320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alagrupiga võib rahule jääda.
    Roma on nii kodus kui võõrsil võidetav, seega peaks lootused suuremad olema, kui näiteks Realiga samasse patta sattumine oleks olnud.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Poolajaks siis 0-2 taga Kaiserlauterni vastu

      Kommentaar


        Super väravad FCK'lt ja kuri Van Gaal poolajaks.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Tuli siis hooaja ja kindlasti ka selle vooru suurim üllatus.
          Oma nägemuse järgi oli ründetegevus täna väga passiivne. Olukordi ei suudetud eriti luua ja liikumised olid kehvakesed.
          Kui ise ei löö lüüakse sulle, seda võib öelda kui Müller jättis oma väga hea olukorra väravaks lahendamata, vastu tuli mõne hetke pärast kohe 2 valusat kolli.

          Kommentaar


            Mis toimus esimesel poolajal?
            1minuti jooksul 2 väravat?
            Ma hakkasin alates teisest poolajast vaatama..

            Kohutav...Bayern ründas küll rohkem aga ei tulnud mitte midagi...Häid võimalusi oli, aga polnud kedagi kes oleks asja lõpule viinud.

            E: Njh, nägin väravad ka ära nüüd. Teine värv oleks võinud küll olemata olla.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Kaiserslautern tegi Bayernile Interit. Soliidne kaitse ja nõelati kiirrünnakutega, millest kaks ka õnnestusid. Teise puhul ütleks Demichelis kindlasti, et tema oleks sinna jala vahele saanud. Bayern oli muidugi ka ülimalt raiskav.

              Kommentaar


                Harva olen ma ma rahul, kui BAyern kaotab. JA nii häppy polegi vist kunagi selle asja puhul olnud

                Kommentaar


                  vaatasin ka kuni 85minutini.
                  ilus möng fck poolt. bayern proovis ja proovis aga ei löönud ära. robben bäckkkk and fast. ja mülleri võimalus alguses. daaamn, ma juba hõiskasin, ja siia vaatasin, et kuidagi huvitav celebration. kurat. pettunud oli tüüp hoopis.
                  ja mulle meeldib, et eurosport kannab bundesliigat üle. kindlasti üks põnevamaid liigasi, mida olen jälginud.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      No keskkaitsesse on muutusi vaja, olgu siis see Demichelis või Badstuber, aga täna oli mõlemad väravad ikka jubedad ju. Skoor oleks võinud tegelt hullemgi olla, sest Kaiserslautern raiskas tegelt ikka päris mitu head võimalust ära

                      Kommentaar


                        Voetbalzone andmeil võib Arjen vigastuse tõttu eemale jääda kogu esimesest hooaja poolest. Christian Nerlingeri sõnul on mehe seisund keerulisem kui peale mm-i tehtud uuringust selgus.

                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Krt, jama lugu.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Sosa on nüüd ametlikult Napoliga liitunud. Eks näis kas veel keegi seltskonnast Braafheid, Demichelis, Tymoshchuk, Ottl lahkub või mitte.

                            Kommentaar


                              Edu Sosale. Ma arvan, et Napolis on mees tegija ja kindel põhikooseisu vend. Võimalik, et mul avaneb võimalus teda isegi laivis näha lähikuudel.

                              Kommentaar


                                Rahva suu räägib, et Gomez on mineku peal. Ja suisa Liverpooli sugune sats on valmis endale seda häda kaela võtma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X