320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Nils Petersen on endiselt efektiivne super-sub, sekundid-kaks platsil ja värav esimese puutega. Lund langes mõlema värava latilt aga Bayern pani oma ülekaalu lõpuks maksma. Siiski usun, et kasutaja ericbana oleks oma meeskonna esitusega rahule jäänud. Alphonsolt üsna õnnetu mäng: esmalt kinkis arusaamatu nurgalöögi ja siis ei märganud sama nurgalöögi ajal Peterseni jooksu. Nooruke kanadalane on kiire, kohe väga-väga kiire, teeb rünnakul häid jookse aga kaitses on veel palju, oi-oi kui palju õppida, sest positsioneerimine jätab tihti soovida.

      MOTM: T. Müller (1 värav, 1 resultatiivne sööt) napilt F. Mülleri (9 tõrjet) ees.



      Bayerni "häda" on hetkel mitte toimiv meeskondlik press, mille tulemusena saavad vastased palle liiga lihtsalt liinide taha riputada. Eks see ole osaliselt põhjustatud kindlasti ka kurnatusest aga ansamblist langevad liiga tihti välja just ääreründajad (Gnabry, Costa ja Sane), mis omakorda paneb äärekaitsjatele suure koormuse, millest tingituna nad ei jõua enam piisavalt rünnakule panustada ning see sunnib Lewandowski-Müller duot sügavamale keskväljale langema, jättes ette tühimiku, kui Coman ja/või Sane peaksidki lõpuks vastaste kaitsest läbi purjetama.

      Kommentaar


        See meeskondliku pressi teema on väga huvitav. Mulle paistab just, et keskkaitsjad ei saa siukse kõrge pressiga hakkama. Viimases mängus pandi nende ette kaitsvalt Goretzka mängima ja see juba töötas. Vaatame, kas Flick kasutab seda veel.
        Mia san mia

        Kommentaar


          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          See meeskondliku pressi teema on väga huvitav. Mulle paistab just, et keskkaitsjad ei saa siukse kõrge pressiga hakkama. Viimases mängus pandi nende ette kaitsvalt Goretzka mängima ja see juba töötas. Vaatame, kas Flick kasutab seda veel.
          Minu hinnangul pole keskkaitsjate kehvad esitused põhjus, vaid tagajärg ja olen olnud alates kevadest Alaba-Boateng paari suhtes üsna kriitiline (õhus nõrgad, suhteliselt aeglased ja kohati liiga "pehmed") aga võin ka eksida muidugi.

          Freiburgi vastu tundus esimese hooga ekslikult, et alustasime 4-3-3 asetuses, mida Flick on ka varasemalt kasutanud/katsetanud korra/kolm aga ainult näiliselt, sest Hansi jäi truuks oma 4-2-3-1 plaanile. Mis mind eksiteele viis oli just Mülleri positsioon ning liikumised aga selle tingis juba algusest mitte toimiv Gnabry-Pavard äär, kus Müller pidi sügavamale langema, äärele nihkuma ja emmast-kummast tekkinud tühimikku täitma. Õnneks on aastatega selgeks saanud, et enne järelduste tegemist tuleb esimest veerand tundi kannatlikult kullipilgul jälgida, sest baas-asetusest saab kõige parema ülevaate, siis kui ise hakkame palliga oma värava alt tulema, sest moodsad taktikad on üha enam orgaanilised (palliga üks/pallita teine, kaitses üks/rünnakul teine jne.).

          Ma pole kindel kas Goretzka roll oli olla kaitsvama suunitlusega, pigem mitte, sest Kimmich-Goretzka paar jagab tihti rolle sõltuvalt mängu käigust aga reeglina on kilbiks kaitsjate ees just Kimmich. Samas on Joshuale omane teha kõrget pressi, et pall kiiresti tagasi võita vastaste kolmandikul (või neljandikul sõltuvalt koolkonnast) aga kuna ääred ei toiminud, siis mängiti temas mõõda ja nii ta jäigi kõrgemale, kui Goretzka, kes siis tema algse rolli enda kanda võttis (sellele paarile omane dünaamika). Oleme seda ka varem näinud episoodiliselt teistes mängudes aga mitte nii selgelt, eks see võiski jätta mulje, et Mr Versatile on Goretzkaga rollid vahetanud. Heatmapi vaadates näeme, et positsioonid suuresti kattusid ka selles mängus nagu kombeks aga rollide üle võimegi vast arutama jääda, sest selleks on heatmap kehv tööriist.

          Päeva lõpuks polegi tähtis, et kummal meist on õigus või mitte ja jalgpallis nagu elus polegi kõik alati mustvalge. Lihtsalt hea meel kui rohkem kasutajaid oma arvamust/nägemust siin teemas avaldavad, seega jaga ka tulevikus julgelt oma tähelepanekuid ning kiida takka või laida maha minu jauramised.

          Kommentaar


            Ma Alaba-Boateng kriitikaga olen suhteliselt nõus. Kimmich/Goretzka osas nad muidugi vahetavad pikalt, aga tundub, et Kimmichil on suht vabad käed antud - lippa kus tahad poiss.

            Minu lemmikliin oleks kaitses ääres pavard/davies ühel pool ja hernandez/sarr teisel pool, ningsüle ja boateng keskel (eriti arvestades, et alabal on minek). Mis kaitseliini sa tahaks näha?
            Mia san mia

            Kommentaar


              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              Ma Alaba-Boateng kriitikaga olen suhteliselt nõus. Kimmich/Goretzka osas nad muidugi vahetavad pikalt, aga tundub, et Kimmichil on suht vabad käed antud - lippa kus tahad poiss.

              Minu lemmikliin oleks kaitses ääres pavard/davies ühel pool ja hernandez/sarr teisel pool, ningsüle ja boateng keskel (eriti arvestades, et alabal on minek). Mis kaitseliini sa tahaks näha?
              Hea küsimus aga hommikul trammis jäin mõtlema, et kas lähtume hetkevormist või sellest milleks nad võimelised on olnud, kes oleksid ääreründajad ning kelle vastu mäng toimuks. Hetkel meeldiks mulle Davies-Lucas-Süle-Kimmich. Kimmichi toomine oleks siis suuresti tingitud Sarri/Pavardi kahvatust vormist aga jätaks keskväljale tühimiku, mida vähemalt praegu Martinez/Roca/Tolisso täita ei suuda. Kui Pavard mängiks nii nagu eelmisel hooajal, siis töötaks ka Davies-Lucas-Süle-Pavard. Kui Coman mingil põhjusel peaks eemale jääma ja äärtel alustavad Gnabry/Sane/Costa, siis eelistaksin Alaba-Lucas-Süle-Pavard või Lucas-Alaba-Süle-Pavard liini. Lihtne küsimus aga keeruline kindla veendumusega vastata ja kui kellegil on teine nägemus, siis vastu ei hakka ma vaidlema.

              Kommentaar


                Mulle Hernandez meeldib ääres palju rohkem kui keskel. Aga muidugi, oleneb vastasest väga palju ja muudest liinidest ka. Mulle Kimmich meeldib ikka kaitseliini ees rohkem ka.
                Mia san mia

                Kommentaar


                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  Mulle Hernandez meeldib ääres palju rohkem kui keskel. Aga muidugi, oleneb vastasest väga palju ja muudest liinidest ka. Mulle Kimmich meeldib ikka kaitseliini ees rohkem ka.
                  Mhmh, täiesti mõistetav. Mulle sümpatiseerib Lucas keskkaitses, sest meil pole juba ammu olnud korralikku kamikaze-kaitsjat, kes vajadusel mängib räpaselt ja suudab vastaseid marru ajada. Kui enda meeskonnas on selline, siis on vahva/lõbus aga kui vastastel, siis on tegemist ilge peletise ja/või kaabakaga.

                  Kommentaar


                    Salvestame kasutaja Martini poolt Leedsi teemas jagatud graafika ka siia.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kuuldavasti on Bayern kriisis ja fännide sõnul on rasked ajad. Mõtlesin, et vaatan siis 1. ringi järgset tabelit kah...

                        2. koha ees 4 punkti, 3. koha ees 7 punkti.

                        Võimas enesepettus 😁
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          MOTM: Lucas*

                          Jõudis igale poole, lõhkus vastaste mängu/rütmi, riputas häid palle kasti ja vajadusel toetas äärel Comani.

                          *Tema esituse võtab hästi kokku varem kirjutatu; Kui enda meeskonnas on selline, siis on vahva/lõbus aga kui vastastel, siis on tegemist ilge peletise ja/või kaabakaga.

                          I poolaeg oli korralik, pall liikus kenasti, mängijad olid näljased, löögile saadi vabalt, press töötas ja Augsburg oli tõsises hädas. Tehti 12 lööki Augsburgi 0 vastu. Üllatuslikult suudeti ainult penaltist skoorida.

                          II poolaeg muutus kõik kaootiliseks. Voolavus oli kadunud ja Augsburg sai episoodiliselt võimalusi ning Pavard kinkis vastastele penalti, mis õnneks vastu posti raksatas. Tehti 1 lööki Augsburgi 9 vastu. Lewa vahetati 67` välja, sest teda vaevavad pisivigastused ja ei soovitud riske võtta. Juba enne mängu olevat poolakas lubanud märku anda, kui vahetust soovib ja seda ta ka tegi.

                          3 punkti tabelis ja Neuer jõudis Kahniga samale pulgale (196 nullimängu liigas).

                          Kommentaar


                            LewanGOALski - ThomASSIST duo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kuuldavasti on Bayern kriisis ja fännide sõnul on rasked ajad. Mõtlesin, et vaatan siis 1. ringi järgset tabelit kah...

                              2. koha ees 4 punkti, 3. koha ees 7 punkti.

                              Võimas enesepettus ��
                              Kriisiks on seda muidugi palju nimetada aga on näha, et mehed on kurnatud, uued tulijad pole kohanenud ja mäng pole enam sujuv. Samad hädad kummitavad hetkel ka MuruPallimänge ja Mesilasi.

                              Kommentaar


                                Esimese ja teise pooldaja vahe oli tõesti päris suur. Hansi tegi demotivatsioonikõne poolajal? Liiga huvides.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X