320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli vahva niikaua kuniks oli. Eks järgmine aasta proovib jälle. Veidi palju oligi loota sellest aastast.

    Kommentaar


      Respect Liverpoolile! Klopp on taktikaliselt lihtsalt peajagu Kovacist üle!

      Kommentaar


        Kurb. No Müller, no party.
        Kovac väärib uut lepingut ja las toob nüüd meeskonda ka sobivad mängijad.
        Parem meeskond võitis ja õnneks ei korraldanud kohtunikud ka suurt draamat.
        Edu Liverpoolile ja järgmine aasta siis jälle.

        Kommentaar


          Parem äär korda vaja kiirelt saada.
          Kovac'i kohta ei oska seisukohta võtta, kuna pole see hooaeg kõiki mänge nii kullipilguga vaadanud.
          Aga vat särts on puudu. See särts, mis oli 2012. See särts, mis oli ka ennem seda ja mis oli ka peale seda hooaega. See magic touch. Seda ei paista kusagilt hetkel.
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Pole küsimustki. Parem võistkond läks edasi.

            Samas Kovaci'le kohe vett peale ei tõmbaks. Mängust jäid eemale Müller, Tolisso, Kimmich, Robben.
            Muidugi ka mitu meest mängisid selgelt kehva partii. Rafinha puhul ei üllata - mehe firmamärk on Bayerni CL lootustele s*tuda. Samas oli ka James ikka ulmeline käkerdis. Mitu pallipuudet tal enne vaja teha oli kui suutis palli edasi vastase värava poole liigutada?!? Mõni ime et ZZ teda ei taha. Muidugi ka Martinez ei püsinud tempos.

            Eeldaks, et suvel tuleb meeskonnas korralik uuenduskuur. Frank ja Arjen lähevad kindlasti. Jamesi kohal küsimärgid.
            Olgem ausad, jõudu on juurde vaja ja korralikult.

            Kommentaar


              Pigem no Kimmich no party.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Eelmine mäng oli Kimmich, kuid party puudus, seekord teda polnud ja ma ütleks, et mängu pilt ikka sama. Ma ei tea, kes vastutuse võtab. Kui igat meest eraldi võtta, siis juskui peaks taset olema, lähiminevikus on ju ka häid mänge mängitud, kuid ma siiski arvan, et viga on siiski suhteliselt keskpärases treeneritöös. Meeskond väljakul peaks ju elluviima mingisugust treeneri visooni ehk mänguplaani, kui selline oli mänguplaan no siis tule taevas appi - ok panid ühe korra puusse ja vastased olid paremad, aga ka teine mäng oli täpselt sama tatsumine...kogu üldpilt s.h rünnakuplaanid oli äärmiselt ideetud ning paraku pole ka meeskonnas ühtegi sellist individuaalse meistrlikkusega ja liidritüüpi mängijat, kes võiks asja ära otsustada - jällegi nimed paberil on ju kõvad, aga nimi ei mängi - mees mängib ja treener peab looma tingimused, et iga mees saaks nii individuaalselt kui ka meeskonnana maksimaalsele tasemele arenetud. Ma ei taha uskuda, et see ongi nende meeste maksimum, pigem ikka mängiti alla enda võimete ning hetke vorm lihtsalt kogu meeskonnana ongi selline keskpärane.

                Alguses ma andsin Kovacile aega ja ei tahtnud väga kritiseerida. Hetkel tundub ta minu silmis olema üsna vaimuvaene tüüp, vaadates kasvõi mõnda bundesliga mängu, siis ei torka ka seal midagi erilist silma. Kaitse puterdab, keskväli on nii-ja-naa, rünnaku osas ei taha üldse rääkida (ei pea viimaseid liiga mänge silmas). Kaotusseisu jäädes puudub plaan B ja/või C või kui need ongi olemas siis on need väga sarnased väga kahvatule plaan A-le.

                Jälle tuleb mängu Jupp, aga pole midagi teha, sest tema ajal oli mängupildis ikkagi mingi idee, loomingulisus, alati ei tulnud võit, kuid iga mees mängis südamega ja teadis, mida talt oodatakse. Tegelikult võib sama ka Pepi aja kohta öelda - kas ta meeldib või ei, aga mängupilt tervikuna oli hea, ning ka asjakaugele kõrvaltvaatajale oli arusaadav, mis eesmärgil need vennad seal väljakul jooksevad.

                Hetkel mina aru ei saa, mida loodeti eile saavutada, kui tuldi teist korda järjest Liverpooli vastu sama asja tegema - eile võitis parim, selles pole kahtlust, aga mis kuidagi üldse pähe ei mahu on see, et kahe mängu kokkuvõttes suutis Bayern ise ainult paar sellist poolkõva olukorda tekitada, ühtegi sellist usutavat 100% võimalust ma vähemalt küll ei näinud. See eilne värav....nojah..

                Jah, eks viriseda võib ja mina ei pretenteerigi oma hetke arvamusega mingile absoluudsele tõele, räägin lihtsalt sellest, kuidas asi minule tundub ja hetkel on seis üsna lootusetu. Kahjuks ei oska ma ka midagi välja pakkuda. Salamisi lootsin, et Bayern proovib ise ZZ meeskonda tuua, aga see lootus purunes ning hetkel ma ei oskagi isegi mõelda, kes on see mees, kes treenerina suudaks olukorda parandada - mõtlen seda, et kes sinna ka sobiks. Carlo on ju hea treener, aga ei sobinud lihtsalt kuidagi Bayerni. Mourinho? Või toogu Pep tagasi

                Selge, eks meeskond tervikuna vajab samuti muudatusi ja noorendamist, kuid ka n.ö seda verevahetust juhtima oleks vaja ennem etteotsa saada korralik treener.

                Kommentaar


                  Tahtsin põhimõtteliselt sama asja kirjutada, mis v1per. See kahe mängu kokkuvõttev skoor on isegi liiga ilus. Me oleks pidanud Anfieldil ka paar tükki välja korjama, aga saime sealt hästi tulema. Kui kodus ikka ei suuda vastase väravale mitte mingit ohtu luua ja kahe mängu peale saadakse 2(?) lööki raami, siis on asi ikka väga hapu. Meie keskväli oli juba esimeses mängus hädas, aga kuna välja ei võetud, siis prooviti uuesti. Liverpooli press oli taaskord liiga palju meie jaoks, sest keegi ei suuda isegi markeerija pealt maha keerata. Kiiruste vahe oli ikka korralik ja keskvälja kontrolli alla ei saanudki ning sealt kõik hädad algasid.
                  Üldiselt identiteet puudub meeskonnal, ei suuda ka mina aru saada, mis meie eesmärk seal platsil on. Ei suuda seedida sellist asja absoluutselt.

                  x Kovac ei ole piisavalt hea treener, et Bayernit juhendada. Saadaksin suurima heameelega suvel minema.
                  x Mourinho unusta(ge) kohe ära, ma konkreetselt keelduksin Bayerni mänge vaatamast, kui me sellise torbiku pukki tooksime.
                  x Renato Sanchesele rohkem mänguaega

                  Kommentaar


                    Lootsin, et hommik on õhtust targem aga sittagi. Kahe mängu kokkuvõtteks pmst 0 väravat ja mingi poolik olukord, well done! Kovac ei ole suutnud ainsatki mängu võita vähegi võrdväärsema vastase vastu, Ajaxi vastu 2 viiki ja Dortmundilt saime tappa. Nüüd mindi kodus Liverpoolile perse ees, ilma igasuguse ideeta vastu. Mis vahet sel on milliseid mängijaid me kokku kühveldame, Messi, Jeesus Kristus või mingid Jaapani poisid kuskilt juutuubist, kui peatreener on täielik impotent.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
                      Lootsin, et hommik on õhtust targem aga sittagi. Kahe mängu kokkuvõtteks pmst 0 väravat ja mingi poolik olukord, well done! Kovac ei ole suutnud ainsatki mängu võita vähegi võrdväärsema vastase vastu, Ajaxi vastu 2 viiki ja Dortmundilt saime tappa. Nüüd mindi kodus Liverpoolile perse ees, ilma igasuguse ideeta vastu. Mis vahet sel on milliseid mängijaid me kokku kühveldame, Messi, Jeesus Kristus või mingid Jaapani poisid kuskilt juutuubist, kui peatreener on täielik impotent.
                      Mine tee ise paremini siis, Toivo

                      Kommentaar


                        Kimmichi ja Rafinha vahe on liiga suur. Aga kokkuvõttes nõus eeskõnelejaiga. Niko on sümpaatne vend aga kaugelt mitte (veel) Bayerni tasemel. Laske tal kevadel minna ja makske Pepile miljard nädalas ja toige die beste tagasi...
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Selgus, et ei olegi lihtne Bundesligat võita ja CL-s poolfinaali pääseda. Aga see selleks.

                          Tähtsamate uudiste juurde, siis Goretzka saadeti väljakule eile Bundesliga särgis (varrukal on Qatar airways logo mitte pallike tähekestega).

                          Peata olek realiseerub ka pisiasjades.

                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Lewa vist jätkuvalt pole asjalik playoffides olnud?

                            Vähemalt varem siin Bayerni mehed rääkinud ise sellest..
                            ..ja nii ongi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Tähtsamate uudiste juurde, siis Goretzka saadeti väljakule eile Bundesliga särgis (varrukal on Qatar airways logo mitte pallike tähekestega).
                              seletab miks teist poolaega mindi palli veeretama nagu mängitaks Nürnbergiga.

                              Kommentaar


                                Mõne üksiku koha peal hakkas teil tegelikult täitsa hästi minema, saite pisut isegi palli veeretada ja midagigi üritada. Aga mis teha, üks on ikkagi praegusel ajahetkel absoluutsesse eliiti kuuluv tiim ning teine pigem vanade peerude sats, kellest suur hulk on past his prime.

                                Sellegipoolest oli vägev mäng ja eks ole näha, mida Bayern suvel teeb. Selge on see, et praeguste meestega Bundesligast enamat ei võideta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X