320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Kas keegi viitsib kokku arvutada, kui palju on saksa pededele suluseisu väravaid meitrite liigas sel hooajal jagatud? Päris hirmuäratav number. UEFA kontorisse on ikka vägevad summad kantud, muud põhjust ei oska leida.
    Kas keegi viitzib kokku arvutada debiilik Count ennast päevas pähe süstib,lase kuul pähe endale v6i pooüles debiilik.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Bayern ikka lustib sajaga!

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kas keegi viitsib kokku arvutada, kui palju on saksa pededele suluseisu väravaid meitrite liigas sel hooajal jagatud? Päris hirmuäratav number.
        Ära nuta nagu väike plika ööklubi peldikus. Kui Kassai ei vilista, siis mängi edasi. See on meeste jalgpall.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Kas keegi viitzib kokku arvutada debiilik Count ennast päevas pähe süstib,lase kuul pähe endale v6i pooüles debiilik.
          Miks sa pead niimoodi solvama ? Kas ma olen sulle midagi teinud?
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Màngige palli jobud mis te neid kàsi loete olematutes olukordades!

            Kommentaar


              VÕIMSAD olete lihtsalt see hooaeg. Ekstraklass.

              Kommentaar


                Palju Õnne teile Bayerni fännid ja klubi, te olete teinud midagi sentsiatsioonilist, te olete olnud fantastlised, et te selle sööduklubi niimoodi ära tagusite Edu teile igatepidi ning võitke see täielikult ära teenitud tiitel ära. Go Bayern

                Kommentaar


                  Gomez tap:


                  Robbeni imelik-imeline-mis-asi-see-nüüd oli:
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    See pole enam jalgpall, vaid Barca alandamine. Sehr schön!
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Lihtsalt vau...
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Aitäh aitäh aitäh aitäh, ei meeldi üldse bayern, aga see on lihtsalt parim asi üle pika aja. aitäh
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Müller tuli näitas koha kätte 2 väravat, 1 väravasööt ning resultatiivne "kate".
                          Robbenit peab ka kiitma, ei isetsenud kohe mitte kuidagi täna.
                          Uskumatult pask mäng Barca poolt ning väga hea mäng teie poolt. Finaalikoha suunas on suur töö tehtud ning Barcal saab olema väga-väga-väga raske sellest seisust välja tulla. Jõudu.

                          Kommentaar


                            Võimas võimas mehed ainus soov oli enne mängu taga endal 0 hoida aga 4:0 seljav6it saada suurepärane lihtsalt polegi s6nu aitäh mehed imelise õhtu eest.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Müller 4-0?
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Üli super!!!! Kõik väga head, Robben söödab, töötab tagasi, Dante parim keskkaitsja siin planeedil!!! Ghostface Müllah!!!! Super!!! Kõige parem mäng sel hooajal!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X