320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna esimesel poolajal on Sarr isegi okeilt mänginud. Siiski tema juures torkab silma, kuidas söödud on üsna nõrgad. Kas see on juhendamise värk või ta söödutäpsus pole tugevate passide puhul hea? Ja teine häda on tema puhul palliga mäng surve all olles. Nendes olukordades puudub otsustuskindlus kohati. Eks tal on vaja sisse elada.

    Teisel minutil vigastas Davies hüppeka ja pidi pisarais lahkuma. Kuradi kahju. Teda tahaks ikkagi pigem mängus näha.

    Lewandowski oma tuntud headuses kaks korda juba sahistanud. Loodame siis kübarat!

    Naljakas on veel üks tähelepanek, mis puudutab Alabat. Pärast keskkaitsesse liikumist oleks ta just kui kogukamaks ning tummisemaks muutunud. Vist kästud massi kasvatada nagu Goretzka puhul.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Täna esimesel poolajal on Sarr isegi okeilt mänginud. Siiski tema juures torkab silma, kuidas söödud on üsna nõrgad. Kas see on juhendamise värk või ta söödutäpsus pole tugevate passide puhul hea? Ja teine häda on tema puhul palliga mäng surve all olles. Nendes olukordades puudub otsustuskindlus kohati. Eks tal on vaja sisse elada.

      Teisel minutil vigastas Davies hüppeka ja pidi pisarais lahkuma. Kuradi kahju. Teda tahaks ikkagi pigem mängus näha.

      Lewandowski oma tuntud headuses kaks korda juba sahistanud. Loodame siis kübarat!

      Naljakas on veel üks tähelepanek, mis puudutab Alabat. Pärast keskkaitsesse liikumist oleks ta just kui kogukamaks ning tummisemaks muutunud. Vist kästud massi kasvatada nagu Goretzka puhul.
      Tänud, kasutaja Ibanez, et võtsid vaevaks kiire ülevaate kirja panna, sest endal jäi I poolaeg nägemata.
      Kas sinu hinnangul muutus ka miskit võrreldes esimese poolajaga (taktikaliselt/individuaalselt)?
      Nii oskan paremini II poolajal nähtut enda tarvis paremini mõtestada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Salzburg ongi tegelikult täitsa korralik meeskond aga eks sa oska paremini hinnata Lokomotivi hetkeolukorda.
        Gnabry näiteks jääbki teie vastu eemale, sest peab veel 10 päeva karantiinis olema.
        Minu meelest nii raske graafiku puhul peab Lewale ka puhkust andma. Külm Moskva ja nõrk Lokomotiv on selleks ju ainuõige võimalus. 😉
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Minu meelest nii raske graafiku puhul peab Lewale ka puhkust andma. Külm Moskva ja nõrk Lokomotiv on selleks ju ainuõige võimalus. ��
            Andsime juba täna, et ta ikka teie vastu valmis/vormis oleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Andsime juba täna, et ta ikka teie vastu valmis/vormis oleks.
              Ees on rasked mängud Kölni, Salzburgi ja Dortmundiga. Moskvas on ainuõige põhimeestele puhkust anda.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Tänud, kasutaja Ibanez, et võtsid vaevaks kiire ülevaate kirja panna, sest endal jäi I poolaeg nägemata.
                Kas sinu hinnangul muutus ka miskit võrreldes esimese poolajaga (taktikaliselt/individuaalselt)?
                Nii oskan paremini II poolajal nähtut enda tarvis paremini mõtestada.
                Minu meelest polnud väga vahet. Gaasil hoiti jalga edasi. Frankfurti mängijad olid lõpus juba süsid ka. Sane lõi küll värava, aga mängis äärmiselt kehvasti. Jooksis ummuksisse, kaotas palli ja ei tundunud ülepea motiveeritud mängus osalema.

                Costa jättis hea mulje. Jagus kõikjale ka ja oli indu täis. Otseselt ei ütleks peale Sane kellegi kohta halba sõna. Masinavärk toimis kenasti. Hernandez on tõeliseks härjaks muutunud ja vasakkaitse suht omastanud. Ja Daviese ilme järgi veel paariks kuuks vähemalt.

                Kohtunik oli ka suurepärane minu meelest.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ees on rasked mängud Kölni, Salzburgi ja Dortmundiga. Moskvas on ainuõige põhimeestele puhkust anda.
                  Ma paraku tean ainult Bayerni innovatsioonijuhti ja 1-2 noortetreenerit aga kui see peaks jutuks tulema, siis kindlasti annan sinu soovitused edasi.

                  Kommentaar


                    Kui vaja, võin ma Kahnile helistada homme mingi 11 paiku. Siis peaks ta hommikuste rappimistega ühel pool olema. Palun noored Moskvasse saata. Las näevad ka, mis elu on.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Minu meelest polnud väga vahet. Gaasil hoiti jalga edasi. Frankfurti mängijad olid lõpus juba süsid ka. Sane lõi küll värava, aga mängis äärmiselt kehvasti. Jooksis ummuksisse, kaotas palli ja ei tundunud ülepea motiveeritud mängus osalema.

                      Costa jättis hea mulje. Jagus kõikjale ka ja oli indu täis. Otseselt ei ütleks peale Sane kellegi kohta halba sõna. Masinavärk toimis kenasti. Hernandez on tõeliseks härjaks muutunud ja vasakkaitse suht omastanud. Ja Daviese ilme järgi veel paariks kuuks vähemalt.

                      Kohtunik oli ka suurepärane minu meelest.
                      Kohtuniku osas olen päri, Sane suhtes olen olnud varasemalt kriitiline aga täna oli OK, Costa üllatas positiivselt ja Lucas oli tõesti härg. Bayerni mängijate füüsiline võimsus on tõesti olnud juba mitmendat mängu järjest lausa ulmeline. Tänud jagamast, sest pole kindel kas viitsin I poolaega järelvaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Ma paraku tean ainult Bayerni innovatsioonijuhti ja 1-2 noortetreenerit aga kui see peaks jutuks tulema, siis kindlasti annan sinu soovitused edasi.
                        Ütle neile edasi, et Loko kaotas täna Venemaa viimasele kodus. Ei ole mõtet täistuuril mängida
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ütle neile edasi, et Loko kaotas täna Venemaa viimasele kodus. Ei ole mõtet täistuuril mängida
                          See veel lõppeb sellega, et ma ei saagi oma paljajalu jooksu Allianz Arenal teha, kui hakkan selliseid asju soovitama, mis ei kuulu minu pädevusse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Gnabry näiteks jääbki teie vastu eemale, sest peab veel 10 päeva karantiinis olema.
                            Või siiski 😂😂😂
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Täna sõidavad Bayerni mehepojad Moskvasse. Propagandakeskuse sellid võivad isegi vastu hakata, kuid ma loodan siiski mingit vähemalt kolmeväravalist võitu.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Tere. Ärge liiga palju sisse taguge.
                                On Bayernis inimlikkust või ei ole täna?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X