320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Miks see parim on? Ma tahaks Sület keskele ja Musialat algkooseisus näha.
    Nüüd ilmselt saabki Musialat alustamas näha. Oleneb, mis Gnabry vigastuseks osutub. Eile tuli Jamal mängu ja kohe tegi. Kõva noorsand, midagi pole öelda.

    Sane tegi vist oma parima Bayerni etteaste eile. Küll mõni pallikaotus ja üks ebaõnnestunud 1v1 aga väga hea mäng tema poolt. Hernandez oli ka väga hea.

    4-1 võõral pullide üle ladus hea vundamendi Barcelona mänguks. Barca peab hetkel rohkem küüsi närima kui meie!
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Pole küll enam meie asi aga Jerome Boateng mõisteti Müncheni kohtus süüdi oma eksnaise peksmises ja peast hammustamises, ning talle määrati 1.8M euri trahvi. Pidi otsuse edasi kaebama.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Pole küll enam meie asi aga Jerome Boateng mõisteti Müncheni kohtus süüdi oma eksnaise peksmises ja peast hammustamises, ning talle määrati 1.8M euri trahvi. Pidi otsuse edasi kaebama.
        Nüüd kommenteeris Jerome'i juhtumit ka poolvend Kevin-Prince. "Distantseerisin end Jerome'ist juba mõnda aega tagasi," rääkis ta väljaandele Bild. "Ma väärustan ning austan Saksamaa seadusi. Ma jälestan naiste peal vägivallatsemist."

        "Ma ei identifitseeri end oma venna tegudega. See on ka põhjus, miks ma temaga enam tegemist ei tee," lisas Kevin-Prince.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Pole küll enam meie asi aga Jerome Boateng mõisteti Müncheni kohtus süüdi oma eksnaise peksmises ja peast hammustamises, ning talle määrati 1.8M euri trahvi. Pidi otsuse edasi kaebama.
          Olen nende kahe kokku-lahku-kokku-lahku suhet algusest peale murelikult jälginud ja see polnud kindlasti eluterve. Kohus leidis ka, et mõlemad olid toksilises suhtes osalised, mis muidugi polnud üllatus. Boateng on lammas, et end talitseda ei suutnud (juustest tirimine ja hammustamine). Kahel Bayerni mängijal on veel sarnaseid probleeme olnud varasemalt - Coman ja Lucas.

          Kommentaar


            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            Miks see parim on? Ma tahaks Sület keskele ja Musialat algkooseisus näha.
            +1

            Olen päri, Süle ja Musiala väärivad hetkel kohta algkooseisus. Pole kontrollinud aga Bayernil peaks olema üks kiiremaid kaitseliine - Süle, Lucas, Upa, Davies, kõik äärmiselt kärmed. Nii tugevat pinki pole meil juba ammu olnud, kui kõik muidugi terved ainult püsiksid (Roca, Tolisso, Coman olid eile sootuks puudu).

            Choupo-Moting (more like GOATing) on ka omas rollis väga hea - on üsna kõnekas, et PSG temast jäänud tühimikku just Messiga püüab täita.

            Kommentaar


              Eilsest mängust kah natukene - vara veel muretseda aga kummaline oli vaadata kuidas Goretzka-Kimmich paar kuidagi head rütmi ei saavutanud (MuruPallimängud muidugi tegid ka korralikku pressi, ehk oli asi selles) ja Lewa vajus harjumatult madalale või triivis sootuks äärele, mis jättis kasti oluliselt vähem jõudu. Ilmselt läheb veel aega, et uue treeneriga harjuda aga olen optimistlik.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Nüüd kommenteeris Jerome'i juhtumit ka poolvend Kevin-Prince. "Distantseerisin end Jerome'ist juba mõnda aega tagasi," rääkis ta väljaandele Bild. "Ma väärustan ning austan Saksamaa seadusi. Ma jälestan naiste peal vägivallatsemist."

                "Ma ei identifitseeri end oma venna tegudega. See on ka põhjus, miks ma temaga enam tegemist ei tee," lisas Kevin-Prince.
                Kui Kevin-Prince sinu kohta nii ütleb, siis on kuskil läinud ikka väga halvasti ja peeglisse tuleks pikem pilk heita.

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Kui Kevin-Prince sinu kohta nii ütleb, siis on kuskil läinud ikka väga halvasti ja peeglisse tuleks pikem pilk heita.
                  Kuskilt lugesin, et Lyon polnud sellest teadlik, enne tema palkamist. See oleks ikka tase.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Eilsest mängust kah natukene - vara veel muretseda aga kummaline oli vaadata kuidas Goretzka-Kimmich paar kuidagi head rütmi ei saavutanud (MuruPallimängud muidugi tegid ka korralikku pressi, ehk oli asi selles) ja Lewa vajus harjumatult madalale või triivis sootuks äärele, mis jättis kasti oluliselt vähem jõudu. Ilmselt läheb veel aega, et uue treeneriga harjuda aga olen optimistlik.
                    Gorertzka ja Kimmich mõlemad kuidagi väsinud olemisega peale EMi ja pole nagu ideaalsest mängu näinud veel neilt. selles mõttes on kahju, et Thiago premmis pingile istuma läks. selline mulje on jäänud nagu ta pole Liverpoolis nii armastatud kui Bayernis. Thiago kaotus palju valusam kui näiteks Alaba. ütleks isegi, et jättis sarnase augu nagu Lahm ja Schweini. võibolla Sabitzer täidab ära selle koha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas feedme Vaata postitust
                      Gorertzka ja Kimmich mõlemad kuidagi väsinud olemisega peale EMi ja pole nagu ideaalsest mängu näinud veel neilt. selles mõttes on kahju, et Thiago premmis pingile istuma läks. selline mulje on jäänud nagu ta pole Liverpoolis nii armastatud kui Bayernis. Thiago kaotus palju valusam kui näiteks Alaba. ütleks isegi, et jättis sarnase augu nagu Lahm ja Schweini. võibolla Sabitzer täidab ära selle koha.
                      Rääkides Alabast, siis isiklikult arvan, et Süle-Upa-Lucas (jõulisemad, kiiremad ja õhus võimsamad, samas suudavad palli vähemalt sama edukalt ette riputada) sobivad paremini Nagelsmann/Bayerni süsteemi ja sama käib Kimmich-Goretzka-Sabitzer kohta. Kui kõik vahelduseks terved suudaksid ainult püsida, siis saavad Kimmich-Goretzka ka lõpuks puhkust. Minu jaoks on hetkel meeskond tugevam/paindlikum, kui seda eelmisel hooajal ja Thiago soojendaks ka siin pigem pinki (Goretzka/Kimmich mängisid ta ausalt pingile) või noh oleks katki jälle (seda rolli täidab nüüd edukalt Tolisso).

                      Eks meie mäng ole veel natukene selline ligadi-logadi, palju arutut tormamist aga see on samas ka mõistetav, sest kokkumängu saavutamine ja uute juhistega harjumine võtabki aega.

                      Ootan põnevusega juba mängu Barcelona vastu - loodetavasti ei hakka Nagelsmann talle omaselt ülemõtlema.

                      Kommentaar


                        Thiagot nii hullult ei tümitaks.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Thiagot nii hullult ei tümitaks.
                          Pole keegi teda tümitanud, hea mängija õiges süsteemis/asetuses (pigem 4-3-3, kui 4-2-3-1) ja inimesena sümpaatne aga ei püsi kuidagi terve.

                          Kommentaar


                            Kommentaar



                              Minu vaieldamatu lemmik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust

                                Minu vaieldamatu lemmik.

                                Ma vahepeal ei suutnud üldse tema tegutsemist vaadata mõni aasta tagasi. Nüüd vana hea Toomas ammugi tagasi.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X