320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gnabry oli päris terav jah, Robertsonil oli tegemist küll ja veel, aga ma Comani ja Gnabry otsa eriti kriitiliselt ei vaatakski, sest pall nendeni väga ei jõudnud ja kui jõudiski, siis pidid nad päris sügavale vastu tulema, samal ajal kui TAA või Robertson koos semudega seljas ratsutas.
    Minu arust probleemiks oli see, et Javi Martinezt ei usaldatud keskväljal üldse. Keegi talle söötu ei lükanud, kuigi oli põhimõtteliselt üksi. Samas see on ka mõistetav, sest ta kiirus ja söödud on ikka väga nadid. Samas see piiras meie ülesehitust meeletult ja rünnakut üles võtta oli äärmiselt keeruline. Renato sai lõpus veitsaks peale, aga ilmselgelt ei olnud match-fit ja Javi Martinez DMina oli hädalahendus. See mäng näitas selgelt, et tipptasemel ta seda kohta enam välja ei vea. Teisel korrusel oli väga tubli ja tööd jaksas teha, aga kohe kui Keita või Wijnaldum jooksma sai, oli persses. Kaitse õnneks kuidagi lappis need kõik tekkinud võimalused ära või Liverpooli viimane pass/otsus oli liiga lohakas.
    Sooviks reaalselt teada Süle söötude suunda ja palju neist Neuerile läks. Tõenäoliselt olid sõnad peale loetud, aga kuna Martinezt ei usaldatud, siis suurem osa läks neist tagasi Neuerile, kes pidi mingi plönni sinna keskele panema. Silma jäi ka see, et teine pall kukkus väga tihti Liverpoolile ja nende press oli natukene palju meie platsile pandud kvaliteedile.
    Samas pole mingit kahtlust, et vähegi mobiilsema DM-iga mängides läheks see pilt palju paremaks.
    PS. Väga väga meeldis, kuidas esimesed 3 seppa(Lewa, Gnabry, Coman) tagasi töötasid, seda oli lihtsalt mõnus vaadata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Pints vaatas vist mingit teist mängu ��
      Tegelikult me näemegi kohati asju erinevalt. Mina ütleks, et kui keegi üldse Liverpoolile peavalu valmistas, oli see Gnabry. Kindlasti üks meite parimaid ja miljon korda teravam sell kui Toomas.

      Neuer oli ka päris hea, kuigi selline tagaliinis söötmine, mis eile toimus, tõstab apteekides kõvasti Validoli müüginumbreid. Kokkuvõttes mängisid mõlemad hea mängu ja omasid omi võimalusi.

      Kordusmäng tuleb hea ja need kaks vastast igati väärivad teineteist!
      Gnabry oli hea aga võrreldes viimase paari mänguga kehvem: ei märganud teiste liikumisi ja isetses natukene, sellest tingituna ka minu kõrgemad ootused. Müllerist kindlasti teravam, nende roll on ka erinev aga eile oleks ta olnud kordades parem kui saamatu ja aeglane James - eilse mängu kõige kehvem mängija, keda loodetavasti järgmine mäng alustamas ei näe, kui Goretzka terve või Renato vormi jõuab.

      Palli liigutamine läbi Neueri oli teadlik valik, et Liverpool oma liine kõrgemale tooks aga närvidele see tõesti hästi ei mõjunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        Gnabry oli päris terav jah, Robertsonil oli tegemist küll ja veel, aga ma Comani ja Gnabry otsa eriti kriitiliselt ei vaatakski, sest pall nendeni väga ei jõudnud ja kui jõudiski, siis pidid nad päris sügavale vastu tulema, samal ajal kui TAA või Robertson koos semudega seljas ratsutas.
        Minu arust probleemiks oli see, et Javi Martinezt ei usaldatud keskväljal üldse. Keegi talle söötu ei lükanud, kuigi oli põhimõtteliselt üksi. Samas see on ka mõistetav, sest ta kiirus ja söödud on ikka väga nadid. Samas see piiras meie ülesehitust meeletult ja rünnakut üles võtta oli äärmiselt keeruline. Renato sai lõpus veitsaks peale, aga ilmselgelt ei olnud match-fit ja Javi Martinez DMina oli hädalahendus. See mäng näitas selgelt, et tipptasemel ta seda kohta enam välja ei vea. Teisel korrusel oli väga tubli ja tööd jaksas teha, aga kohe kui Keita või Wijnaldum jooksma sai, oli persses. Kaitse õnneks kuidagi lappis need kõik tekkinud võimalused ära või Liverpooli viimane pass/otsus oli liiga lohakas.
        Sooviks reaalselt teada Süle söötude suunda ja palju neist Neuerile läks. Tõenäoliselt olid sõnad peale loetud, aga kuna Martinezt ei usaldatud, siis suurem osa läks neist tagasi Neuerile, kes pidi mingi plönni sinna keskele panema. Silma jäi ka see, et teine pall kukkus väga tihti Liverpoolile ja nende press oli natukene palju meie platsile pandud kvaliteedile.
        Samas pole mingit kahtlust, et vähegi mobiilsema DM-iga mängides läheks see pilt palju paremaks.
        PS. Väga väga meeldis, kuidas esimesed 3 seppa(Lewa, Gnabry, Coman) tagasi töötasid, seda oli lihtsalt mõnus vaadata.
        Poolakas mängis tõesti ennastsalgavalt ja ma poleks kunagi uskunud, et Coman suudab kaitsesse nii tugevalt panustada: kattes Alaba üksikuid katseid kõrgemale tõusta. Müts maha Kovaci ees, kelle plaan töötas suurepäraselt: viimaste aastate parimaid tulemusi vöörsil CLis.

        Kommentaar


          Ma pole mõnda aega jälginud saksa liigat, aga see, kuidas Neuerit kasutati ja kuidas ta ükskõik kuhu söödu pani oli nagu mingi cheatcode. Imetlust väärib, pole midagi teha.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Ma pole mõnda aega jälginud saksa liigat, aga see, kuidas Neuerit kasutati ja kuidas ta ükskõik kuhu söödu pani oli nagu mingi cheatcode. Imetlust väärib, pole midagi teha.
            sweeper-keeper

            Kommentaar


              millal viimati Müller nii vähe mänguaega teenis? Thiago ja Coman saavad teenitud puhkuse, Berlini vastu sellise algkoosseisuga siis

              Neuer
              Kimmich Süle Boateng Alaba
              Martínez Goretzka
              Gnabry James Ribéry
              Lewandowski

              // Müller alustab neljandat mängu järjest pingil. 2010 aastast alates pole siiani seda veel varem ette tulnud.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas feedme Vaata postitust
                  millal viimati Müller nii vähe mänguaega teenis? Thiago ja Coman saavad teenitud puhkuse, Berlini vastu sellise algkoosseisuga siis

                  Neuer
                  Kimmich Süle Boateng Alaba
                  Martínez Goretzka
                  Gnabry James Ribéry
                  Lewandowski

                  // Müller alustab neljandat mängu järjest pingil. 2010 aastast alates pole siiani seda veel varem ette tulnud.
                  Kohe kui II mäng Liverpooli vastu peetud, siis hakkab uuesti mänge alustama.
                  Hetkel loodetakse, et andes Jamesile mänguaega suudab kolumblane vormi jõuda, sest seni on ta olnud hunnik õnnetust platsil juba mimendat mängu järjest.

                  Kommentaar


                    Pärast Liverpooli hakkame rohkem aeglaste jalgadega mehi mängitama? 🤔
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Martinez lõi Jamesi nurgalöögist mängu ainsa värava. hetkel Dortmundiga võrdselt punkte, loodame et Leverkusen teeb homme hea mängu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Pärast Liverpooli hakkame rohkem aeglaste jalgadega mehi mängitama? ��
                        Kas sa nägid kuidas ka täna Mülleri platsile tulekuga poolakale kohe rohkem ruumi tekkis?
                        Kuidas Müller mitmel korral kaitses palli tagasi võitis, samal ajal kui James lonkis keskringis?
                        Mitu korda söötis James täna palli otse vastase jalale? (mina lugesin kokku 5-6 korda)
                        Ka pole kokkusattumus Lewandowski kehv vorm ilma Müllerita, sellest rääkis poolakas ise alles hiljuti.

                        Eks jalgpalli vaatamine on nagu raamatu lugemine: sa võid palju neid lugeda aga see ei tähenda et sa ise võiksid kirjanikuks hakata. Ka arusaamine sisust võib erineda: sulle ilmselt tunduks ka Moby-Dick Vladislav Koržetsi kalakokaraamatu eelloona.

                        Niipalju võiks mängu mõista, et saada aru, kui absurdne on püüda tõsta Jamesi aktsiaid rääkides "aeglastest jalgadest", sest Liverpooli vastu olid just tema jalad need, mis piisavalt kiiresti ei liikunud.

                        Praeguses vormis on Goretzka ja Mülleri panus oluliselt suurem.

                        Minu üks suuri lemmikuid on Kimmich aga mul pole raske tunnistada, et täna tegi ta üsna kehva mängu oma standardite järgi.

                        Kommentaar


                          James Rodríguez is averaging 3 chances created per game in the Bundesliga - the most among Bayern players this season.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas feedme Vaata postitust
                            James Rodríguez is averaging 3 chances created per game in the Bundesliga - the most among Bayern players this season.
                            Sinna on arvestatud ka nurgalöögid.

                            Ma ei ütle, et James on kehv mängija, lihtsalt tema panus meeskondlikult on nõrk: tihti veab kaitsjad endaga kasti kaasa, tehes Lewa elu veel keerulisemaks, liiga tihti laiutab käsi ja ei jõua kaitsesse.
                            Jamesi parimad mängud Bayernis on olnud koos Mülleriga ja positsioonil nr.8.
                            Ma mõistan hästi, miks Zidane, Carlo (lõpuks), Jupp (kasutas olude sunnil) ja Kovac teda põhimehena ei näe: tihti vigane, vorm kõigub, jääb liiga aeglaseks jne.

                            Samas on James mind ka üllatanud positiivselt: need paar mängu kui nad Mülleriga koos platsil olid sügisel ja James sügavamal mängis, siis tema disiplineeritud mäng avaldas muljet küll.

                            Õnneks ei pea temast varsti enam rääkima, sest suure tõenäosusega Bayern tema lepingut ei aktiveeri.
                            Kas sama raha eest saab kuskilt parema mängija? Ilmselt mitte aga ennem saagu Renato oma võimaluse ja varsti on Tolisso ka tagasi. Seni kuni James kannab punast särki ma muidugi toetan teda aga minu ootused on oluliselt kõrgemad, kui paar kena liigutust 90 minuti jooksul, mis keskmiselt 2-3 korda mängus kipuvad hetkel lõppema vastase pääsemisega kontrasse.

                            Loodetavasti ei saanud Coman tõsiselt viga, sest muidu läheb meil Liverpooli vastu keeruliseks.

                            Kommentaar


                              Rääkisin ma midagi Jamesist? Toomast mängitatakse tihtilugu paremal ja minu point tuleb sealt. Mingid aeglased kehva 1 on 1 võimega vennad äärerünnakul on mõttetus tänapäeval.

                              Kui Gnabry/Coman peaksid Toomase asemel pingile kukkuma, võib igasuguse teravusega jumalaga jätta.

                              Kui James peaks tema vahetus olema, siis okei. Kuigi Jamese jalgades ja peas on rohkem loovust, tehnikat ja väljakunägemist kui Toomasel eales hakkab olema. Toomas on legend, aga täna enam mitte see mängija, kes ta oli neli aastat tagasi. Puine ja teravus puudub.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Lewandowski: "We need more support upfront. We were not creative enough in the middle v Hertha, that's why it was hard for me to create chances. We have to improve that. I hope Thomas will get a chance soon & show that he can help us. He always makes runs & brings movement [Bild]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X