320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Südantlõhestavalt sitt palliga mäng ja korjati üks ka juba välja. Tolisso luhanud 2x 100% võimalust ja korra tassis tiinekas Lewa lööki tõrjudes. Üldiselt aga väga halb mäng Bayernilt käsil.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Südantlõhestavalt sitt palliga mäng ja korjati üks ka juba välja. Tolisso luhanud 2x 100% võimalust ja korra tassis tiinekas Lewa lööki tõrjudes. Üldiselt aga väga halb mäng Bayernilt käsil.
      Ründefaasis liigub pall samas hästi aga katastroofiline esitus Boatengi poolt.
      Ma ei mõista miks Hansi jätkuvalt eelistab Boateng-Alaba paari, kui on nüüd olemas Süle-Lucas.

      Kommentaar


        Korralik kaotus täna tulemas jesss

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ründefaasis liigub pall samas hästi aga katastroofiline esitus Boatengi poolt.
          Ma ei mõista miks Hansi jätkuvalt eelistab Boateng-Alaba paari, kui on nüüd olemas Süle-Lucas.
          Süle keris sokke üles. Boal minek. Samas ei nõustu väga selle ründes asjade toimimise osas. Näeb ikka liiga rabe välja ja palli võetakse vahelt liiga hõlpsasti.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Süle keris sokke üles. Boal minek. Samas ei nõustu väga selle ründes asjade toimimise osas. Näeb ikka liiga rabe välja ja palli võetakse vahelt liiga hõlpsasti.
            Kasti jõuab pall kenasti, see et Sane/Gnabri üks-kaks puudet liiast teevad, pea maas hoiavad või Tolisso pallile pihta ei saa, pole minu jaoks veel piisav, nõustumaks, et rünnakul asjad ei toimi.

            Kõlab julmalt aga ma ei jää Boa-Alaba paari mitte grammigi igatsema, kui nad suvel vehkat teevad. See oli juba pisikene ime, et kevadel nende pealt rohkem ei kärisenud.

            Kommentaar


              See, mis praegu toimub, on norm rünnak.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Teisel poolajal pandi cheatcode peale?

                Kommentaar


                  Bayernile piisab häälestuda vaid üheks poolajaks.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Korralik meelelahutus. Danke!



                    Kommentaar


                      Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                      Korralik kaotus täna tulemas jesss
                      Nii? Oli midagi?
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kes krt neid stsenaariume kirjutab (nagu WWE juba) aga ma ei kurda.

                          Costale tuleks muidugi kohe peale mängu bussipilet osta või Yandex.Taxi tellida, musimops põsele ja kõike head soovida. Asi pole minus, vaid sinus, danke und auf Wiedersehen!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Nii? Oli midagi?
                            Noo ikka oli kül

                            Kommentaar


                              Kes tegi?” hõikasid toetajad. „Ise tegi! Ise tegi!” möirgas Bayern vastu.

                              Kommentaar


                                Viimati kaotati 2:0 eduseisust aastal 2011 vs Köln. Bayerni mängude tsenaariumid on jah jube huvitavad, et võitmiseks tuleb vist ikka juurte juurde tagasi minna ja lasta endale ikka esimesena värav lüüa.

                                Samas kui 68. minutit ühe mehega vähemuses mängida ongi keeruline. Mõistatamatu on minu jaoks veel see, et miks istub tuimalt pingil meeskonna parim kaitsemängija Hernandez.

                                Õnneks on meil siin analüütiku näol võtta telekavaataja, kes teab et Bayern jätkab ikka liiga liidrina ka homme peale Leipzig vs Dortmund mängu ning liiga võit kokkuvõttes ohus ei ole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X