei olegi "bayern-way"? mu meelest on enamus transfereid tulnud, kui luuavarrest
                                .
                                Ma mõtlengi, et luuavars võiks ikka paukuda aegajalt 😁
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X