320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    30 minutiga 3 100% kätt? omg lolz
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Algselt postitas denisss Vaata postitust
      30 minutiga 3 100% kätt? omg lolz
      Kusjuures 2 neist oli kastis kui ma ei eksi. Polegi Bayernit harjunud nii vähese pallivaldamisega nägema, vähemalt tähtsam statistika on Bayerni kasuks. Siin võib ka seda meelde tuletada, et viimased 55(+-) mängu kus juhtima on mindud pole kaotatud (2 viiki ja ülejäänud võidud).

      Kommentaar


        HC Barcelona oli tabav võrdlus FB-s. Kaks tükki suht juhuslikud ja pigem ei, agaPique teine oli puhas pennal. Raami minev löök blokeerida. Aga see selleks. Suht decent mäng. Ribery on kehv olnud.

        Kommentaar


          Robben on hea olnud, kui jätta välja esimene võimalus.
          Teada ju on, et ta ei oska enam seda asja ja võinuks kõrvale lükata, kus vähe ohtlikumad härrad ootamas olid.
          Siiski mängib väga hästi.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Màngige palli jobud mis te neid kàsi loete olematutes olukordades!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              oot kelle värav see nüüd oligi, mingi vene sohilapse või ...? :=)


              Müller goal:
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Màngige palli jobud mis te neid kàsi loete olematutes olukordades!
                heheh. puhas kuld.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Màngige palli jobud mis te neid kàsi loete olematutes olukordades!
                  Täpselt! Nagu mingid tüdrukud säutsuvad ööklubi peldikus. See on jalgpall mehed, ja kui Kassai ei vilista, siis mängige edasi mitte ärge nutke. Teisel poolajal võtate niikuinii vähemalt 3 välja ja siis ei jõua seda kolme 100% käe hala ära kuulata, aga fakt on ja jääb selleks et Bayern on pededele!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Màngige palli jobud mis te neid kàsi loete olematutes olukordades!
                    Meie mängimegi vastupidiselt teile, noksid. ;]
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Ma ei tea ma ei sooviks kuidagi,et Gomez meilt lahkuks ja milleks oli vaja Götze soetada,tõesti ma sellest aru ei saa vähemalt hetkel,ju on siis Pep omad plaanid. Mis hetke mängu puutub siiis hetkel ok hoida 0 l löökidega Barca on super,kahju et reisisaatja 100% kätt ei näinud kastis v6i ei tahtnud näha jäägu tema sydametunnisusele. Teeme teisepooleaja ka korraliku ja hoiame endal taga 0 .
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Màngige palli jobud mis te neid kàsi loete olematutes olukordades!
                        Hah, Staadium at his best again.

                        Kommentaar


                          Olgugi et ma ei seeda Bayernit ( ja ka Barcat, et asi ausalt öeldud oleks ) silmaotsastki, pean siiski tõdema, et esimene poolaeg oli vingelt hea. Respekt.

                          Kommentaar


                            On ju teada, et Gomez ja Robben Pepi ideoloogiaga ei ühti. Ning ilmselge on ka see, et Gomezele ei ole antud hetkel selle teise ründaja roll meelepärane.


                            MAAARIIIOOOO!

                            Kommentaar




                              sain vajutada!
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Kas keegi viitsib kokku arvutada, kui palju on saksa pededele suluseisu väravaid meitrite liigas sel hooajal jagatud? Päris hirmuäratav number. UEFA kontorisse on ikka vägevad summad kantud, muud põhjust ei oska leida.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X