320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, kus on õiglus , miks chiellinile penaltit ei antud?! miks mandzukic kohe punast ei nsaanud? ah?! itaalias ju ometigi mängiti, miks miks miks miks ?!
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Kas Neuer on jumal või?


      mina soovin küll teid näha barca või dortmundi vastu, siis on kas ühes potis 2 ebameeldivat klubi üksteist knockoutimas või mesimagusad derbid.

      realiga alles mängisite.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Huvitav, mida see "penalt" muutnud oleks.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Täna oli Bayerni teine värav samuti sulust. Ma just mängisin Fifa 13-s sama olukorda mitu korda ja alati vilistati ära. Milles probleem?

          Aga üldiselt. Kaks ideaalset mängu 180+ minutiga ei tekkinud kordagi tunnet, et Juve võiks sellest paarist edasi minna. Täna samuti kindel esitus. Täpselt selline, mida 2-0 eduseisus olevalt meeskonnalt võiks oodata. Samas erinevalt Arsenali mängust ära ei vajutud ja hoiti kõik kontrolli all. Uskumatu oli muidugi see, et see itaalia kloun (Chellini vms) kumbaski mängus kollast ei saanud. Igasse olukorda oksad laiali sisse ja pidevalt küünarnukiga näkku. Daiv oli muidugi esmaklassiline.

          Robben, tra, sööda!

          Kommentaar


            Seni, kuni Robben söötma ei õpi, mina loodan teda võimalikult vähe väljakul näha teisi segamas.
            Muidugi rabeles korralikult ja tehnilisest küljest ka hea mäng, aga kui meeskonnamängus ei sööda vaid tahad alati ise panna (kuigi enam ei oska nigu), tekib palju küsimusi.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Tegelikult ju ei olnud palju puudu, et Robben oleks selle esimese ise löönud aga lõi posti, siis veel see võimalus kus Buffon tõrjus, vot selliste kohtade pealt tulebki lüüa mitte sealt kastinurgast vopsti taevasse... Aga muidu super, Juventus ei suutnud omas kodus ka meie kaitset lahti muukida pm. Tulgu vastaseks kes tuleb, nõrka vastast me ei saa, see on kindel.

              Mandzukicile siis kaks kollast mittemillegi eest, kahe mänguga. Gomez saab võimaluse.

              Kommentaar


                http://rutube.ru/video/d59b8bee8d579...53c4a78fc22d0/ Teine värav sulg? Kas ma olen pime w?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Täna oli Bayerni teine värav samuti sulust. Ma just mängisin Fifa 13-s sama olukorda mitu korda ja alati vilistati ära. Milles probleem?
                  See?

                  No ei ole ju mingi nurga pealt sulg. Aga noh, ehk oli see sarkasm ühe teise foorumlase suunas, kes hiljuti suluseisu põhjendas FIFA13-ga. Kui see aga kõik tõsi on, siis tekib mul küll FIFA13 koha pealt küsimusi.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    jep. teadagi kellele see suunatud oli. tegelt fifa 13 hea mäng.

                    Kommentaar


                      lol see fifa13 argument cracks me up every time
                      Tublid poisid ja poolfinaal käes, sooviks ka Barcaga madistada ja las Dortmund müttab realiga.

                      Kommentaar


                        Fan-Shopi tuli ka Deutscher Meister 2013 särgid müüki, läheb vist tellimiseks. Oleks veel huvilisi ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          jep. teadagi kellele see suunatud oli. tegelt fifa 13 hea mäng.
                          Ei tulnud eriti hästi välja ericona? Pead ikka harjutama veel.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maailmaparandaja Vaata postitust
                            Fan-Shopi tuli ka Deutscher Meister 2013 särgid müüki, läheb vist tellimiseks. Oleks veel huvilisi ?
                            On ikka
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Päris kõva sõna, Allianz võiks küll tulevikus mahutada 100 000 istekohta, klubi on aina tõusuteel ja huvi on ka müstiline. Endal poolfinaalis eelistusi pole, Bayernit kardetakse rohkem, kui Bayern teisi. Tuleb, kes tuleb, võitma peab

                              Bayernit tahab Meistrite liiga poolfinaalis vaadata 200 000 inimest

                              Euroopa jalgpalli Meistrite liigas teist aastat järjest poolfinaali pääsenud Müncheni Bayerni kodumängu vastu on huvi nii suur, et piletite ostusoovi on esitanud 200 000 inimest.
                              Bayerni kodustaadion Allianz Arena mahutab aga «vaid» 69 000 inimest ning neistki kohtadest 39 500 läheb otse hooajapiletite omanikele ja külalisfännidele. Seega on umbes 30 000 vabale piletile keskmiselt ligi seitse soovijat. Seejuures telliti Bayerni ametnike sõnul pileteid hulgaliselt ette juba enne Bayerni eilset veerandfinaali kordusmängu Torino Juventusega.

                              Kommentaar


                                100 000 pole niipea veel loota küll aga lähitulevikus tahetakse 71 000 pealtvaatajat ametlikuks teha, seda siis igal võimalikul mängul. Ja tahtmist on ka CL finaal uuesti korraldada... kui ma õieti aru saan.

                                Die besten Online Wettanbieter mit deutscher Sportwetten-Lizenz im Vergleich: Ausführliche Testberichte, Erfahrungen & Experten-Bewertung.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X