320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütleks selle peale et Bayern II ei oska 90 minutit mängida. Hiljuti päris mitu mängu nii olnud, et 1 poolaegadest antakse lihtsalt ära. Tundsime puudust Schweinist ja Buttist - Õnneks nad ei olnud vigastatud ja see ei olnud tähtis mäng ka.

    Kommentaar


      Kui ma kahte hipit algrivistuses nägin oli selge, et midagi persse läheb. Esimene poolaeg oli veel ülatuslikult täitsa kobe. Teine aga kohutav. Nagu tselski juba. Paar põhimeest puudu ja ollakse nagu vaal kuival rannaliival. Tuleb vist jaanuari lõpuni oodata kui laatsaret tühjenenud ja mingigi vormikõvera suund ülesse saavutatud on. Kuigi ma kardan, et Hollandi päkapikk topitakse kohe peale karkude minemaviskamist platsile ja paar mängu hiljem on ta jälle katki.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Kuna Bayern ei suutnud minu meelest teisel poolajal palli Gomezeni mängida, oleks nad võinud ta ju välja võtta ja kellegi poolikusse juurde tuua. Nii kurb on vaadata, kuidas tüüp lihtsalt palli ei saa

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Kui ma kahte hipit algrivistuses nägin oli selge, et midagi persse läheb. Esimene poolaeg oli veel ülatuslikult täitsa kobe.
          No esimene poolaeg oli ikka väga korralik, kohati ei saanud AS Roma üle keskjoonegi palliga mitu minutit järjest.

          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Kuigi ma kardan, et Hollandi päkapikk topitakse kohe peale karkude minemaviskamist platsile ja paar mängu hiljem on ta jälle katki.
          Seda ma küll eriti ei usu, et ta poolvigasena platsile lastakse. Ma arvan, et ükski Bayerni arst ei lase teda enne väljakule kui ta on 101% korras. Aga see ei tähenda kohe, et ta hooaja lõpuni vigastustevabalt mängida saab.

          Eile mängu vaadates tabasin ennast küll hirmsalt mõttelt- ma nagu enam eriti ei usugi, et me kunagi näeme veel sellist Ribery-d kes võitis 2008 aastal Saksamaa aasta jalgpalluri auhinna. Eelmisel hooajal oli täiesti kahvatu ja seni ka sel hooajal täiesti keskpärane kahjuks. Äkki oleks pidanud õigel ajal Reali ära müüma ? Muidugi ma ei kanna teda veel päris maha aga kahtlused hakkavad tekkima juba. Seda enam, et ta veel virises ka, et temal pole LvG-ga mingeid erilisi suhteid ja temaga pole üldse lõbus ... jne.

          Kommentaar


            Riberyl vaja paar mängu ikka sisse elamiseks ka. Ega kohe ei saagi tipptasemel jälle olla. Samas kahes mängus kus ta nüüd sees on olnud, on ta ka osalenud väravani viivas olukorras - tervet mängu ei tohikski ehk veel talt tippmängu oodata. Positiivne aga on ka, et tema kohale on tekkinud nüüd alternatiivid kes on täiesti arvestatavad. Prjanic ei ole muidugi sama klassi mees mis ribery 08, aga samuti osaleb enamustes meie väravates viimasel ajal ja paneb vastaste kaitsete jalgu värisema.

            Mina usun, et Talvel tuua 1 kaitse juurde ja meil on juba meeskond.

            Kommentaar


              Gomeze CL statistikast ka veits juurde: ta on teinud oma 6 värava kohta vaid 8 pealelööki :O Messi (1 mäng vähem, kuid minuteid rohkem) on teinud 5 värava kohta 20 pealelööki, Eto'o 7 kolli kohta 11 pealelööki (samuti 1 mäng vähem, aga minuteid rohkem).

              Kui enne Robbenit oli iga Ribery pallipuudutus kuldaväärt, siis pärast Robbenit ei ole enam Ribery meeskonna suurim staar. Ehk on tal seetõttu mingid probleemid? Eilses mängus oli tal vähemalt kaks olukorda, kus kiirusega äärelt sisse lennates oleks pidanud kindlasti kaitsja (üks-ühele) ära tõmbama ja ise midagi proovima. Ühel korral söötis ta edasi ja teisel korral jooksis pmst väravani ja hakkas alles siis triblama. Oma parimal hooajal oleks ta just sellega fännid rõkkama pannud.

              Minu veidi etteruttav hinnang on see, et LvG on end Bayernis ammendanud. See, et ta ei ole süsteemi mängijate tugevuste väljatoomiseks muutnud; see, et Gomeze põrkega lüüakse suurem osa väravatest; see, et mäng pole üldse loov, mängijad ei avane, ei mõtle, ei julge üks-ühele kaitsjaid ette võtta jne. Eelnev näitab selgelt, et kalapea on juba mädanemise lõppstaadiumis.

              Muidugi võib süüdistada lühikest pinki (vigastusi) ja Robbeni puudumist, kuid tegelik põhjus seisneb milleski muus. Näiteks eelmine aasta tulid ju tüübid rongi alt välja, minu hinnangul just seetõttu, et mängujoonis soosis mängijate individuaalse meisterlikkuse avanemist.

              Kommentaar


                On see aasta mõnes mängus kasutatud teistsugust taktikat muidu? Kõik mängud mida ma näind olen on olnud 4-5-1 ja ääred tulevad sisse, millest ma ei saa üldse aru miks see on hea kui on sellised mängijad äärtel kes suudavad väga häid palle kasti anda ja keskel on Gomez.

                Kommentaar


                  Kuigi praegu on meeskond madalseisus, ei kannaks ma neid siiski veel päris maha.
                  Euroopas on rauad igati tules ja kõik sõltub loositulemusest, kui kaugele võimalik oleks jõuda.
                  Liigas oleks nüüd vaja loota esikolmikus lõpetamist - tiitel on suht läinud praeguseks.
                  Mõned päris mängijad oleks meeskonda vaja soetada, mitte sellised kiigutajad, kelle loovus on kehvem kui segaverelisel muulal.
                  Absoluutselt mingeid liikumisi ega avanemisi ei toimu.
                  Tõeline jalgpall Real Madridi esituses pani suu vett jooksma küll.
                  Ok, teeniti tahtlikult punaseid kaarte, kuid söödumäng oli vaat, et samahea kui Barcelonal.
                  Hakkaks Bayern ka nii tegema...
                  Selleks oleks muidugi ka keskpoolikuid vaja, Wesley suguseid näiteks.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas killerbug Vaata postitust
                    Kui enne Robbenit oli iga Ribery pallipuudutus kuldaväärt, siis pärast Robbenit ei ole enam Ribery meeskonna suurim staar. Ehk on tal seetõttu mingid probleemid? Eilses mängus oli tal vähemalt kaks olukorda, kus kiirusega äärelt sisse lennates oleks pidanud kindlasti kaitsja (üks-ühele) ära tõmbama ja ise midagi proovima. Ühel korral söötis ta edasi ja teisel korral jooksis pmst väravani ja hakkas alles siis triblama. Oma parimal hooajal oleks ta just sellega fännid rõkkama pannud.
                    Täpselt need kaks olukorda mind niimoodi arvama panidki. Ta põhimõtteliselt ei julgenud enam ise ära teha, vaid väristas jalga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Riberyl vaja paar mängu ikka sisse elamiseks ka. Ega kohe ei saagi tipptasemel jälle olla. Samas kahes mängus kus ta nüüd sees on olnud, on ta ka osalenud väravani viivas olukorras - tervet mängu ei tohikski ehk veel talt tippmängu oodata. Positiivne aga on ka, et tema kohale on tekkinud nüüd alternatiivid kes on täiesti arvestatavad. Prjanic ei ole muidugi sama klassi mees mis ribery 08, aga samuti osaleb enamustes meie väravates viimasel ajal ja paneb vastaste kaitsete jalgu värisema.

                      Mina usun, et Talvel tuua 1 kaitse juurde ja meil on juba meeskond.
                      Nu Ribery tegi korraliku mängu pole etteeiteid,esimese värava eeltöö oli tema algatatud,aga ok ju kadus siis motivatsioon teisel poolajal.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        oli mis oli eile, aga 12punkti 15st on ikka väga väga väga hästi, arvestades bayerni selle aasta vormi...

                        Kommentaar


                          Mäng Roomas üllatas mind väga. Ma pidasin viikigi vähetõenäoliseks, puhtalt motivatsiooni vahest tingituna.JA sellest hoolimata tuldi ja tehti väga efektiivne poolaeg. Eks pärast tuli ikka see, mida oli karta, aga näidati jälle, et ka keskpärase satsiga on võimalik targalt mängides väravad ära lüüa.
                          Bundesligas selle positiivse kogemusega pole midagi teha, sest keegi ei julge nende vastu ründama hakata massiliselt. Aga jah...kui asi läheb tõsiseks, siis loodaks näha kogu paremikku väljakule jooksmas.

                          Kommentaar


                            soccernet väidab et LvG tahab Babel Rayanit...... mina küll teada ei tahaks... Meile oleks head kaitsjat parem vaja.
                            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                            Kommentaar


                              Täna tuleb koduseinte toel võtta kindlad 3 punkti Frankfurti vastu. Viiki või kaotust ei saa endale luba olles ise liidrist üsnagi kaugel.
                              Mängu on nähtaval Eurosport2 (bundesliga) pealt

                              Kommentaar


                                Poolajaks 1-1
                                29' minut 1-0 Tymoschuk
                                33' minut 1-1 Gekas
                                59' minut 2-1 Müller
                                60' minut 3-1 Gomez
                                Lõpuks ometi ei ole Ottlit mängus. Selgelt domineerime. Kohtunik on kuidagi meie vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X