320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei saa aru mida seda Ottlit seal Bayernis hoitakse võiks nagu maha müüa, nagunii temast platsil eriti kasu pole.

    Kommentaar


      Ottl on tore vahetus mees ja selline vahva duubli ja põhimeeskonna vahet vibreeriv vend, võiks tegelt sellisena ka Bayernisse edasiseks jääda peaasi et platsile ei saaks.

      Kommentaar


        Täna siis 21.45 algavas mängus peame lisaks vee hakkama saama ilma Bastianita. Keskväli on ikka super nutune

        On Monday, the eve of their Champions League tie with Roma, Bayern Munich left for Italy. Missing from the German champions' squad are injured quintet Mark van Bommel, Holger Badstuber, Arjen Robben, Miroslav Klose and Ivica Olic, as well as suspended midfielder Bastian Schweinsteiger.
        Uudis siin: http://www.goal.com/en/news/15/germa...schweinsteiger

        Kommentaar


          god damn, mu au ei luba seda, et see mäng countile kinkida, isegi sellise vigase lineupiga, mis täna on
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Küll Ribery ja Müller selle ära teevad!

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Küll Ribery ja Müller selle ära teevad!
              Nu mis sseal ikka teha,oluline oleks pingevabamängus oma enda mängu mängida.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                väga ilus. lust lausa vaadata, poisid tahavad eelmist aastat korrata ilmselt. seekord ainult teise lõpplahendusega
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Suurepärane Gomeze 2kolli esimesel poolaajal,Timo ja Kroos keskel ikka head,peamine edasi mängida teinepoolaeg,kus esimene poolelei jäi,näha oli ja on et poisid mängivad nagu oleks sein vastu seina super,tahan lõpuni sellist mängu näha.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Esimene poolaeg oli tõesti kena. Lisaks Gomeze väravatele jäi meelde Demi löök umbes 35-40 meetri pealt sai suu muigele

                    Kommentaar


                      Sõnasin ära ei suudetud sama ilusat jalgpalli pakkuda teinepoolaeg,käik võeti välja vms,igatahes taaskord lõppkokkuvõtteks pettunud teisepoolaja 45min is,aga vastased olid ka tublid võitlesid lõpuni ja eduka lõpuni,neile oli seda ädasti vaja.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Muidu oli jama, aga lõpuga võis täitsa rahule jääda
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Lõpp tulemus nüüd küll tore ei ole, anti liiga kergelt mänguohjad romale teisel poolajal ja sealt ka tulemus..

                          Kommentaar


                            noh doodek, saite pähe või ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              noh doodek, saite pähe või ?

                              Saime pähe jh:S,sest võtsime käigu välja teisel poolajal,kuna vastastel oli kolme p vaja. Tegelikkuses olid vastased lihtsalt paremad II poolajad,meie õnnetushunnikud väljakul.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Nujah, esimese poolaja võitis Bayern, teise võitis Roma ja nagu ikka kipub olema, siis teise poolaja võitja võitis ka mängu . Igastahes väga nutune teine pool mängule. Esimene poolaeg oli jälle päris viisakas. Pärast esimest poolaega mõtlesin, et hakkan mõnd teist mängu vaatama, et siin nagunii sotid selged, aga ei viitsinud streami otsida ja vaatasin lõpuni... oleks pidanud ikka oma laiskusest üle saama, oleks natukene oma närve säästnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X