320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks ta sai aru, et asi kisub töötukassa poole. Eks läheb Hannoveri.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Eks ta sai aru, et asi kisub töötukassa poole. Eks läheb Hannoveri.
      Hannoveri? - vähe usutav, sest varsti (enne talvist pausi) vabaneb Bundesligas veel 1-2 kohta nagu on juba aastaid olnud kombeks, juhul kui tal peaks huvi muidugi olema kohe jätkata.

      Muide mängijatele olla ta õelnud peale trenni, et teisipäeval näeme ja ärgu lasku end uudistest segada aga väidetavalt olla koosolekul tekkinud konflikt KHRiga, mille peale ta oma avalduse lauale pani.
      Algne plaan oli olnud, et talle antakse aega ja Kovac ka ise olla kinnitanud enne koosolekut oma meeskonnale, et kavatseb oma positsiooni eest võidelda.

      Kommentaar


        Vähemalt meie juhtkond tegutseb kiiresti ja ei oota paremaid päevi, mida kunagi ei tule.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Bayerni juhtkond ei ole mitte sittagi aru saanud, surve läks lihtsalt liiga tugevaks ja maine hakkas kannatama. Kaitsesse toodi 100~ milli eest tegelasi ja Bundesligas hetkel top10s kõige sitem kaitse, hea töö.
          Ma ütlen ausalt, et ma pole ühtegi Bayerni mängu see hooaeg viitsinud otsast lõpuni vaadata, üldse olen kuidagi kaugeks jäänud. Kovaci ja Brazzo palkamine koos nende muude tehingutega on lihtsalt nii vastumeelt olnud, et kuidagi huvi on lahtunud. Jah, jälgin küll skoore ja hoian kursis, et mis toimub, aga nagu hasarti või sellist põnevust sees ei ole. Lisa siia veel need idiootsed väljaütlemised Uli poolt, et Bayerni mängijaid koondisesse ei lasta, kui Neuer esikinnas pole ja nagu ei oskagi midagi öelda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Bayerni juhtkond ei ole mitte sittagi aru saanud, surve läks lihtsalt liiga tugevaks ja maine hakkas kannatama. Kaitsesse toodi 100~ milli eest tegelasi ja Bundesligas hetkel top10s kõige sitem kaitse, hea töö.
            Ma ütlen ausalt, et ma pole ühtegi Bayerni mängu see hooaeg viitsinud otsast lõpuni vaadata, üldse olen kuidagi kaugeks jäänud. Kovaci ja Brazzo palkamine koos nende muude tehingutega on lihtsalt nii vastumeelt olnud, et kuidagi huvi on lahtunud. Jah, jälgin küll skoore ja hoian kursis, et mis toimub, aga nagu hasarti või sellist põnevust sees ei ole. Lisa siia veel need idiootsed väljaütlemised Uli poolt, et Bayerni mängijaid koondisesse ei lasta, kui Neuer esikinnas pole ja nagu ei oskagi midagi öelda.
            +1

            Täiesti sama meelt.
            Tegelased on atraktiivset palli mängivast top4 meeskonnast maailmas teinud paari aastaga edukalt täieliku ülemakstud klaasist kaigaste karja ning kogu fookus on liikunud tagasi FC Hollywoodi juurde.
            Lisaks mängupilt, mis on pehmelt öeldes... tra noh .. pea iga vastase vastu alustatakse mängu nagu oleks treeneriks ErilineÜks ja vasataseks parimate aegade Real... ja siis imetakse ikka 3 mängu jooksul sisse.
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Get Wenger, Win CL! ... vot kus see oleks äge.

              @denisss & Mõmmik, alati võib hullem olla (vt näit. Arsenal)

              Kommentaar


                Juhtkond pole mängupildiga seotud. See on treeneritetiimi teene. Küll need kaikad mängiksid, kui normaalne taktika oleks.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Juhtkond pole mängupildiga seotud. See on treeneritetiimi teene. Küll need kaikad mängiksid, kui normaalne taktika oleks.
                  Mängupildiga ehk mitte, aga üldiselt on see Hoeneßi ja Rummenigge poolne viimaste aastate suhtumine ikka tülgastav. Selline mina ja maailm suhtumine tõmbab varem või hiljem põhja. Ma usun siiralt, et ka Bayernile oleks pikas perspektiivis kasulik, kui mõlemad vennad kiiremas korras kuhugi mägimajakesse pensionit veetma saadetakse. Ühest saate paari nädala jooksul vähemalt lahti. Teisega läheb veel veidi kauem. Salihamidzici pädevuses on ka teatavad küsitavused minu meelest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Mängupildiga ehk mitte, aga üldiselt on see Hoeneßi ja Rummenigge poolne viimaste aastate suhtumine ikka tülgastav. Selline mina ja maailm suhtumine tõmbab varem või hiljem põhja. Ma usun siiralt, et ka Bayernile oleks pikas perspektiivis kasulik, kui mõlemad vennad kiiremas korras kuhugi mägimajakesse pensionit veetma saadetakse. Ühest saate paari nädala jooksul vähemalt lahti. Teisega läheb veel veidi kauem. Salihamidzici pädevuses on ka teatavad küsitavused minu meelest.
                    Selles osas ma muidugi nõustun. Kogu see plõksimine on masendav. Aga see, et platsil nali toimub, võiks ikka õigete süüdlaste kapsa aeda lennanud kivi olla. Hasan on algusest peale vähe imelik tegelane olnud. Sammer oli asjalikum. Mis haigus viimasel üldse oli, et tervise tõttu loobuma pidi? Südamega midagi?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                      Get Wenger, Win CL! ... vot kus see oleks äge.

                      @denisss & Mõmmik, alati võib hullem olla (vt näit. Arsenal)


                      Ära tule siia krt jinxima
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas denisss Vaata postitust
                        Ma ei jinxi - ei usu sellesse lihtsalt.
                        Miks mitte ah ? Suveni Wenger, paneb palli uuesti mängima Bayerni. Suvel tuuakse TenHäg ning Wenger läheb pensionile tagasi. CL võit temaga oleks ju ulme äge. Peab meeldima!

                        Kommentaar


                          Tuhvliga võtsite ühendust, kuid esialgu ütles ta ära.

                          Tuchel informed Bayern, who approached him in recent hours, that he wants to at least go to the end of his contract with PSG, which expires in 2021. Tuchel is not ruling out a spell with the Bavarians in the future, but currently views PSG as a good opportunity to progress his career at the highest level.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            2-0 võit ja edasipääs kotis. Lewa taas määris linu. Mängupilt oli paljulubav. Coman on kunn.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kuradi ilusti mehed mängivad. Lausa lust vaadata.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Tänase võidu sooviks pühendada härra Kovacile, kes õigel hetkel kõrvale astus.

                                Deutscher Meister nur der FCB !!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X