320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle täitsa meeldib näha Renatot selles rollis kus ta viimased 2 mängu on olnud. Kovac lubas talle palju rohkem mänguaega kui eelmine hooaeg seega oleks loogiline, et ta saaks osa mänguajast siis CAM-INA.

    Kommentaar


      Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
      Mulle täitsa meeldib näha Renatot selles rollis kus ta viimased 2 mängu on olnud. Kovac lubas talle palju rohkem mänguaega kui eelmine hooaeg seega oleks loogiline, et ta saaks osa mänguajast siis CAM-INA.
      Eile ta siiski mängis nr.8 peal 4-3-3 asetuses aga sai täitsa hästi hakkama.
      Kahju, et polnud nii põnev mäng nagu seda oli Reali vastu I poolaeg, see muidugi oli ka mõistetav, sest Milani mängijad alles koguvad vormi. Theo Hernandezele kiiret paranemist ja loodetavasti kohtutakse kunagi CLis uuesti.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Bild+ teatas täna, et Sane-saaga peaks 2 nädala pärast lõppema ühel või teisel viisil, sest Bayern määras tähtaja.
          Kuigi Bild+ on natukene usaldusväärsem kui Bild, siis ma väga elevil veel pole.

          Kommentaar


            Sane tulek teeks meele rõõmsaks küll.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              https://twitter.com/imiasanmia/statu...493214208?s=21

              Veel lisaks ärevust Sane saagale .


              Ikkagi mul on tunne, et see Sane jutt on kärbeste ajamiseks ja siis tõmmatakse salaja 3-4 sellist jänest kübarast, et ise ka mõtled.

              Või siis on ajad muutunud ja nüüd on rohkem bullshit talks.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                https://twitter.com/imiasanmia/statu...493214208?s=21

                Veel lisaks ärevust Sane saagale .


                Ikkagi mul on tunne, et see Sane jutt on kärbeste ajamiseks ja siis tõmmatakse salaja 3-4 sellist jänest kübarast, et ise ka mõtled.

                Või siis on ajad muutunud ja nüüd on rohkem bullshit talks.
                Kõike mida @iMiaSanMia jagab tuleb võtta kahe kilo soolaga, sest tegemist on solgiämbriga, kus tihti liialdatakse, kisutakse asju kontekstist ning olen üsna kindel, et seal pole ka kedagi kes saksa keelt elementaarsel tasemel mõikaks.

                Aga õnneks tundub tõesti, et Sane võib tulla.

                Kommentaar


                  Assistant coach Hansi Flick was often close to Renato Sanches during training today, he was making jokes with Sanches and motivated him during training. The signs for the Portuguese are good [Bild]

                  Kommentaar


                    Tea, kuda noorsandi saksa keelega lood on nüüdseks.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Tea, kuda noorsandi saksa keelega lood on nüüdseks.
                      Üsna kehvasti aga olla hakanud lõpuks pingutama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                        Assistant coach Hansi Flick was often close to Renato Sanches during training today, he was making jokes with Sanches and motivated him during training. The signs for the Portuguese are good [Bild]
                        Kui sul huvi, siis terve see treening on youtubes nähtav.
                        Ma ise ikka vahel jälgin neid, sest need annavad hea ülevaate meeskonna sisekliimast.

                        Kommentaar


                          Mis siis ICC mängudes Niko formatsioonid olid? Jätkab vanaviisi või on uued ideed tulekul?
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Mis siis ICC mängudes Niko formatsioonid olid? Jätkab vanaviisi või on uued ideed tulekul?
                            See on hea küsimus, mille üle siiani arutatakse, sest fännide arvates oli klassikaline 4-2-3-1 või 4-1-4-1 aga Niko ise ütles (pressikal), et oli hoopis 4-3-3 nagu kevadel. Samas kevadel oli üsna kindlalt 4-2-3-1 ja see ei sarnanenud kindlasti Carlo poolt kasutatud 4-3-3'ga, seega püüa nüüd mõista.

                            Mis silma jäi oli agressiivne press vastavalt olukorrale ja kenad kombinatsioonid.

                            Kommentaar


                              Täna Audi cupid Fenerbahce.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                6:1
                                Väärt meelelahutus, homme siis finaalis Spurs.
                                Kui tavaliselt teeb Müller endast kõik, et poolakale võimalusi luua, siis täna olid nad rollid ära vahetanud.
                                Müller pääses isegi penaltit lööma, mida pole juba oi-oi-oi kui ammu juhtunud.
                                Loodetavasti pole Gnabryl ja Thiagol miskit tõsist ning mõlemad on mesilaste vastu olemas (DFL-Supercup, 3.08)
                                Kiidaks ka Fenerbahçe mängijaid, kes frustratsioonist meie omi lõhkuma ei hakanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X