320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1) van Gaali vallandamine pole enne suve mingi teema. Ega siin mingi Stut pole kus treenerid koos särgistiiliga vahetatakse. Pealegi just äsja lepingut pikendati.
    2) Peale iga suurturniiri lõppu on olnud koondislastel probleeme füüsilise vormiga ehk ei midagi imeliku praeguses olukorras.
    3) Talvel tuuakse võibolla ainult kedagi pinki nühkima. Vaevalt, et Bayerni skaudid oma IQ suurendanud on või mis veel hullem - kusagil välismaal mingit mängu jälgimas käinud. (Ma isiklikult arvan, et nad korra nädalas teevad Footbal Manager 2010 lahti ja klõpsivad suva jorsside state.)
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Bayern3 Hannover 0 21' Gomez peaga,77' Gomez+kollane kaart mängusärgi ära võtmise eest peale värava löömist.Gomez 90'




      Kuna eurosport2 näitab tabeli potensiaalse liidri mängu HSV ga,siis tuleb leppida interneti vahendusel.


      Seega Gomezilt kübaratrikk
      Swaini sekkus ka mängu 65' ja 67' oli suurepärane võimalus aga pall napilt üle värava,mängupilt nuhjh enam vähem rahuldav.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        On arutatud küll, et miks Gomez väravaid pole löönud. Öeldi et stuttgardis oli mäng tema peale üles ehitatud. Ehk suudab bayern nüüd sama teha, kui ka ründes vähe variante on. Tänane mäng näitas et see on võimalik ja ei usu ise ka et seda ütlen, aga ehk suudab Gomez meid kõige hullemast päästa, niikaua kuni põhimehed tagasi. Ilma Müllerita oleks tänane mäng aga ka mitte sama olnud. Tore ka et Schweini tagasi.

        Eriti meeldisid veel täna Braafheid esimesel poolel ja Tymo terve mäng.

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          On arutatud küll, et miks Gomez väravaid pole löönud. Öeldi et stuttgardis oli mäng tema peale üles ehitatud. Ehk suudab bayern nüüd sama teha, kui ka ründes vähe variante on. Tänane mäng näitas et see on võimalik ja ei usu ise ka et seda ütlen, aga ehk suudab Gomez meid kõige hullemast päästa, niikaua kuni põhimehed tagasi. Ilma Müllerita oleks tänane mäng aga ka mitte sama olnud. Tore ka et Schweini tagasi.

          Eriti meeldisid veel täna Braafheid esimesel poolel ja Tymo terve mäng.
          Nõus aga raiskas ikkagi esimesel poolajal võimalusi pärispalju ja näha oli kui saadi infot Mainzist olid Bayerni fÄnnid päris õnnelikud sealhulgas ka mina
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Ma ei saandki aru et see Mainzi mängu kohta oli hehe.. mul teises aknas oli Stuttgart just juhtima läind Tore ka et need viiki jälle mängisid.

            Kommentaar


              Stadionil rõõmustati ikka selle üle, et Schalke 80 minutil viigistas...minuarust. Mingi Mainz ei tohiks Bayerni fänne küll kottida.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Ei olnud veel viigiostand imo - just löödi ikka 2-1

                Kommentaar


                  no Gomez-i hattrik pani nüüd Mario dissiatel suu kinni ?
                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                    no Gomez-i hattrik pani nüüd Mario dissiatel suu kinni ?
                    Vaevalt. Eelmine hooaeg kui Müller oli hulgam väravaid ja väravasööte jaganud peeti teda ka ju mingiks olematuks puujalaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HSQ Vaata postitust
                      Kuigi ma itaalia taset väga ei tea, aga silma jäi, et Rooma võideti ära.
                      Mõningad võidud saksa klubide üle, mõned viigid ka ja noh, kaotused ka, aga ei ole nii ülekohtune. Nooo ikka tuleb ette xD
                      PALUN VÄGA VABANDUST KUI SEE ON OFF-TOPIC AGA MUL JÄI ÜKS NALJAKAS ASI SILMA ::!!
                      kle.. sa ise toetad BAYERnit ju aga miks sul on FCB ehk FC BARCELONA allkirjas ilutsemas? hehheeee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Vaevalt. Eelmine hooaeg kui Müller oli hulgam väravaid ja väravasööte jaganud peeti teda ka ju mingiks olematuks puujalaks.
                        Ma pole siiani veel tema fenomeni mõistma hakanud
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Gomez üllatas küll positiivselt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            Ma pole siiani veel tema fenomeni mõistma hakanud
                            Tulid kapist välja vist. Bayerni fännitar

                            Kommentaar


                              Algselt postitas killerbug Vaata postitust
                              Lugesin goal.com ülevaadet sellest, kuidas Bayern võiks tagasi vormi jõuda. Seal oli üks päris huvitav tähelepanek. Nimelt kirjutati sellest, et mõned Bayerni ületasid oma tavapärast taset ja see oligi eelmise hooaja edu võti.

                              Ma ei taha öelda, et Bayerni mängijatel oleks midagi viga, aga ehk nende keskmine (usual performance) tase ongi selline, et sähvatuse korral on kõik super ja keskmisel tasemel mängides on tulemused sellised nagu praegu.

                              Seega peaks tooma sisse võimalikult hea keskmise tasemega stabiilseid mängijaid ja mitte lootma mingitele sähvatustele.
                              Ise ka saad aru mida jahud ? Kuidas saab ületada oma "tavapärast" taset peaaegu terve hooaja (välja arvatud esimesed voorud) ??? Kas see ei ole hoopis märk kõrgemast tasemest ? Pigem mängitakse praegu alla oma võimete.
                              Tuua keskpärase tasemega mängijaid suurklubisse nagu Bayern ??? Keskpärased mehed võivad mängida sul mingites midtable meeskondades, aga Bayernisse mingeid keskpäraseid vendi küll vaja osta pole.

                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              On arutatud küll, et miks Gomez väravaid pole löönud. Öeldi et stuttgardis oli mäng tema peale üles ehitatud. Ehk suudab bayern nüüd sama teha, kui ka ründes vähe variante on. Tänane mäng näitas et see on võimalik ja ei usu ise ka et seda ütlen, aga ehk suudab Gomez meid kõige hullemast päästa, niikaua kuni põhimehed tagasi.
                              Kelle peale oleks üldse ründefaasi üles ehitada ? Kui Gomez ainukene terve ründaja ongi ? Ei ole ka just suurim Gomezi austaja, aga täna tegi õnneks hea mängu. Võiks samas vaimus jätkata ja tõestada, et ma eksin.

                              Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                              no Gomez-i hattrik pani nüüd Mario dissiatel suu kinni ?
                              Eks muidugi üks mäng kompenseerib need kümned kehvasti mängitud mängud mida mina tema osalusel olen näinud. (kui keegi aru ei saanud siis see oli irooniliselt öeldud).
                              Aga tore, et keegi suudab praegu skoorimise enda õlule võtta. Nüüd peaks Gomez näitama selliseid mänge stabiilselt, siis suudab tõestada, et ma teda hinnates eksinud olen.
                              Muide enne teist väravat võttis ta palli selgelt käega maha. Aga pean kahjuks tunnistama, et mängu ei näinud eile. Ainult videot parimate hetkedega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Tuua keskpärase tasemega mängijaid suurklubisse nagu Bayern ??? Keskpärased mehed võivad mängida sul mingites midtable meeskondades, aga Bayernisse mingeid keskpäraseid vendi küll vaja osta pole.
                                Ma nii trollimise mõttes mainin ära, et praegu on bayern suhteliselt "midtable" meeskond :P Mis ei tähenda muidugi seda, et nad mingisuguseid keskmisi mehi kokku peaks ostma hakkama, nad on seda juba minevikus küllaga teinud, oleks aega kaalutletult poodlema hakata hoopis

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X