320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hansi tegi 55 aasta ajalugu. Esimesest 25 mängust 22 võitu. Pepil oli 21.

    #hansionuusjupp
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Uus Jupp juhib täna väed lahingusse Leverkuseni vastu. 3p paluks. 2-0.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Leverkusen tuleb ikka räigelt ründava satsiga peale, äärekaitsjad pingil ehk wingerid wingbackideks. Palju väledaid mehi, kas käsi või perse mullas.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Veab teil ikka, et Havertz väljas.

            Kommentaar


              Müller ja Lewandowski jätavad järgmise mängu Mönchengladbachi vastu kaartidega vahele.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Veab teil ikka, et Havertz väljas.
                Kahju, et Kai eemale jäi, mulle alati meeldib teda jälgida.
                Kui millegiga vedas, siis sellega et Baileyl ja Diabyl pole endiselt funktsioneerivaid ajurakke.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Kahju, et Kai eemale jäi, mulle alati meeldib teda jälgida.
                  Kui millegiga vedas, siis sellega et Baileyl ja Diabyl pole endiselt funktsioneerivaid ajurakke.
                  Jep ja jube naiivne kaitsetegevus ikka Leverkuseni poolt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Jep ja jube naiivne kaitsetegevus ikka Leverkuseni poolt.
                    Üllatav tõesti, et nad kohe peale avaväravat kaitsesse vajusid ja initsiatiivi loovutasid, sest Pavardi-Boatengi äärelt kärises endiselt kamaluga. Samas võis soov olla kiirete kontratega nõelata ja oma järgmist võimalust oodata aga see plaan ei kipu Bayerni vastu just liiga tihti töötama, eriti kui meeskonna aju on platsilt puudu.

                    Ma võin nüüd valesti mäletada ja eksida aga kas mitte Bosz ka mesilaste juures liiga tihti ei hakanud ühe- või kahe väravalises edus mängu tapma, mis pea alati lõppes katastroofiga, sest puudus vastav personal selleks.

                    Loodetavasti on neil varsti Kai ja Volland 100% terved ning vormis.

                    Kommentaar


                      Unustage de Bruyne ja co. Thomas Müller on kõigi aegade parim resultatiivsete söötude andja ühel hooajal Bundesliigas, tema arvel neid nüüd 20 ja viis vooru veel minna. 15 on tulnud Flickiga.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Unustage de Bruyne ja co. Thomas Müller on kõigi aegade parim resultatiivsete söötude andja ühel hooajal Bundesliigas, tema arvel neid nüüd 20 ja viis vooru veel minna. 15 on tulnud Flickiga.
                        Opta andmetel mõlemal 20 hetkel, KDB vajas selleks 3052 minutit, Müller 1992.

                        Müstiline saavutus, sest Nikoga istus ikka mitmeid mänge järjest pingil ja kui platsile sai, siis topiti äärele, kus tema tugevused nii hästi esile ei pääsenud. Minu vaieldamatu lemmik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Opta andmetel .mõlemal 20 hetkel, KDB vajas selleks 3052 minutit, Müller 1992.

                          Müstiline saavutus, sest Nikoga istus ikka mitmeid mänge järjest pingil ja kui platsile sai, siis topiti äärele, kus tema tugevused nii hästi esile ei pääsenud. Minu vaieldamatu lemmik.

                          Bundesliga.com andmetel on KDB 14/15 ja Forsbegi 16/17 arvel 19 söötu. Thomas Müller ka minu lemmik, kohalik kutt ja meeskonna hing. Kui Müller on õnnelik, on ka Bayern õnnelik ja mängib head mängu.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Miroslav Klose 41

                            Kommentaar


                              Mängin FM07 ja Werderi särgis sai 2008 maailma parima palluri auhinna Klose. Palju õnne taadile!
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X