320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korra võib ka Bayern endale kaotuse lubada.

    Prooviti siis ise 2-0 juhtima minna. See pole vist parim plaan tundub.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Oeh... No pigem praegu kui Meistrite Liiga ajal selline mäng. Tujutu kangutamine jalad sirgelt ja vaimselt ka üsna läbi, miks muidu tuimalt tsenderdusi mängida kui oli juba pikalt näha, et sealt midagi ei tule. Pikaleveninud eelmise hooaja tulem, mida ikka ennustatud on, et x hetkel hakkab see mõjuma. Hea meel tegelikult Gladbachi üle, 2 maailmameistri juhtimisel võideldi ja saadi teenitud võit. Kõige rohkem kangutas Sane, kes mingil veidral moel jäi ka pea ainsana positiivsena sellest mängust meelde, kuna teistel eriti nagu tahtmist ei olnud. Kuigi hiljuti väideti et uusi täiendusi talvel vaja pole, siis selle ja eelmise mängu põhjal on vähemalt kaitses arendamisruumi küll ja veel...
      http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

      Kommentaar


        Algselt postitas keitsik Vaata postitust
        Noo ikka oli kül
        Vähe ajaloos kinni?
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Brick Vaata postitust
          Mõistatamatu on minu jaoks veel see, et miks istub tuimalt pingil meeskonna parim kaitsemängija Hernandez.
          Vat see on ka minu jaoks üsna arusaamatu, eriti vaadates Alaba esitusi viimastes mängudes.

          Kommentaar


            Maeitea, mulle Sane just üldse ei meeldinud see mäng. Isetses palju ja söötis ainult siis, kui ise ei saanud midagi teha. Ei ole ikka meeskonda sulandunud. Hernandez võiks alustada, aga keskkaitsjatega on probleeme ikka. Süle, kes on muidu sümpaatne väga, kärises eile ikka mitu korda. Kõrge kaitseliini probleemid, aga siis oleks vaja kedagi kiiremat. Kimmich oli ikka väga hea, Lewa nähtamatu terve teine poolaeg.
            Mia san mia

            Kommentaar


              Algselt postitas Brick Vaata postitust


              Õnneks on meil siin analüütiku näol võtta telekavaataja, kes teab et Bayern jätkab ikka liiga liidrina ka homme peale Leipzig vs Dortmund mängu ning liiga võit kokkuvõttes ohus ei ole
              Analüütikud Bayerni fännide pisaraid ei usu.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Analüütikud Bayerni fännide pisaraid ei usu.

                Kommentaar


                  Mõneti üllatavalt kirjutab Sport1, et Brazzo (Hasan Salihamidžić) ei plaani aktiveerida Tiago Dantase laenulepingus olevat klauslit ja teda €7.5 millioni eest päriseks osta. Miks see on üllatav? Esiteks mind on väga lihtne üllatada (milline üllatav avaldus) ja teiseks alles mõned kuud tagasi kirjutasid Sport1 ja Münchener Abendzeitung, et Dantas oli Hansi poolt tungivalt nõutud üleminek, keda ta oli juba mitu aastat jälginud. Aga mida see tegelikult tähendab? Kas Hansi ja Brazzo nägemus on tõesti nii erinev? Kas midagi jäetakse rääkimata? Kas üldse tasub neid väiteid tõsiselt võtta?

                  Ise olen Dantast näinud korra-kaks mängimas ja suurepärasele algusele järgnesid üsna keskpärased esitused aga Hansi eelistas just teda esindusmeeskonna pingile (kohe kui võimalus avanes), mitte Angelo Stillerit, keda paljud peavad viimaste aastate kõige andekamaks oma kasvandikuks. Tehniliselt on kindlasti tegemist mängijaga, kellel on potentsiaali kamaluga aga vähemalt hetkel tundub, et ta Bayerni plaanidesse ei kuulu, sõltumata treeneri soovidest.

                  Kommentaar


                    See, et Dantas on Hansi silmarõõmuks on selge. Flick olevat ta avastanud juba üle 6 aasta tagasi ühel noorteturniiril Portugalis kui ta veel DFBs töötas. Tänasel pressikal leidis Flick ise koha, kus Costat ja Dantast kaitsta kuna nad saavat tema meelest ebaõiglaselt kriitikat. Võiks juba vaikselt aru saada, et Costa on lootusetu juhtum ning Dantase osas pole ma veel näinud, et kuskilt ta teenimatult tuld oleks saanud. Kui Dantas on 20-aastasena endiselt meeter 70 pikk ning kaalub keskvälja mängijana 58 kilo, siis võiks ju küsida, et kas meestejalgpalliks on see piisav. Eriti veel kui Stiller nüüd Bayernis perspektiivi ei näe ning suvel Hoffenheimi läheb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Brick Vaata postitust
                      See, et Dantas on Hansi silmarõõmuks on selge. Flick olevat ta avastanud juba üle 6 aasta tagasi ühel noorteturniiril Portugalis kui ta veel DFBs töötas. Tänasel pressikal leidis Flick ise koha, kus Costat ja Dantast kaitsta kuna nad saavat tema meelest ebaõiglaselt kriitikat. Võiks juba vaikselt aru saada, et Costa on lootusetu juhtum ning Dantase osas pole ma veel näinud, et kuskilt ta teenimatult tuld oleks saanud. Kui Dantas on 20-aastasena endiselt meeter 70 pikk ning kaalub keskvälja mängijana 58 kilo, siis võiks ju küsida, et kas meestejalgpalliks on see piisav. Eriti veel kui Stiller nüüd Bayernis perspektiivi ei näe ning suvel Hoffenheimi läheb.
                      Ta olla jah teda kuskil koolitusel märganud ja sellest alates tema treeneriga ühenduses olnud.
                      Ma kehakaalu pärast väga ei muretse, sest Goretzka suutis ka aastaga liha luudele kasvatada ja ega Thiagogi oma gabariitidelt väga võimas pole. Costat kaitses ta ka kohe peale mängu, mis oli kummaline aga ju mõistis juba siis, et sellise esituse pealt tuleb seda kriitikat hulgim. Ainukene, kes sai nimeliselt noomida oli Alaba, kui ma nüüd õigesti mäletan. Stilleri kaotamine jätab küll üsna mõru maitse suhu aga In Our Board We Trust.

                      Kommentaar


                        Täna!

                        Kommentaar


                          Coman, Choupo-Moting ja Goretzka täna ei mängi aga Gnabry on tagasi.
                          Vorm on täna selline lapsik, sest selle särgi müügist saadud tulu saab SOS Children's Villages.

                          Kommentaar


                            Müller tipus?



                            1:0 Gnabry (Müller)

                            Löime sulust esimese ära peale väravavahi puterdamist aga meie õnneks ja Kieli õnnetuseks pole karika nii varases staadiumis veel VAR kasutusel ning kohtunik ei märganud.

                            1:1 Fin Bartels (Dehm J.)

                            Kui ise ei löö, siis lüüakse sulle...
                            Kuigi platsil on meie kõige kiiremad kaitsjad, siis kokkumäng jättis vähese praktika tõttu soovida.

                            2:1 Sane karistuslöök.

                            2:2 Wahl H. (van den Bergh J.) 90+5 minutil... mul hangus ülekanne enne seda kahjuks ära. Olla olnud õnnelik rikošett õlast ja ilmselt mängu viimastel sekunditel. See tähendab, et täna näeme rohkem jalgpalli, Hansi minuga ei nõustu aga ma olen rahul (kuulsad viimased sõnad).

                            Roca penalti võttis väravavaht ära ja Kiel läks edasi. Enda süü, et I poolaeg mängu kotti ei pandud.

                            Kurgedele muidugi palju õnne!

                            Kommentaar


                              Kõva.
                              Kielile kamaluga respekti.

                              Päris korralik penaltiseeria.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                aus pidu täna kielis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X