320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hüppan samasse paati nendega, kes sooviks, et tuleks Real - Bayern ja Roma - Liverpool.

    Saaks siin vanu arveid veel veidi klaarida ja vähemalt ühel uuel meeskonnal jätkuks ka muinasjuttu kauemaks.
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Ma sooviks täpselt samasi paare. Oleks huvitav. Oleks üks väiksem klubi ka finaalis.
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        Sportbildist hakkas levima ka mujale Saksa meediasse, et Niko Kovacist saab uus peatreener. Aeg näitab, kas vastab tõele.

        Kommentaar


          Kui Bild juba nii kindlas toonis Bayerni kohta uudise avaldab, siis on see vägagi tõenäoline. Väljaarvatud juhul kui Rummenigge või keegi homme selgesõnaliselt seda ümber ei lükka.
          Aga rääkides Kovacist ei teagi ma, mida arvata. Tunde järgi oleks tegu nagu alles plaaniga C või D.

          Kommentaar


            Kohe kohe algab loosimine. Endiselt pakun Roma - Bayern ja Real - Liverpool ennustuse mõttes. Endal otseselt vahet pole, kellega mängida saame, kõiki peab alistada suutma turniiri võitmiseks.

            Kovaci osas mingeid ettekujutusi ei oma. Eks sügisring näitab, mida mees nii kõva materjaliga teha suudab. Liiga ei tohiks üle jõu käia aga Meistrite liiga kogemus võib natuke napp olla treenerina.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              ja saimegi reali, esimesena kodus. super.
              Mia san mia

              Kommentaar


                nice
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ega siin midagi. Tuleb loota, et Jupp teeb kõva töö ära meeskonnaga, suudab kättemaksuhimu neisse süstida. Võidab selle paari, siis juba karikani välja. Ajalugu näitab, et hispaanlased viimastel aastatel pole vastasteks sobinud, kuid Jupp suutis nad omal ajal ikka ära suruda. Peab lihtsalt lootma, et meeskond õigesti häälestatud ning Real oma rahakotte brigaadile ei ava. See kas kodus enne või hiljem vast väga rolli ei mängi. Mõlemat pidi viimased korrad Real edasi saanud ning kodus meid võitnud.

                  Kommentaar


                    Kohtunikud nkn teevad endastoleneva, et Real edasi saaks. Meie vs Real & kohtunikebrigaad.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      BREAKING: Niko Kovač will take over as FC Bayern head coach from 1st July 2018. "We agreed a 3-year contract yesterday," says sporting director Hasan Salihamidžić.

                      Bayerni FB lehelt. Ütleme nii, et sellist asja ei tahaks isegi kommenteerida, aga esmamulje ei ole väga meeldiv. Selline treener, kes pole end korralikult tõestanud, shot in the dark.
                      Loos tuli selline nagu ikka, esimene mäng kahjuks kodus ka, mis tähendab, et esimese mängu tulemusest vaatamata saab Bernabeul Reali vastu ikka meeletult raske olema.

                      Kommentaar


                        Njh, minu I eelistus olnuks Liverpool, aga Real ka okei.

                        Kommentaar


                          Vahelduseks on pull lambitreenerit omada. Vist.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Robert Kovac olla assistantiks tulemas.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Koovats ei saanud täna hakkama = ei kõlba 😁
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Tänasest mängust Borussia Mönchengladbachi vastu.

                                Mitmele põhimehele anti puhkust ja alguses ei saadud end kuidagi käima aga pärast ei saadud enam pidama.
                                Süle, vaatamata vastaste esimesele väravale (positsioneeris end halvasti), tegi korraliku mängu.
                                Ikka ja jälle ma imestan, et kuidas ta nii kiire on, ohjeldas kenasti Hazardi ja see läbisööt Müllerile oli maasikas.

                                Sandro Wagner (Müller)
                                Sandro Wagner (Müller)
                                Thiago Alcantara
                                David Alaba (Tolisso)
                                Robert Lewandowski (Kimmich)

                                MOTM: Sandro Wagner
                                Keti kõige nõrgem lüli: Bernat.

                                Niko Kovač: tunneb klubi ja on taktikaliselt paindlik. Ei mõista mina seda hala. Olid Klopp ja Tuchel enne mesilaste juurde minekut ka tundmatud suurused või Zidane treenerina Reali fännide jaoks. Seega vara veel järeldusi teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X